Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budynek po sklepie EWA / Neonet / Pepco

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

czasami taka tanizna jest fajna.co według Was jest dobre jakościowo,jakie firmy czy sklepy?mnie na prawdziwe firmówki nie stać,a takie" sieciówki "jak np.H&M mnie już nie raz zawiodły.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przecież oni też zlecają robotę i szycie w Chinach,dlatego jakość jest do d......Niestety nie ma już sklepów z porządną,solidnie uszytą odzieżą polską Telimena,Wółczanka itp.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no właśnie nie ma dużego wyboru,aby ubrać się w dobre jakościowo rzeczy i za przystępną cenę.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Chyba przyjdzie nauczyć się szyć i samemu coś udziergać.Przynajmniej z materiałami i włóczką jest wybór i jakość też.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dla rzeczy kupowane w markowych sklepach są często podobnej jakosci jak te kupowane połowe taniej w tych zwykłych osiedlowych. Materiały często sa sztuczne, dra się. Markowe buty kupione za 300zł rozwaliły mi sie tak samo jak te za 50 zł kupione w tanim sklepie.Płaci sie poprostu za markę, za nazwe. Pomijajac juz to, że nie stac mnie na markowe sklepy to wolę czasem sobie kupi coś tańszego i za rok zmienic. Przynajmniej jest radośc, że kupiłam sobie coś nowego
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Też racja.Ale podobno biednego nie stać na tandetę,bo dwa razy kupuje.Fakt,że rzeczy naprawdę solidne nosi się kilka sezonów,tyle tylko,że się opatrzą i znudzą,a my kobitki lubimy zmiany,czyż nie ?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zgadza się ,ja w tamtym roku kupiłam w sklepie w galerii kurtkę zimową dla męża.tania nie była,a po pierwszym praniu wyglądała gorzej niż żle,zaczęła wyłazić ocieplina biała przez czarny materiał i zrobiła się bardzo cienka.żałowałam, że nie miałam paragonu, bo oddałabym do reklamacji.ale to już temat na inny wątek.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Polecam Peek & Cloppenburg w Galerii Bałtyckiej. Duży i różnorodny asortyment. Od droższych marek takich jak Armani, Boss, Bugatti, Barutti do tańszych jak Alberto, Christian Berg czy Gilberto.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Dla rzeczy kupowane w markowych sklepach są często podobnej jakosci jak te kupowane połowe taniej w tych zwykłych osiedlowych. Materiały często sa sztuczne, dra się. Markowe buty kupione za 300zł rozwaliły mi sie tak samo jak te za 50 zł kupione w tanim sklepie.Płaci sie poprostu za markę, za nazwe. Pomijajac juz to, że nie stac mnie na markowe sklepy to wolę czasem sobie kupi coś tańszego i za rok zmienic. Przynajmniej jest radośc, że kupiłam sobie coś nowego
Jeżeli chodzi o buty to tylko i wyłącznie markowe - kiedyś kupowałem sobie średnio parę raz na dwa miesiące za ok 60-70 zł, a moja ulubiona marka wytrzymała mi chyba ponad 3 lata i dopiero teraz nie dawno zauważyłem, że się lekko psują.
ODPOWIEDZ