Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

oj tak, przyda sie i to bardzo, niebawem bo w marcu wracam do pracy i juz zaczynam roztrzasac czy niania czy zlobek
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a moze znajde jakas inna mame ktora ma pod opieka swoje dziecko i ktora chce dorobic i wezmie pod 8h opieke moje dziecie?
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nalezy chyba zaznaczyć aktywność kolegi radnego Marcina R. podczas ostatniej sesji Rady Miasta, podjął temat przedszkoli - jednak starsza pani, nie mająca tego "problemu" sprawę zamkneła...

http://www.telewizjattm.pl/serwis-infor ... ml?play=on
swietlik
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

:evil:
Ostatnio zmieniony |29 Maj 2012|, o 12:43 przez swietlik, łącznie zmieniany 1 raz.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Skoro miałeś wątpliwości trzeba było zapytać dyrekcji przy zapisywaniu dziecka do przedszkola o wykształcenie Pani wychowawczyni! A wiem ( sama mam tam córkę) że wszystkie nauczycielki są z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Panie : logopeda i psycholog są cały czas dostępne. A nie sądzisz że domofon gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom aby nikt z zewnątrz nie mógł wejść na teren placówki? A poza tym nie wolno wchodzić w butach do sal ( na zebraniu zostaliśmy poproszeni przez wychowawczynię o założenie ochraniaczy - przecież dzieci bawią się na tych dywanach!). A w jakim wieku jest Twoje dziecko bo jak wspomniałeś chodziło krótko do przedszkola i może nie zdążyło się jeszcze zaaklimatyzować?
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

nie do końca, ja też mam niezbyt pochlebną opinię o Przygodzie i też dziecko stamtąd wypisałem. Po prostu - jednym odpowiadają pewne ich zasady a innym nie odpowiadają. Choć domofon i czyste dywaniki to na pewno plus. I tyle :)
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Akademia Pana Kleksa (doniedawna panstwowe) to prywatne przedszkole w centrum Redy. z czystym sumieniem moge je polecic. z kilku powodow.
1/duze przedszkole z duzym wlasnym placem zabaw
2/swietnie wyposazone, jest nawet plac zabaw z kulkami i zjezdzalnia w srodku co moj syn poprostu uwielbia
3/mila i usmiechnieta kadra i profesjonalna tez
4/czeste wycieczki poza przedszkole
5/ogolnie duzo spedzaja czasu na dworzu, i latem i zima
6/nie przewrazliwiona kadra na punkcie kataru (co nieznaczy ze dziecko mozna przynosic chore)
7/ :!: wlasna kuchnia a nie wystudzony catering

z minusow to chyba jeden jak dla mnie - platanie zajec dodatkowych platnych z zajeciami w ciagu dnia(darmowymi). bo uwazam ze zajecia platne powinny byc na koniec dnia, aby dziecko rodzicow ktorych niestac na takie zajecia, nie czulo sie "gorsze" widzac jak idzie do grupy ktora np nie tanczy :cry:
edun
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Polecam przedszkole Anioła Stróża.
Kompetentna i bardzo miła obsługa. Nauczycielki fantastycznie reagują na indywidualne potrzeby dzieci. Cudowna atmosfera, dobra kuchnia (moj syn zjada absolutnie wszystko:). Duży, ogrodzony plac zabaw. Za zajęcia dodatkowe się nie płaci- rytmika, angielski, basen.
edun
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moje dzieci miło wspominają Przedszkole na ul. Gniewowskiej, my jako rodzice suma sumarum też oceniamy je dobrze po ostatnich 4 latach intensywnego korzystania. Można się doczepiać do szczegółów ale ogólnie jest ok.
emi
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Polecam przedszkole Anioła Stróża. Od pierwszych dni moje dziecko chętnie chodzi do tego przedszkola. Dzieci traktowane są indywidualnie i każdemu wśród pracowników dobrze znane. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wręcz rodzinna, a dziecko szybko to wyczuwa. Ponadto zauważyłam również, że w życie przedszkola angażują się wszyscy pracownicy wkładając przy tym dużo serca. Oczywiście należy tutaj wspomnieć również o pełnym profesjonalnym podejściu. Pani Dyrektor bardzo zaangażowana. Cenię sobie również pełną informację - poczynając od tego czym dzieci zajmują się w ciągu dnia (poruszane tematy, zabawy) oraz co jedzą. Poza tym zawsze mogę na bieżąco uzyskać informację jak radzi sobie moje dziecko, itp... Do tego plac zabaw - dzieci codziennie wychodzą na powietrze (musi być bardzo bardzo brzydka pogoda, żeby nie wyszły). No i koniecznie trzeba wspomnieć o Pani Jance, która gotuje pyszne posiłki - bardzo dogadza maluchom. W ramach zajęć również rytmika i BASEN. Czuję, że moje dziecko bardzo dobrze się tam czuje i rozwija (co chwilę słyszę po pracy jak podśpiewuje nowe piosenki czy mówi wierszyki i wraca do domu pogodna), a ja mogę być spokojna.
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

nie chce sie czepiac ale posty tych nowych emi oraz edun brzmia jak reklama, czyzby jakis interes w takich slodzikach? posty sa do siebie dość podobne, hmm...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

hihi edun ma synka a emi córeczkę:)))może mamy się znają bo ich dzieci uczęszczają do jednej grupy...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

:).. Dobre..

Ja mam ogólnie zasadę, że nie biorę pod uwagę postów nowych osób( które maja jeden czy dwa posty), które coś polecają, reklamują albo robią antyreklamę i nie piszą w innych watkach. To się rozumie samo przez sie. Nie zawsze posty są usuwane jako reklama bo czasem nie ma do końca pewności. Ale z doświadczenia wiem,że po jakimś czasie czytania postów i przebywania na forum jest to do poznania
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

narek: a możesz napisać o minusach przedszkola na Gniewowskiej? bo wnioskuję z Twojego postu, że coś Ci się nie podobało ;) (chyba, że źle wnioskuję ;))

A może ktoś coś może powiedzieć o przedszkolu przy parku? (dawne państwowe na Łąkowej). Jakieś uwagi? opinie?
emi
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Wracając do mojej wypowiedzi wyżej, mogę tylko dodać, że jest to po prostu moja opinia, która być może w jakiś sposób pomoże przy wyborze przedszkola, chociażby pokazując na co warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji. A mam punkt odniesienia, doświadczenie, niemiłe niestety, z innym przedszkolem. Moja wypowiedź na temat przedszkola, do którego uczęszcza moje dziecko faktycznie jest cała w superlatywach, ponieważ takie zrobiło na mnie wrażenie. Oczywiście, problemy pojawić mogą się zawsze, z każdej strony (nikt i nic nie jest idealne) - najważniejsze, żeby był partner do rozmowy, a tak jest. Jeśli pojawią się jakieś minusy czy wątpliwości, raczej nie będę się w tej kwestii rozpisywać, ponieważ wiem, że mogę zwrócić się bezpośrednio do przedszkola w celu ich przedyskutowania i znalezienia najlepszego rozwiązania. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ