Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Potrzebowałem gotówki dzisiaj wieczorem, walę do bankomatu PKO, a tu znajoma czerwona plansza z napisem w obcym języku, co w wolnym tłumaczeniu brzmi: " WAL SIę GOśCIU, BO JA ZNOWU JESTEM NIECZYNNY" piii....p
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

tak.. też to widziałam.. Ciekawe czy dziś naprawią... Może jeśli to jest taka duża awaria to panie z kasy powinny robić nadgodziny i pracować do wieczora, bo od 5 dni osoba pracująca nie4 może wypłacić swoich własnych pieniędzy.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Przejrzałem temat od początku i jak często nie zgadzam się z Alfistą, to teraz muszę przyznać mu rację. Jeżeli komuś nie podoba się obsługa tego banku, to może wybrać drugi. Jest ich wiele na rynku, w tym internetowe. Nie zawsze jest to takie proste, ale napewno wykonalne. Innej rady naprawdę nie ma.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Tak bardzo nieśmiało wspomnę, że jakby ktoś już wiedział, że chce założyć konto w mBanku, to może zrobić to za pośrednictwem naszej strony (banner na dole na głównej stronie - trzeba kliknąć w banner i złożyć wniosek). W ten sposób zarabiamy na utrzymanie wykorzystywanych domen i niezbędnego miejsca na serwerze.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

darus pisze:Przejrzałem temat od początku i jak często nie zgadzam się z Alfistą, to teraz muszę przyznać mu rację. Jeżeli komuś nie podoba się obsługa tego banku, to może wybrać drugi. Jest ich wiele na rynku, w tym internetowe. Nie zawsze jest to takie proste, ale napewno wykonalne. Innej rady naprawdę nie ma.
Jeśli chodzi o mnie to jestem w PKO BP tylko i właśnie dlatego, że są te bankomaty w Redzie. Jestem teraz cały czas w Redzie, nie jeżdzę do pracy i na rękę mi jest jednak korzystanie z bankomatów w Redzie.
Nie wspominam i Millenium, bo ten bank to raczej pomyłka
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dostałam odpowiedź z Euronetu :

"Dziękujemy za zainteresowanie usługami świadczonymi przez Euronet. Pani propozycja została przekazana do osoby odpowiedzialnej za rozwój sieci na terenie połnocnej Polski. W przypadku zainteresowania tą lokalizacją podejmiemy kroki zmierzające do instalacji bankomatu."


Poczekamy zobaczymy.

Zatem - do dzieła i piszcie do nich maile, a może uznają, że faktycznie będą mieli klientów!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

W ten weekend znów bankomat pko był nieczynny. Już chyba nic z tego nie będzie..

A ja miałam panieński i musiałam pić na kreskę :)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Suria- daj konkretny namiar kogo atakować- może jeśli zasypiemy tą samą osobę postami to stwierdzą, że jednak warto!!!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dzięki Gajos już wysłałam w imieniu 4 osób posiadających konta w mbanku!
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jeszcze
kontakt@cash4you.pl

Choć oni nie raczyli się już dłuuuugi czas odezwać, ale zasypać mailami warto
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też ich zasypuje mailami.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to wysłałam kolejne zapytanie ;)...macie jeszcze jakieś adresy?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dwa maile poszły:)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

...a bankomat PKO BP znowu nieczynny...
ODPOWIEDZ