Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zamknięcie drogi Reda - Zbychowo

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ze strony UM:
Zamknięcie drogi Reda - Zbychowo
Komunikaty 15-09-2009
Nadleśnictwo Gdańsk uprzejmie informuje, iz z dniem 01.10.2009 zamyka drogę leśną Reda - Zbychowo mająca charakter drogi zakładowej.
Powyższa droga została udostępniona na podstawie porozumienia z gminami Wejherowo i Reda w 1995 roku, mieszkańcom Zbychowa, Reszek, Nowego Dworu Wejherowskiego, Bieszkowic i Redy.
W okresie udostępnienia należało wykonać regulacje stanu prawnego lub ulepszyć stan techniczny dróg alternatywnych. Aktualnie droga leśna jest w złym stanie technicznym spowodowanym intensywnym ruchem samochodowym, co obecnie stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu. Nadleśnictwo nie widzi możliwości dalszego udostępniania drogi na dotychczasowych zasadach.
Ps. Nie dziwi mnie to, ta droga jest w fatalnym stanie ale nie gorszym niż sam wjazd w Zbychowie (ul Redzka). Jak już jadę tamtędy rowerem to wybieram drogę szczytem przez las od ul. Jarej bo jest nie utwardzona ale w lepszym stanie.
Artur
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a co z objazdem ?
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Michał pisze:a co z objazdem ?
Samochodem przez Wejherowo , rowerem szczytem lub po staremu ? :lol: [/img]
Artur
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Miałem na myśli : Szczytem ale do Gniewowa
Zamknięcie drogi do Zbychowa zamyka również tą drogę jak rozumie.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

tak z ciekawości się pytam bo mam wujka w Nowym Dworze Wejherowskim i nie wiem jak do mnie dojedzie :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

O matko, ale masakra.
Współczuję mieszkańcom i wietrzę protesty.
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

na nic protesty skoro "..droga została udostępniona" na zasadzie porozumienia gmin, podejrzewam że ktoś ustalił ten fakt
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

I co jak będę jechałą tamtędy samochodem to dostanę mandat? Większość ludzi których znam jeździ tamtędy na Biszkowice np. Watpię by zauważyli zakaz. Ale to już ich sprawa
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tak dobrze nie będzie. Raczej postawią szlaban.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Rowerzyści pewnie będą jeździc dalej. I tym lepiej dla nich/nas, bo jak samochód przejeżdża to zawsze czułem ten powiew lusterna na ręce ;d Będzie mniejszy ruch.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony można się było w miarę szybko dostać autkiem nad jeziorko czy na grzybki, natomiast z punktu widzenia rowerzysty będzie fajniej. Zabiorę dzieciaki i jazda. Bez obawy o życie. Chyba, że dla rowerów też zamkną.
A tak w ogóle to po dość sporym ruchu samochodowym na tej ulicy widać jaka jest potrzeba istnienia takiego "skrótu".
Ostatnio zmieniony |18 Wrz 2009|, o 18:15 przez NomenOmen, łącznie zmieniany 1 raz.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Mi samochody nie przeszkadzają w jeździe z rodziną jeśli ich niema zbyt dużo a tam ich nie było.
Artur
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Moje obserwacje świadczą o czymś zupełnie przeciwnym. Zresztą:
UM pisze:droga leśna jest w złym stanie technicznym spowodowanym intensywnym ruchem samochodowym
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ok, przepraszam ja ciągle myślę o rozwidleniu na Gniewowo.
Artur
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Zgadzam się z NomenOmen. Też mi się wydaje że taka potrzeba jest tylko oczywiście nikt nie ma pieniędzy by tę drogę zrobić. Dla mnie to szkoda bo często tamtędy jeździliśmy
ODPOWIEDZ