Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poczta w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No, a ja niedawno dowiedziałam się na naszej poczcie(bo mnie inna niż zwykle pani obsługiwała), że przesyłki ,które do tej pory wysyłałam jako "Gabaryt B"wysyłane były źle ,bo powinniam jako "Gabaryt A" i przez bym płaciła 2 zł mniej .Na moje pytanie ,dlaczego inne panie przyjmowały mi te same przesyłki drożej, nie umiała odpowiedzieć. Na dowód wyjęła mi kalibrator do przsyłek poleconych i wyjaśniła, że format A4 i grubość do 2 cm to gabaryt A.
A tych przesyłek do tej pory było ok. 50 szt x 2 zł i wiadomo ile dołożyłam do interesu. Tam każdy sobie jest kierowniczką i dlatego jest jak jest.
A kierownictwo tam już niestety zmienili , wcześniej był pan, ale widać ,że nic nie dało :(
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Czy tak będzie wkrótce wyglądała poczta w Redzie? Dziś uruchomiono modelową placówkę w Warszawie.
Obstawiamy za ile lat to pojawi się u nas i czy w ogóle?
Załączniki
messageImage.jpg
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Już sie pojawiła, też mamy jedno stanowisko
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Co z tego ze wyglad i funkcjonalnosc nowoczesna jak panie obslugujace maja "wgrane starego windowsa" i co chwila lapia zawieche...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Panie się bynajmniej nie zawieszają,gadają jak najęte przeważnie o prywatnych sprawach.Im większa kolejka,tym więcej Panie mają do powiedzenia
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W oddziale na Kazimierskiej szybko, grzecznie i bez kolejki. Już kiedyś o tym pisałem...
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redzianka pisze:Panie się bynajmniej nie zawieszają,gadają jak najęte przeważnie o prywatnych sprawach.Im większa kolejka,tym więcej Panie mają do powiedzenia
Ja nie narzekam. Ale ja chodzę w soboty, jak nie ma ludzi Dla narzekaczy polecam poczty w Rumi - tam to jest dopiero wolna amerykanka.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Mogę Wam powiedzieć jedno , kiedyś pracowałam na poczcie i miód to to nie jest. Prawda najwięcej jest pracy papierkowej na zakończenie pracy czyli tzw rozliczenie się . trzeba wykazac ile listów się wysłało, poukładać według listy wpłaty których się dokonało, rozliczyć się z pieniędzy, dokumentacji. Uwierzcie sporo tego . Najwiecej pracy zawsze jest z paczkami . Trzeba jeszcze sprawdzic nie odebrane listy i przekazy czy nie ida na zwrot a tu jeszcze listonosze cos chcą trzeba rozliczyć pana paczkowego .I najlepiej dac pracownikowi pól etatu i niech to wszystko zrobi w 4 godziny a to ze zostaje jedna lub dwie po godzinach to kogo to interesuje? Ja pracowałam w Rumi tam nikt nie narzekał klientom ze ma dużo pracy tylko się zasuwało a te co chwile słysze jak stoje w kolejce jak jedna z pracownic narzeka. Kiedys mi tez marudziła nie wytrzymałam i powiedziałam jej ze powinna się cieszyc ze ma prace a nie tak jak niektórzy szukają i nie mogą odstać. Bład jest w organizacji okienek . Powinno być jedno tylko na listy i znaczki a nie wszystkie uniwersalne. No i zwiększenie etatow to podstawa
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja Pocztę w Rumi znam ,bo tam mieszkałam i wiem,że też zawsze był cyrk,ale Panie przynajmniej tak jak Izunia mówi,robiły co mogły.U nas na Gdańskiej nie odnoszę takiego wrażenia i nie tylko ja,rozmawia się z ludzmi w kolejce i za każdym razem to samo(ględzenie nie na temat,szukanie wiecznie listów,paczek)ja to odbieram jako zła organizacja i bałagan.Jak tylko mogę idę do oddziału przy młynie,tam przynajmniej nie ma kolejek.
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zigi sie zbulwersowal no prosze a toz jakiego powodu? sie pytam ? z powodu poczty?
polskiej ? wszyscy wiemy co to poczta polska. Moze wam wyjasnic?
teraz to urzad komunikacji elektronicznej jest na nasz powiat w gdyni witomono. To wciaz Komuna Ludzi zglaszajacacych tam swoje zazalenia niech bog ma w opiece i rozstropnosci niech im nie zabraknie albowiem powiadam wam jest tam jak w sadach .
ODPOWIEDZ