Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

No nie do końca - zadałam też pytanie czy każdy może przebywać na terenie szkoły w czasie zajęć dydaktycznych?
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ze strony MEN ... "Plac zabaw urządzony przez szkołę powinien być bezpieczny. Ważne jest zastosowanie nowoczesnej, bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami, właściwe rozmieszczenie sprzętu znajdującego się na placu zabaw oraz przyjazne zagospodarowanie pozostałego terenu zielenią.

Ze względu na dużą przydatność edukacyjną oraz ruchową funkcję placu zabaw, wskazane jest umożliwienie dzieciom korzystania z placu zabaw po zakończeniu zajęć szkolnych oraz w soboty i niedziele, pod opieką rodziców lub opiekunów. W ten sposób plac będzie mógł stać się miejscem spotkań rodzinnych, pozwalając jednocześnie na kreowanie właściwego sposobu spędzania czasu wolnego przez dzieci i ich rodziny. "
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Iwa twój cytat potwierdza moje wątpliwości - po zakończeniu zajęć szkolnych oraz w soboty i niedziele! A Pani Urszula zapewnia że dzieci z jej przedszkola będą korzystały z obiektów na terenie szkoły w czasie pobytu dzieci w przedszkolu ( więc wnioskuję że w czasie godzin przedpołudniowych). A może osoba zainteresowana rozwiała by moje wątpliwości?
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Wyjaśniam, że przedszkole na wiosnę będzie miało własny nowy, plac zabaw,z pełną dokumentacją i certyfikatami, więc nie wiem po co ta dyskusja. Do tego czasu jakoś sobie poradzimy organizując spacery, wyjścia na boisko lub czasami, jak dyrekcja szkoły zezwoli, skorzystamy z placu zabaw. A bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze dlatego wprowadziliśmy wiele przemyślanych rozwiązań i zabezpieczeń w placówce.Pozdrawiam
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Przypominam, że wypowiedzi nowo zarejestrowanych użytkowników, zwłaszcza negatywne opinie nt. firm, instytucji itp. mogą być usuwane przez moderatorów, jako przejaw nieuczciwej konkurencji.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Pozytywne Inicjatywy od stycznia otwierają nowy punkt przedszkolny który będzie się mieścił przy ulicy wiejskiej. Zapisy już trwają.

Moderacja tekstu o charakterze reklamowym.
kamylkut
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Szukam przedszkola integracyjne ktoś coś wie, może polecić.
ODPOWIEDZ