Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

film promocyjny miasta

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Jest nowa wersja filmu promującego nasze miasto.
Co ciekawe, i na tej wersji się załapałem Ja to mam szczęście

Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

W sensie, że w parku ? Mi się bardziej podobał poprzedni film.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

No gdzieś tam w parku się kręcę. Widziałem, jak filmowali żółwia w stawie.
Sam film OK. Jednak Reda się zmieniła przez te kilka lat.
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Z kolejnym filmem promującym mogli się wstrzymać wstrzymać bo otwarcia Aquaparku. Co by nie mówić o tej inwestycji to jest ona chyba najlepsza zachętą dla ludzi z zewnątrz do odwiedzenia naszego miasta.

Reda musi zainwestować i stworzyć jakieś centrum życia społ-kult. nie da się już zrobić rynku jak w Wejherowie, ale może właśnie tereny wokół Aquaparku zabezpieczyć nie pod kolejną developerke lub market a na inwestycje, z których skorzysta ogół mieszkańców. Chodzi o to by to miasto przestało być kojarzone z sypialnia trójmiasta.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Nie lubię marudzić, lecz ten filmik srednio mi sie podoba. Elementem dominujacym są jadące samochody, drogowskazy, no i park.. no i ten jakis taki dziwny napis na nowym urzedzie.
Też poczekałbym z nowym filmem do uruchomienia parku wodnego
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Także nie chciałbym marudzić, ale duża część inwestycji pokazanych na filmie nie zostało jeszcze ukończonych, pas ruchu przy ul.Puckiej nadal nie doczekał się działającej sygnalizacji, tylko stoją te słupy i pewnie stać będą aż się gwarancja czy jakaś rękojmia na nie skończy i będzie architektoniczny bubel. Budowa ciągu Leśna-Cegielniana - wszystko ok, ale sprawy urzędowe do dziś nie znalazły końca nie mówiąc już, że niby gotowa budowa była "poprawiana" np przy dworcu. Aquasfera też jeszcze nie powstała. To jest trochę jak dzielenie skóry na niedźwiedziu

Ale ogólnie filmik spoko.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ