Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kupno mieszkania Pomocy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
matigb
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam Wszystkich Serdecznie,

Planuje kupno mieszkania w Redzie w niedalekim terminie i chce zaczerpnac jakichkolwiek informacji ,ktore pomoga mi w podjeciu slusznej decyzi.

Przeczytalam wszelkie dostepne posty o orlexie,semeko,wasko i dars i jestem w kropce.Z biegu skreslilam semeko i orlex,zalania,pekajace sciany,grzyby i tego typu atrakcje sobiei odpuszcze.Co do orlexu to na placach jednej rekimozna policzyc pozytywne wypowiedzina ich temat,semeko podobnie(wyglada tak ze niektore mieszkania sa ok inne kompletnie do bani)nie warto ryzykowac.

Pozostaje mi zatem wasko i dars.Nie znalazlam zbyt wielu info na temat tych dwoch deweloperow a decyzje musze podjac lada chwila.
CZY KTOKOLWIEK WIE COKOLWIEK NA TEMAT TYCH DEWELOPEROW??WASKO,DARS???
BEDE WDZIECZNA ZA KAZDE INFO!!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Przeczytaj wątek o osiedlu "Bocianie Gniazdo" na naszym forum...tam jest o WASKO.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Na studiach podyplomowych z nieruchomości /na razie nie praktykuję/ uczyli mnie, że najważniejsza jest lokalizacja, liczy się widok z okna, strony świata, piętro. Nie powinno mieć wszystkich pokoi na jedną stronę. Dalej trzeba brać pod uwagę bliskość sklepów, szkoły itp potrzebnych obiektów. I chyba tym się trzeba przede wszystkim kierować. Orlex rzeczywiście ma słabą markę, ale co do Semeko to nie wiem...? Mam kilku znajomych, którzy tam mieszkają i nie pamiętam by specjalnie narzekali. Myślę, że na forum wypowiadali się ci najbardziej wkurzeni. Poziom wykonawstwa jest niezawysoki, zaradzić temu można codziennie bywając na budowie i sprawdzająć osobiście co i jak jest zrobione, nie wiem tylko czy to możliwe na budowie bloku. Radziłabym wybrać jakąś spokojną, cichą lokalizację. Potem krótka walka z wykończeniem i poprawkami i będzie dobrze!
Przypomniało mi się, że są mieszkania na sprzedaż w małym bloku na ul.12-Marca. Fajne miejsce, jeśli ktoś lubi kontakt z przyrodą. Są też chyba mieszkania nad rzeką, niedaleko Parku, przy chodniku do Ciechocina. Nie niestety wiem jacy to wykonawcy.
matigb
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dzieki za info i czekam na wiecej takich wypowiedzi:)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Polecam forum Semeko jakbyś szukał więcej info

http://www.redamlyn.fora.pl/index.php?s ... 8924a4ce9e
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wrzuć namiar na priv to może uda mi się pomóc.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a może Reda Park z Semeko przy rzece? obecnie budowane bloki są jeszcze dość daleko od rzeki, sprawiają wrażenie takich z górnej półki, może i wykonanie lepsze
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Osiedle reda park ma nawet swoje forum

http://www.redapark.fora.pl/
ODPOWIEDZ