Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kwiatuszek102
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jednak chyba nikt nic nie słyszał
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kwiatuszek102 pisze:Co do przedszkola nowo założonego , które ma niby ruszyć od września ma znajdować się prawdopodobnie w nowym budynku na obwodowej budowanego przez SEMEKO. Szukam miejsca dla mojego dziecka a niestety wszędzie jest cięzko się dostać.
Byłam tam wczoraj tzn.przy budynku semeko i żadnej reklamy nie zauważyłam ,możesz mi podać bardziej szczegółowo gdzie wisi ta reklama odnośnie tego przedszkola.
kwiatuszek102
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja nie widziałam też reklamy nigdzie ale słyszałam od ochroniarza,ze ma tam powstać nowe przedszkole.
Penie niedługo gdzieś się będą reklamować.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Już jest strona internetowa tego przedszkola
http://ptysioweprzedszkole.pl/
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a to niespodzianka :)
Jak pisałyście o tym, że w Atlantic-u ma powstać przedszkole to nie chciało mi się wierzyć, bo ten lokal między garmażem, a Alior Bankiem jest za mały... a tu niespodzianka i okazuje się, że przedszkole powstaje z drugiej strony :) Między Atlantic-kiem a Pacyfik-iem :)

Mam nadzieje, że im się uda i się utrzymają... strona nawet fajna
swietlik
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

:evil:
Ostatnio zmieniony |29 Maj 2012|, o 12:42 przez swietlik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ale o co właściwie chodzi, bo narobiłeś szumu, a nie podałeś żadnych konkretów. Co Ci takiego zrobiono z dzieckiem w "Przygodzie", że aż kuratora chcesz tam wysyłać? W poprzednim poście żaliłeś się jedynie, że to "przechowalnia", a dzieci biorą udział w przedstawieniach nie rozumiejąc roli. Teraz już się okazuje, że w grę wchodzi naruszenie nietykalności. To poważne zarzuty, więc warto napisać coś konkretnego i podeprzeć to dowodami, w przeciwnym razie możesz zostać posądzony o pomówienie, zwłaszcza, że czynisz to na publicznym forum.
Linus
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

witam
jestem nowa w Redzie i na forum
myślimy z mężem o posłaniu córy do grupy żłobkowej w Przygodzie, ale trochę głupieję od sprzecznych opinii. czy ktoś tu z forum ma doświadczenie ze żłobkiem w przygodzie w ostatnim czasie?
monika_rr
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja zapisałam córkę do punktu żłobkowego milo. Zależy mi aby mała przeszła tzw. okres adaptacyjny a z tego co się orientowałam to w Przygodzie nie ma takiej możliwości.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Teraz w Przygodzie trwają akurat dni otwarte, ale dotyczy to pewnie dzieci przedszkolnych.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

monika_rr pisze:Ja zapisałam córkę do punktu żłobkowego milo. Zależy mi aby mała przeszła tzw. okres adaptacyjny a z tego co się orientowałam to w Przygodzie nie ma takiej możliwości.
Z tego co piszą tu mamy ( polecam przeczytać cały wątek) to Milo nie cieszy się zbyt dobrą opinią.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Linus pisze:witam
jestem nowa w Redzie i na forum
myślimy z mężem o posłaniu córy do grupy żłobkowej w Przygodzie, ale trochę głupieję od sprzecznych opinii. czy ktoś tu z forum ma doświadczenie ze żłobkiem w przygodzie w ostatnim czasie?
O żłobku tez tu:

http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=16&t=1 ... %C5%82obek
denubis
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

My od 3 miesięcy posyłamy dziecko do Przedszkola Puchatka w Rumi http://www.przedszkole-puchatka.pl. Tak się składa, że żona ma do pracy po drodze i jest blisko babci :) Możemy śmiało polecić tą placówkę. Wcześniej posyłaliśmy do Przedszkola Anioła Struża i też było super.
PS. A gdzie teraz jest najtaniej w Redzie? Czy ma ktoś może rozeznanie?
madzia_25
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jeśli chodzi o przedszkole puchatka to moja córka chodzi tam pół roku i nie jestem z niego zadowolona.dzieci są zaniedbane,brudne,w obsikanej pieluszce i rajstopach,żałują dzieciom jedzenia.nie polecam tego przedszkola!
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:W poprzednim poście żaliłeś się jedynie, że to "przechowalnia", a dzieci biorą udział w przedstawieniach nie rozumiejąc roli.
Zgodzę się z powyższym.Przygoda jest z grubsza ok ale : brak tam bardziej indywidualnego podejścia do dziecka i skupienia się nad nim - czego wydawałoby się chciało by się posyłając dziecko do prywatnego przedszkola. Odnoszę wrażenie , że dzieci tam nie są równo traktowane, niestety jak się jeszcze trafi na kiepską wychowawczynie to klapa, i żal człowieka ściska kiedy widzi te różnice. Program mają ok w ostatnim roku wycofali zajęcia basenowe teraz mają podobno wrócić.
ODPOWIEDZ