Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ludzie i psy w lesie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
joyavenue

14 lat temu

Straż Miejska?? Raczej ludzie mają z nią złe skojarzenia i w sumie, z całym szacunkiem dla ich pracy, ale się czasem nie dziwię. Z tego co pamiętam była swego czasu w Redzie, ale gdyby była naprawdę skuteczna, to raczej miasto by z niej nie zrezygnowało... Uważam, że policja powinna wprowadzić z tym porządek, ale nie z samochodu, a tylko takie patrole widzę w naszym mieście :/.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Gajos pisze:Częściowo problem rozwiązała by straż miejska, której niestety w Redzie nie ma.
Całe szczęście.
Pozdrawiam Ziomali
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

NaszeMiasto.pl pisze:Uratowany przez działkowicza jelonek nie żyje, kolejna sarna padła ofiarą psów

Liczba saren zagonionych bądź zagryzionych przez psy w Gdyni wzrosła już do 13. W niedzielę padł jelonek uratowany przez działkowicza na Witominie, chwilę później strażnicy z Ekoparolu otrzymali wiadomość o kolejnej sarnie.
(...)
Leśnicy podkreślają, że takie przedwiośnie jak w tym roku to naprawdę bardzo trudny okres dla saren i zwierzyna w lesie wymaga wyjątkowej obrony.
- Jeśli zobaczymy psa ewidentnie goniącego sarnę - w skrajnej sytuacji będziemy strzelać - twierdzi Witold Ciechanowicz z Nadleśnictwa Gdańsk- Eliminowane będą również polujące w lesie watahy ewidentnie zdziczałych psów.
Leśnik uspokaja jednak, iż absolutnie nie dotyczy to psów, które tylko na chwilę uwolniły się od smyczy właściciela.
- W takim przypadku to człowiek, a nie Bogu ducha winny zwierzak zostanie ukarany - dodaje Witold Ciechanowicz. - I to bardzo dotkliwie, grzywny mogą sięgać nawet do 1000 zł.

Polska Dziennik Bałtycki
Agata Grzegorczyk
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To się nazywa kampania...
Pruszcz Gdański szykuje kampanię, której motywem przewodnim będzie plakat z dzieckiem ubrudzonym psią kupą...
Więcej na gazeta.pl
Obrazek
Małe sprostowanko - nie taki plakat jest wykorzystywany w Pruszczu Gdańskim, ale na takim ma się wzorować tworząc własny plakat.

I jeszcze więcej na ten temat dzisiaj:
To nie żart, twoje dziecko może od niej oślepnąć!

Były kupy śniegu, teraz zostały tylko kupy. Właściciele niechętnie sprzątają po swoich psach. Straszące na chodnikach odchody to nie tylko sprawa estetyki i porządku, ale poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi.
Więcej na wp.pl
Ostatnio zmieniony |5 Mar 2010|, o 15:23 przez Zigi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Hahahaha.. Fajna czekoladka :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Lobby producentów indywidualnego ekwipunku do sprzątania psich odchodów w natarciu.
Ciekawe co w tym czasie zajada mamusia tego bobasa?
Pozdrawiam Ziomali
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Feeeeeee, właśnie myślałem o przystąpieniu do śniadania, ale podkusiło mnie by tu spojrzeć i ...... już po śniadaniu :)
Coś ostatnio dużo szokujących plakatów wymyślają. Co kampania to bardziej szokujący plakat. Efekt może być taki, że wszyscy znieczulimy się do tego stopnia, że w realu już nic nie będzie nas ruszać.
Dobre jest to, że wreszcie coś zaczyna się dziać na rzecz zmiany świadomości ludzi. Dużo wody upłynie, dużo kasy popłynie (i nie wszyscy dadzą się przekonać), ale wystarczy, że większość się dostosuje.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

To nie czekoladka a kebab.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

najlepszynaswiecie
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Jesteście przewrażliwieni i nie znacie się na psach. Jeżeli ktoś w każdym psie widzi zagrożenie to powinien zastanowić się nad sobą. Ja na przykład tez używam smyczy tylko do momentu wyjścia z bloku. A jak się spotykamy ze znajomymi to i nawet kilka psów jest bez smyczy.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

najlepszynaswiecie pisze:Jesteście przewrażliwieni i nie znacie się na psach. Jeżeli ktoś w każdym psie widzi zagrożenie to powinien zastanowić się nad sobą. Ja na przykład tez używam smyczy tylko do momentu wyjścia z bloku. A jak się spotykamy ze znajomymi to i nawet kilka psów jest bez smyczy.
pomijając fakt, że post sprzed 5-ciu lat, "używam smyczy tylko do momentu wyjścia z bloku" ?? - czyli na klatce schodowej ?? wybacz, ale gdzie tu sens ??
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

najlepszynaswiecie pisze:Jesteście przewrażliwieni i nie znacie się na psach. Jeżeli ktoś w każdym psie widzi zagrożenie to powinien zastanowić się nad sobą. Ja na przykład tez używam smyczy tylko do momentu wyjścia z bloku. A jak się spotykamy ze znajomymi to i nawet kilka psów jest bez smyczy.
To Ty się zastanów, bo nic o psach nie wiesz. Wszelkie argumenty o łagodności danego pupila to życzenia właściciela. Radzę zapytać fachowców.
miroslaw
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Robin pisze:
najlepszynaswiecie pisze:Jesteście przewrażliwieni i nie znacie się na psach. Jeżeli ktoś w każdym psie widzi zagrożenie to powinien zastanowić się nad sobą. Ja na przykład tez używam smyczy tylko do momentu wyjścia z bloku. A jak się spotykamy ze znajomymi to i nawet kilka psów jest bez smyczy.
To Ty się zastanów, bo nic o psach nie wiesz. Wszelkie argumenty o łagodności danego pupila to życzenia właściciela. Radzę zapytać fachowców.
Posiadanie psa to obowiązki(nie będę ich wymieniał bo jest tego sporo) a jeżeli chcemy mieć psa tylko po to aby mieć to nie jest on dla ciebie i to jest pewne .
N.Miroslaw
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ostatnio jednej dziuni w lesie próbowałem wytłumaczyć, że nie wolno, że prawo zabrania, że mandat 500 zł, że zwierzyna, że ludzie biegają etc. Nic nie docierało, dopóki nie powiedziałem, że następnym razem będę biegał z wiatrówką i już nie będziemy rozmawiać.
Z niektórymi się nie da po ludzku....
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ja ze strony biegacza muszę powiedzieć, że problem z psami jest ogromny, czy to w parku czy w lesie. Kolega miał taką sytuację jak w parku własnie taki piesek chwycił go za buta, nic mu się nie stało ale właściciel pieska musiał mu oddać prawie 600zł za uszkodzone buty. Myślę, że wyciągnął z tego wnioski.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ