Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przedszkole

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

torgal pisze:brak tam bardziej indywidualnego podejścia do dziecka i skupienia się nad nim - czego wydawałoby się chciało by się posyłając dziecko do prywatnego przedszkola.
A czy w Redzie są jeszcze w ogóle publiczne przedszkola?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Chyba już są sprywatyzowane.Nowo wybudowane na Brzozowej mieści się na tak małej działce że nie ma żadnego podwórka na zabawę.To prawdziwa przechowalnia.Kto na to daje zgodę niewiem.
Grzesznik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mój starszy syn zaczął od przedszkola na wiejskiej był kilka razy ale mu się nie podobała tak samo z Milo no i posłaliśmy go do Anioła Stróża bardzo mu się spodobało chodził tam cały rok my również byliśmy zadowoleni miłe panie własny plac zabaw no i najważniejsze własna kuchnia a nie jakiś catering. Teraz wysyłamy tam młodszego syna i jak na razie podoba mu się.
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

kowalski pisze:Chyba już są sprywatyzowane.Nowo wybudowane na Brzozowej mieści się na tak małej działce że nie ma żadnego podwórka na zabawę.To prawdziwa przechowalnia.Kto na to daje zgodę niewiem.
1000 metrów to chyba nie tak mała działka. Poza tym dzieci korzystać będą z pobliskiego boiska przy kościele oraz nowego placu zabaw przy szkole. Proszę przyjść obejrzeć, to na pewno zmieni pan zdanie......
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Z tego co zaobserwowałam to z boiska przy szkole korzystaja dzieci ze szkoły oraz osoby z poza niej . W czerwcu za każdym razem co przechodziłam na placu było oblężenie bo wychowawcy młodszych klas, również korzystają z ładnej pogody i wychodzą z dziećmi, wiec nie wiem czy moje 3 letnie dziecko odnalazło by się w tym chaosie czy czy było by bezpieczne.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

co za czasy:) trochę chaosu nie zaszkodzi, żeby potem z dzieciaków nie wyszło przestraszone życiem pokolenie
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ale jak coś się stanie to kto będzie za to odpowiadał? Wtedy nie będzie winnych...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

A tak poza tym to przedszkole jest prywatne a szkoła państwowa.... Znów układy???
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

dorka04 pisze:A tak poza tym to przedszkole jest prywatne a szkoła państwowa.... Znów układy???
tak:) zmowa smoleńska :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Nie mogę pojąc co ma wspólnego przedszkole ze Smoleńskiem.To nie jest forum polityczne.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

ale z układem już sporo :)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ryszard wytłumacz mi jakim cudem osoba niepracująca w tej szkole może korzystać z placu szkolnego bezpłatnie? Czy ja zakładając swoje przedszkole na Ciechocinie też będę mogła w każdej chwili z dziećmi z mojej placówki wejść na teren szkoły? A poza tym znów wracam do odpowiedzialności za ewentualny wypadek dziecka na terenie szkoły? Czy to dyrekcja szkoły będzie odpowiedzialna? A jak wytłumaczą pobyt na terenie szkolnym dzieci z poza placówki? Może się czepiam ale dla mnie nie jest to takie oczywiste
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Nie bez powodu dziękuje się również na stronie przedszkola Panom między innymi z Rady Miasta ....
Starszy
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Ciekawe jak można w 6 miechów załatwić temat przedszkola. Chyba że ma się etat w UM Reda.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ok, ale tego typu spekulacje odłóżmy na bok. Tematem było bezpieczeństwo dzieci.
ODPOWIEDZ