Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zamknięcie drogi Reda - Zbychowo

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

5 lat temu

Witam forumowiczów
Jeżdzę tą drogą codziennie, gmina Wejherowo znalazła patent na nie naprawianie dróg do miejscowości, które mają mniejszą liczbę mieszkańców (wyborców), otóż niedawno wprowadzono ograniczenie prędkości do 20km na całym odcinku leśnym od Redy do Zbychowa. Proponuję urzędnikom UG zamontowanie stojaków na rowery, co za k....n wymyślił taką prędkość !, tak gmina dba o swoje bezpieczeństwo w razie wypłaty odszkodowania, po co remontować jak można ograniczać prędkość, jedyne rozwiązanie takich absurdów po
pamięć przy wyborach.
Pozdrawiam
Czasem tu bywam
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Kiedyś mówiono o przebudowie tej drogi... ale skoro nawet w roku wyborczym o tym się nie mówi to szanse chyba nie są za duże :(

A szkoda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

może to nie do końca ta sama droga :) ale zawsze coś :P
Wcześniej wyremontowano odcinek Zbychowo - Gniewowo, teraz dodano do tego ulice Spacerową w Gniewowie. Niebawem ma powstać pozostały odcinek 1,6 km drogi z Gniewowa do Redy...
Być może więc uda się cywilizowaną drogą dojechać z Redy do Zbychowa :)

https://telewizjattm.pl/dzien/2019-11-2 ... ml?play=on
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Kurcze, nie odpalają mi się filmy z TTM :(
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

4 lat temu

Ok. Coś się dzieje w kierunku Gniewowa - super. Kwestia drogi z Redy do Zbychowa jest ciągle otwarta. Droga jest w stanie krytycznym, nie da się praktycznie jeździć. Po kilku próbach ostatnio, postanowiłem wygodnie objeżdżać przez ..... Wejherowo, gdzie drogi wylotowe mają piękne i wygodne. Rozumiem - droga należy do lasów, ale czy to znaczy, że przez tyle lat nie sposób dogadać się z nimi? Przecież dla nas to droga dojazdowa w przypadku drogowego armagedonu.
mieszkaniecReda
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

4 lat temu

Takie drogi jak samorząd i rada miasta.
ODPOWIEDZ