Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

długi pisze:Nie generalizuję bo każdą taką placówkę trzeba sprawdzić to chyba oczywiste. Mówię tylko o tym że na jednym z balkonów u nas wisi szyld : wielkimi literami : "PRZEDSZKOLE O.........." a pod spodem małymi literkami "niepubliczny punkt przedszkolny". I to moim zdanie jest nadużycie.
No właśnie nie jest, bo taki niepubliczny punkt przedszkolny jeeeeeest przedszkolem - tylko w "mniejszym wydaniu"( mają jedną lub dwie grupy ). To własnie takie punkty realizują w pełni podstawę programową, maja opiekę logopedyczną , psychologiczną oraz nadzór kuratora. Myślę, że w ten sposób próbują zwrócić na siebie uwagę, aby nie utożsamiano ich z innymi punktami opieki.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Tylko czemu małymi literami.Tak jak w nieuczciwych reklamach.
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Aż tak małymi to one nie są. Przesada...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tak czy siak... jest to synonim wyrobu czekoladopodobnego :)
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:tak czy siak... jest to synonim wyrobu czekoladopodobnego :)
Złe porównanie. Ale skoro tak uważasz.... Zobaczymy jak Twoje dzieci pójdą do przedszkola, to wtedy pogadamy. ( Chyba że przeszły już ten etap :) )
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Urszula pisze:Aż tak małymi to one nie są. Przesada...
Uderz w stół a nożyce .... :D
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jest jeszzce przedszkole w tych nowych budynkach na Brzechwy - Calineczka czy jakoś tam
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

niestety wielu rodziców z chęcią posłałoby dzieci do przedzkola lub punktu przedszkolnego, moje uczęszcza i świetnie się rozwija, ale z tego co słyszę na obecne ceny bardzo wielu rodziców nie jest w stanie sobie pozwolić.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a czy znacie jakies przedszkola/ punkty opieki dla Maluszków młodszych niż 3 latka??
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

ja wiem, że gdzies na osiedłu semeko jest taki punkt opieki nad maluszkami, ale babeczka, z przedszkola, do którego chodzi moje dziecko przekzała mi kilka ważnych informacji na temat tego, co tam się dzieję i szczerze - nie polecam
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

wiem, o którym punkcie jest mowa i także słyszałam ciekawe historie na jego temat, stąd szukam czegoś innego..
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jest jeszcze punkt na Jana Pawła - w miejscu starej apteki, Zdaje się, że tam też przyjmują maluiszki poniżej 3 lat, Jeżeli chodzi o opinie to przynajmniej z tego co słyszałem jest w miarę przyzwoicie. Minusem jest na pewno to, że jest tam w środku ciasno...
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

punkt na Jana Pawła to jest to samo co na Semeko - mają po prostu 2 lokale :)
paulina
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja np. zaprowadzam moją pociechę to Chatki Puchatka na Gniewowskiej już 2 lata i jestem bardzo zadowolona bez żadnych uwag i polecam to Przedszkole bo jest to właśnie niepubliczne Przedszkole dotowane przez Urząd Miasta i pod nadzorem kuratora.Prowadzą to dwie miłe panie z ogromnym doświadczeniem w szczególności ta starsza Pani.Dzieci maja tam własny ogród ,zjeżdzalnie, piaskownice, huśtawki i nie ma tam żadnych osób z zewnątrz.Angielski, tańce stała opieka logopedyczna rytmika i zawsze uśmiechnięte dziecko Serdecznie polecam
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Pierwszy post i od razu taka "reklama" ??
ODPOWIEDZ