Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

film promocyjny miasta

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Na stronie głównej reda.pl widnieje news z odnośnikiem, w kórym można pobrać "Film promocyjny miasta". Brzmi dumnie, zajmuje 150 mb, ciekawe ile jest wart
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zigi chyba znowu się załapał:) jeśli się tylko nie mylę:) i to na dłużej niż w trakcie relacja z PhotoWalk-u. Film moim zdaniem na 4,5:) choć to, że w Redzie tzn. w rzece pływa się kajakami to lekki pic na wodę:)
jak na pierwszy z takich materiałów, bardzo mi się podoba:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No chwilę jestem ;) Czas pomyśleć o honorarium.

Film wykonany porządnie. Jako osoba o wykształceniu marketingowym, na pewno miałbym szereg pytań do inicjatorów - o cel, o grupę docelową, oraz o media, w jakich będzie film prezentowany. Bo to od tego zależy jak film powinien wyglądać, jaka powinna być jego długość, itd.

Jedna uwaga na pewno - format divx - nie wszyscy na komputerze mają sterowniki, które umożliwiają odtworzenie tego filmu. Powinien być dostępny na stronie reda.pl w formie umożliwiającej oglądanie z poziomu strony internetowej, jak na przykład filmy na youtube.

A tutajfilm do pobrania.
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jestem zaskoczona, bo film jest naprawdę dobry! Sympatyczna muzyczka, ładne ujęcia i w zasadzie mówi o Redzie to, co pewnie wiekszość z nas (mieszkańców) mogłaby powiedzieć: że jest wszędzie blisko, spokojnie, zielono, mamy ładny zadbany kościół i rozwiniętą rekreację sportową, że po prostu dobrze się tu mieszka :)

Trochę obawiam się, że tak długi film pewnie nie będzie wykorzystywany i się zmarnuje. Mam nadzieję, że ktoś poza realizacją filmu pomyśłał jeszcze, gdzie go zaprezentować. Bo taka sztuka dla sztuki to chyba nie warto :( Choć przynajmniej nam mieszkańcom zrobi się miło, oglądając go, a to chyba też ważne :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1791 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Film fajny ... co do tej doskonałej infrastruktury, to to jest tak ładnie powiedziane, ale nie ma praktycznie niczego, do czego możnaby się przyczepić. Myślę, że taki filmik powinien trafić gdzieś "wyżej".
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Szkoda, że rzeczywistość nie jest taka miła jak na na tym filmie.
Np. 1:53-2:13 "...wiedzie tu szeroka arteria komunikacyjna połączona z trójmiejską obwodnicą, co kilka minut kursują tu także pociągi trójmiejskiej kolejki i szynobus".

Jak na film propagandowy, nie wiadomo do kogo skierowany:
- do mieszkańców ? - mieszkańcy wiedzą lepiej, jak jest naprawdę.
- do turystów ?- a co Reda może zaproponować turystom ?
- do potencjalnych mieszkańców ? - chyba najprędzej. Ale czy władze miasta widzą rozwój miasta jedynie w coraz większej liczbie bloków i mieszkańców ?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Nie licząc kilku niedociągnięć film przygotowany całkiem profesjonalnie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

film całkiem fajny, ino za długi jak dla mnie...;) ale realizacja i pomysł całkiem fajne;) kilka znanych twarzy;) Zigi też dobrze mówi, że skoro miasta nie stać na reklamę w TV to mogliby reklamować się na youtube i wg mnie powinień też powstać 30 sekundowy spot taki jak reklamuje miasta w telewizji który zawierałby to wszystko w pigułce i zachęcał do odwiedzenia Nas;)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wow niezły filmik :D No i Zigi-paker... :D Nawet mój listonosz się załapał ;). Faktycznie, mógłby być krótszy ten film, bo taki to raczej w telewizji nie pójdzie ;) ale ogólnie robi dobre wrażenie, a że kilka kłamstw - jak to w reklamie ;)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:No chwilę jestem ;) Czas pomyśleć o honorarium.

Film wykonany porządnie. Jako osoba o wykształceniu marketingowym, na pewno miałbym szereg pytań do inicjatorów - o cel, o grupę docelową, oraz o media, w jakich będzie film prezentowany. Bo to od tego zależy jak film powinien wyglądać, jaka powinna być jego długość, itd.

Jedna uwaga na pewno - format divx - nie wszyscy na komputerze mają sterowniki, które umożliwiają odtworzenie tego filmu. Powinien być dostępny na stronie reda.pl w formie umożliwiającej oglądanie z poziomu strony internetowej, jak na przykład filmy na youtube.

A tutajfilm do pobrania.
Pływa się pływa ;)
najczęściej w spływach zorganizowanych i z okazji Dni Redy ;)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

..słodki ten film aż do bólu......prawie uwierzyłam w ten dogodny( i wygodny) dojazd!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

wpsaniały film ! jestem dumny . :)
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

;) dobrze jest!
fajny film, miło jest pokazać znajomym gdzie się mieszka ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Film dobrze pokazuje Redę.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No to pochwalę się, że dzięki naszej forumowej inicjatywie, film promocyjny pojawił się w odchudzonej wersji oraz na youtube ;) Teraz można go obejrzeć także z poziomu strony e-reda.pl

Obrazek
ODPOWIEDZ