Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

naiwność ludzka nie zna granic, można tych ludzi uświadamiać, że ich posty "w ogóle nie wyglądają na autoreklamę", ale to nie dociera:)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Myślicie, że jeśli uświadomicie te osoby, to coś się zmieni? Z resztą wydaje mi się, że czasem troszkę za bardzo się czepiacie.. Czy najpierw dana osoba ma "zasypać" forum jakimiś bzdurnymi postami w celu "nabicia odpowiedniej ich ilości" i dopiero wtedy może napisać coś innego??
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Można się chociaż przywitać tak jak my to robiliśmy w wątku ZAPOZNANIE :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

można wykupić reklamę i po sprawie,
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

apropo wątku "zapoznanie" - mógłby zostać umieszczony gdzieś na wierzchu - bo z tego co mi się wydaje jest "zakopany", więc nowe osoby o nim nie wiedzą i pewnie nie pomyślą, że mógłby wogóle istnieć :)
paulina
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja przepaszam ze sie tam z wami nie zapoznałam ale tak dokładnie nie wiem gdzie to sie robi.A wogóle to podsłyszałam o tej stronie dopiero ostatnio bo nawet nie wiedziałam ze takie coś jest.A co do tej autoreklamy to czytałam z ciekawości o tych przedszkolach i napisałam swoje zdanie bo pytali sie ludzie o dobre przedszkola wiec wyraziłam tylko swoją opinię.Ale nie myślałam ze mój post zrobił takie zamieszanie za co przepraszam.Tylko nie rozumiem dlaczego jak ktoś wyrazi dobrą opinię to odrazu myślicie że to może reklama?Może zrozumiem jak poczytam jeszcze inne fora.Pozdrawiam
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To przedszkole na Gniewowskiej o której pisze Paulina prowadzi między innymi bardzo doświadczona przedszkolanka, która pracowała zresztą w przedszkolu również na Gniewowskiej tylko przed torami. TO jest naprawdę bardzo dobry pedagog. NIe znam warunków tego przedszkola ale na pewno opieka nauczycieli jest na pewno rewelacyjna
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A czy można dowiedzieć się czegoś więcej o tej Chatce Puchatka? Od jakiego wieku przyjmują dzieci, ile jest osób w grupie, jaki koszt, itd?? Chyba, że mają jakąś stronkę www - jeśli tak, to proszę o linka :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ten punk opieki nad dziećmi mieści się w domu jednorodzinnym. Strony chyba nie mają.
Znalazłam tylko maila: Maria_1200@op.pl
i tel. 058 678 70 51
paulina
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Słuchaj Anika Ja juz drugi rok tam prowadze mojego syna i naprawde jestem zadowolona.Tam przyjmuja dzieci od 2,5 do 5 chyba bo nie wiem jak tam z 6-latkami teraz jest dopiero mnie to czeka.Opłaty nie są wcale zabójcze ja cały dzien pracuje wiec musze go oddawac prawie na cały dzien ok 8 godzin i płace 450zł ale w tym jest wyżywienie i wszystkie zajecia czyli angielski itd...Tak Pani Maria to Anioł nigdy nie mam problemu jak sie spóżnimy na śniadanie to zawsze dostaje podwójne.Agrupy są dwie maluchy i starszaki i wszystkie zajecia jak w prawdziwym przedszkolu.Ja to wogóle sie zdziwiłam ze oni tam siedzą przy stołach i maglują głoski tacy grzeczni i takie tam inne ćwiczenia bo w domu moje dziecko takie grzeczne to rzadkość takze nie powiem tylko cieżko tam sie dostac bo dużo chętnych z tego co słyszałam.Także na tyle moge odpowiedzieć.A czy ktoś może słyszał o tym nowym żłobku na wojciecha bo moja siostra właśnie szuka????
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Dobrze wiedzieć tak na przyszłość co gdzie jest, żeby w przyszłości nie obudzić się z ręką w nocniku... ;) A mój skrzat musi jeszcze poczekać na takie przyjemności, bo jest za malutki.. Myślałam, że tam przyjmują młodsze dzieciaczki czyli że ten punkt jest punktem żlobkowo - przedszkolnym :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

paulina pisze:A czy ktoś może słyszał o tym nowym żłobku na wojciecha bo moja siostra właśnie szuka????
Ja słyszałam :) i już nawet odwiedziłam.. Przyjmują maluszki od 6 miesięcy do 3 lat. Z tego co wiem, Panie mają komplet jeśli chodzi o stałą opiekę. Nas (tzn. mojego Synka i mnie) interesowała opieka godzinowa - jest ona możliwa, pod warunkiem wcześniejszego zadzwonienia i sprawdzenia czy "będą" miejsca. Generalnie Maluch był zadowolony-dla niego najważniejsze, że są inne dzieci, a nie tylko mama, babcia,itd.

Punkt nazywa się "Dzidziusiowo" www.klub_dzidziusiowo.e-biznes.org
Anika
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

"Tępo, życia" - to ujrzałem jako pierwsze na stronie dzidziusiowa:) no reklama jak się patrzy heh
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

podpisano przez panią mgr :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Hmm. Zabawne. Chociaż ja też z powodu mojej dysortografii robie wiele błędów więc nie powinnam się śmiać. Tyle, że ja zazwyczaj sprawdzam słowa budzące wątpliwości zanim je umieszczę do widoku publicznego
ODPOWIEDZ