Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poczta w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Może p. Jadzię na zaplecze do segregowania przesyłek :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ale by było fajnie^^
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pomarzyć zawsze można. :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A przesyłka przekładana by była z miejsca na miejsce 3 tygodnie zanim by dotarła do odbiorcy. Nie dziękuję ;-)
Saszka

16 lat temu

diorka pisze:z tego co wiem ta ''pani''pozostanie z nami do konca czyli jeszcze 3lata.
Z TEJ OKAZJI ZYCZĘ WSZYSTKIM WYTRWAŁOSCI I SPOKOJU W KOLEJCE PO SWOJE PRZESYŁKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
intryguje mnie słowo "do końca" - a czyjego końca? poczty? końca świata? :?
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ach, juz dajcie spokój tej pani Jadzi, choć jak już pisałem nie wiem , która to pani.
Jeśli tak jest, jak piszecie, to niefajnie, ale nie wiemy dlaczego tak jest. Może ta pani ma jakis duży kłopot. Może Ona, lub ktos z Jej rodziny jest ciężko chory ?
A my krytykujący, czy my nasze obowiazki wykonujemy bez zastrzeżeń ?
Nie chodzi mi żeby nie krytykować wogóle (sam to robię), lecz krytyka poczty w Redzie zamieniła sie w atak na jedna osobę.

Czy to, że praca Policji w Redzie jest przez forumowiczów źle oceniana zależy od jednego policjanta ? Z pewnością nie. Przyczyn jest wiele.

Jakiż piekny byłby świat, gdyby wszyscy robili to, co do nich należy i to w sposób perfekcyjny...
Jest to oczywiscie marzenie ścietej głowy, ale pomarzyć dobra rzecz :)
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja P.Jadzię znam od 20 lat.Zawsze była taka"szybka"
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Popieram Malinkę, p. Jadzia ma kłopoty już minimum 20 lat (też tyle ją widzę na poczcie) :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

PPP = PRACUJ POLAKU POWOLI ;)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ależ niekoniecznie trzeba się wyżywać na jednej osobie. Pamiętam pewnego niezwykle złośliwego listonosza - nie chciało mu się chodzić po schodach, wolał wiecznie wypisywać awizo (mimo, że w domu ktoś był) - wobec czego ja musiałem wystawać w kolejce. Śmiałem kiedyś się poskarżyć na jego lenistwo, to oburzony był na mnie, potem obrażony, potem już udawał miłego, ale wciąż nie nosił poleconych, aż kiedyś pofatygował się, wdrapał się po schodach i wręczając przesyłkę zamieszał tak, że żona podpisała polecony do mnie ..... - mandat za fotoradar, którego to mandatu ważność wygasała dnia następnego !!! To dopiero złośliwość :lol:
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wilma, Malinka, a przegladacie sie czasem w lustrze ? :lol:
Gość

16 lat temu

nie broń nie broń stary1
ta pani nie ma żadnych problemów
jej zachowanie skwitowałbym określeniem obrażonej hrabiny której bolszewicy złupili pałac i pognali do roboty
ma taaakie potężne poczucie wyższości nad petentem normalnie przygniata
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Wilma, Malinka, a przegladacie sie czasem w lustrze ? :lol:
No pewnie,od niczego innego nie zaczynamy dnia,tak się sobą zachwycamy. :D Ale Ty jak widać jesteś wielbicielem Pani Jadzi i do naszych fanów nie należysz :cry:
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Malinka,
Pisząc o lustrze nie miałem rzecz jasna na myśli waszego wygladu. (z pewnoscia obie jesteście b. ładne)
Lustro pozwala spojrzeć sobie prosto w oczy. Można wtedy zauważyc swoje zalety, ale i wady. Mamy je wszyscy. Jedni wieksze inni mniejsze.
Moim zdaniem bardzo ważne jest, aby pracowac nad swoimi wadami, ale i z dystansem podchodzic do wad naszych bliźnich.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Też będę się bronić, bo nie mam nic do wygladu tej Pani, wręcz przeciwnie, uważam, że jest bardzo zadbana, ale jej stosunek do klientów- z góry nie zmieniłsie, chociaż w kraju ustroj się zmienił. Ja zmieniłam pocztę, żeby sie nie denerwować, ale popieram tych, co muszą z naszej redzkiej poczty korzystać.
P.S. Stary 1, z lustra staram się jak najmniej korzystać :D
ODPOWIEDZ