Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Spotkanie z Burmistrzem

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ponieważ dwukrotnie pisałem iż na umówione spotkanie P. Burmistrz nie dotarł, jestem zobligowany aby poinformować o spotkaniu w dniu dzisiejszym.
Miało ono miejsce na prośbę P. Burmistrza aby zrekompensować niemożność spotkania w 1 terminie za co dziękuję.

Tak więc temat podstawowy dla mnie to kwestia uspokojenia ruchu na osiedlach, i nie budowania dróg rowerowych tam gdzie są zbędne z naciskiem naciskania na to aby je zrobić tam gdzie są potrzebne np Gdańska lub rozwiązać temat inaczej np OPAT.

W tym zakresie Burmistrz ma bardzo zbliżone stanowisko i chwała mu bo jest w tym zakresie światłym człowiekiem bez klapek na oczach o nazwie "samochodem pod trupach pod drzwi od klatki".
Nie będę wywlekać detali bo wielokrotnie je na forum w różnych miejscach opisywałem.

A na efekty spotkania tj konkrety będzie trzeba zapewne poczekać ale jako miasto małe mamy duże szanse chociaż w jego osiedlowej część na rozwiązania Zach. Europejskie w zakresie poprawy bezp. i uspokojenia ruchu bez separowania , barierowania i ogólnie zaśmiecania przestrzeni.
Pożyjemy zobaczymy, trzymam za słowo P.Burmistrza.
Artur
ODPOWIEDZ