Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zakaz plakatowania

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Od kilku dni na słupach ogłoszeniowych widnieją napisy zakazujące plakatowania. Okazuje się , że nasz kochany Urząd Miasta wydzierżawił owe słupy firmie AKMEDIA z Giżycka.
Wszelkie umieszczanie ulotek i plakatów należy tylko do owej firmy.
Firma ta ma zadbać o czystość i porządek na słupach.Wychodzi na to ,że jeśli chcemy coś sprzedać lub poinformować mieszkańców Redy o jakiejś imprezie musimy zapłacić.
Dzisiaj na słupach widnieją tylko plakaty firmy zarządzającej, a wokół na małych słupkach ludzie przyklejają swoje ogłoszenia.
Czy o to chodziło pomysłodawcą z Urzedu Miasta? To ma być ten porządek?
Jedną z usług firmy AKMEDIA jest kompleksowa obsługa kampanii wyborczych.
Może to jest transakcja wiązana? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tak urzędnicy dbają o czystość miasta, a co z "dzikim" wysypiskiem na przy Norwida?
Pozdrawiam Ziomali
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Gdzie radni którzy spieszą z pomocą wyjaśnienia;) Ktoś nie widział ostatnio jakiegoś radnego który ukradkiem wyrzuca śmieci?:D Ja tylko widizałem radną jak jeżdzi w swojej BEEMWU bez świateł, ale to chyba za mało sensacyjne żeby ściągnąć ją na forum.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To chodzi o te słupy, na których wcześniej wyłączność plakatowania miał MOKSiR?
Jeśli tak, to zmienił się po prostu operator. Ciekawe na jakich zasadach można się teraz plakatować, no i na jakich zasadach dzierżawi to firma AKMEDIA (wygrała przetarg?)

A co do tych kwestii kampanii wyborczych, to nic wielkiego. Niemal każda agencja reklamowa świadczy tego typu usługi.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

AK MEDIA to potęga nawet gdyby był przetarg to wygrałaby go w cuglach, chwalą się najniższymi stawkami.
Pozdrawiam Ziomali
ODPOWIEDZ