Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Parking przy Polo Markecie - słupki betonowe

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

juz sa pierwsze 2 przy wejsciu;)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Pienio pisze:popieram to. Stanął se taki wzdłuż stojaka na rowery i po rowerzystach.
Tajemnicą poliszynela jest że osoby zamawiające stojaki rowerowe do sklepów z regóły nie mają pojęcia co robią.
Świadomy rowerzysta łapie ramę roweru z jakimś stałym elementem.
Ani te pod urzedem ani pod polomarketem ani pod auchan nie nadają się na mocowanie bo nei da rady ULockiem albo dobrą linką złapać te 10cm od ziemi odstajace łapacza koła z ramą roweru.
Częśc rowerzystów jednak łapie za koło .. odkręcić 2 śrubki to drobiazg więc nie polecam tej techniki :-)
Tak wieć najlepszym z mojego punktu widzenia mocowaniem pod polo dla rowerów są barierki stalowe wbetonowane głęboko i juz nie raz z nich korzystałem.
Artur
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No tak, racja, ale chodzi o sam fakt, że kierowcy wjeżdżali i nie było nic bardziej ważnego niż to, że oni muszą stanąć jak najbliżej.
A co do rowerów, to obok UM to pewnie bym tak roweru nie postawił, ale pod Polo masz trochę tych kamer, na pewno któraś patrzy na wejście i na te stojaki, pozatym tam się tyle ludzi kręci, że wyglądałoby podejrzanie gdybyś podszedł z kluczykiem i zaczął odkręcać ramę od koła i zwiewał z ramą bez koła :P
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja rower traktuje jak środek komunikacji więc wszędzie go zostawiam przypiętego do czegoś stałego o znacznej grubości ścianki stalowej, ale nie używam linek a ULocka (taka duża kłódka) którego przeciąć, rozwiercić itd jest trudniej niż przeciąć ramę roweru więc z grubsza się nie opłaca.
Artur
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Huherko pisze:że wyglądałoby podejrzanie gdybyś podszedł z kluczykiem i zaczął odkręcać ramę od koła i zwiewał z ramą bez koła :P
Podchodzą 3 osoby 2 zasłaniają stojąc tyłem do kamer 3 nożycami do stali tnie taką zwykła linkę w 5s.
Artur
ODPOWIEDZ