Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
edun
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Fakt, sama jak to przeczytałam to sobie pomyślałam, że za słodko:)
Cóż nikt mi nie płaci za pisanie o Aniele Stróżu pozytywnie, zniżki na czesne też nie dostaję( a szkoda, może na następnym zebraniu z rodzicami powinnam poruszyc ten temat:)

Emi też nie znam, chociaż może nasze dzieci chodzą do tej samej grupy... Nie umawiałysmy sie na posty.
Przedszkole to wybrałam z prostego powodu- plac zabaw i własna kuchnia, potem sie okazało, że wybór był naprawdę dobry. Do Przygody synka nie połałam, bo na ich stronie internetowej wtedy były błędy ortograficzne.

Ja po prostu (chociaż może trudno w to uwierzyc) jestem z tego przedszkola zadowolona. Lubię atmosferę rodzinną, to że dzieci od rana moga się bawic, a nie siadają przed telewizorem, że jak jest problem to wspólnie się go rozwiązuje.
Na pewno są tam sprawy, które mogą drażnic, ale zawsze można o nich porozmawiac i wyjaśnic.

Pozdrawiam.
edun
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

edun pisze:F.... Do Przygody synka nie połałam, bo na ich stronie internetowej wtedy były błędy ortograficzne.
...
podoba mi sie :cheers: i ktos pewnie zatwierdzil te strone z bledami, chyba ze sama dyrektor pisala, auuu
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Moje dzieci są już za duże na przedszkole , obecnie jestem już po wyborze podstawówki i gimnazjum dla trójki moich dzieci ...może za parę lat przyda się mój wątek:)). W wyborze niestety nie pomogę ponieważ znam jedynie gdyńskie przedszkola ...Dziecko 2.5 letnie czy 3 letnie może już dużo powiedzieć czy mu się tam podoba , najlepszym wyborem przedszkola , gdy dziecko już tam jest jest obserwacja dziecka..Rodzicom życzę dobrego wyboru ...pozdrawiam
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja o przedszkolu Anioła Stróża słyszałem jednak sporo negatywnych opinii. Mój synek zaczął karierę w Przygodzie, jednak skończył ją po 1 miesiącu. Obecnie chodzi do Calineczki i jesteśmy super zadowoleni.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy wiecie, że na ul. Brzozowej, dokładnie vis a vis szkoły powstaje nowe przedszkole? Jest (a w zasadzie był) tam placyk-trawnik i właśnie w tym miejscu widać już parter nowego budynku obwieszonego banerami o treści "tutaj powstaje nowe przedszkole - już przyjmujemy zapisy".
Jeśli dobrze zapamiętałam, to ma się chyba nazywać Omnibus.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Omnibus już istnieje. mieści się na Ul. Wiejskiej.
http://omnibus-reda.pl/
Może budują sobie większe lokum.
Często widuję ogłoszenia z Omnibusa, ale Pani szuka tylko studentek, dziewczyn na praktyki albo na staż a ostatnio wolontariuszy.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wygląda na to, że się rozbudowują, bo to przy Wiejskiej to chyba Omnibusek i z tego, co kojarzę, to mieści się po prostu u kogoś w domu (choć mogę się mylić, bo nieczęsto tamtędy przejeżdżam).
kwiatuszek102
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Słyszałam,że we wrześniu w Atlanticu rusza nowe przedszkole. Czy ktoś zna temat??????
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Omnibus już istnieje. mieści się na Ul. Wiejskiej.
http://omnibus-reda.pl/
Może budują sobie większe lokum.
Często widuję ogłoszenia z Omnibusa, ale Pani szuka tylko studentek, dziewczyn na praktyki albo na staż a ostatnio wolontariuszy.
Dormo masz dane sprzed kilku lat. Panie pracujące w punkcie przedszkolnym są wykwalifikowane i z powołaniem. To że poszukujemy dodatkowo osoby na staż czy studentki na praktykę to głównie z powodu sprawdzenia osób i wyboru dodatkowej kadry do nowej placówki. Osoby te mają szansę się sprawdzić i zdobyć doświadczenie, co niestety jest bardzo potrzebne przy pracy z dziećmi....
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

To prawda co mówi Urszula,ja też jestem po stażu w jednym z przedszkoli w Redzie i mogę powiedzieć że najgorsze jest to, że wolą zatrudniać po znajomości (i osoby te nie mają zielonego pojęcia o pracy z dziećmi)niż taką osobę która wykazuje wiele cierpliwości, miłości i zaangażowania w tym co robi,to niestety nie jest doceniane w przypadku niektórych przedszkoli i w ten sposób po stażu znowu jest się osobą bezrobotną.Dlatego Urząd Pracy powinien wprowadzić obowiązek zatrudnienia po takim stażu.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Czy wiecie, że na ul. Brzozowej, dokładnie vis a vis szkoły powstaje nowe przedszkole? Jest (a w zasadzie był) tam placyk-trawnik i właśnie w tym miejscu widać już parter nowego budynku obwieszonego banerami o treści "tutaj powstaje nowe przedszkole - już przyjmujemy zapisy".
Jeśli dobrze zapamiętałam, to ma się chyba nazywać Omnibus.

Dokładnie róg Wybickiego, wczoraj wieczorem tam byłam i zaskoczył mnie taki baner na placu budowy :shock:
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

meegi84 pisze:To prawda co mówi Urszula,ja też jestem po stażu w jednym z przedszkoli w Redzie i mogę powiedzieć że najgorsze jest to, że wolą zatrudniać po znajomości (i osoby te nie mają zielonego pojęcia o pracy z dziećmi)niż taką osobę która wykazuje wiele cierpliwości, miłości i zaangażowania w tym co robi,to niestety nie jest doceniane w przypadku niektórych przedszkoli i w ten sposób po stażu znowu jest się osobą bezrobotną.Dlatego Urząd Pracy powinien wprowadzić obowiązek zatrudnienia po takim stażu.
Nie do końca się zgodzę z ostatnim zdaniem, choć ostatnio Urząd próbuje wymóc zatrudnienie osoby na stażu. W przypadku stażu w przedszkolu niestety, nie zawsze osoba skierowana na staż " nadaje' się do pracy z dziećmi, pomimo że studiuje pedagogikę. Z doświadczenia wiem jak to wygląda. I dobrze, że istnieje taka forma pomocy zarówno dla pracodawcy, jak i dla osoby poszukującej pracy. Pracodawca daje szansę, a osoba na stażu, jeżeli ma to 'coś" - to jak najbardziej powinna być przyjęta (oczywiście o ile pozwala na to sytuacja kadrowa).
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kwiatuszek102 pisze:Słyszałam,że we wrześniu w Atlanticu rusza nowe przedszkole. Czy ktoś zna temat??????
Może ktoś da więcej informacji na ten temat? Gdzie to przedszkole ma powstać bo mi nic ta nazwa nie mówi,a obecnie szukam pracy jako nauczyciel w przedszkolu,więc jest szansa na pracę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Urszula pisze:I dobrze, że istnieje taka forma pomocy zarówno dla pracodawcy, jak i dla osoby poszukującej pracy. Pracodawca daje szansę, a osoba na stażu, jeżeli ma to 'coś" - to jak najbardziej powinna być przyjęta (oczywiście o ile pozwala na to sytuacja kadrowa).
... I finansowa.. Bo z opowieści znajomych wiem, że często bierze się następnego stażystę, bo płaci Urząd. I tak jest w wielu branżach.
Ale oczywiście zgadzam się, że nie każdy przyjęty na staż się nadaje i Urząd nie powinien wymuszać przyjęcia do pracy.
A informacje nie wiem czy mam z przed kilku lat, bo ogłoszenie widziałam całkiem niedawno, więc chyba w miarę aktualne.
kwiatuszek102
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Co do przedszkola nowo założonego , które ma niby ruszyć od września ma znajdować się prawdopodobnie w nowym budynku na obwodowej budowanego przez SEMEKO. Szukam miejsca dla mojego dziecka a niestety wszędzie jest cięzko się dostać.
ODPOWIEDZ