Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Polepszona komunikacja miejska w mieście...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
nieredziak
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

1.Autobus dziś już duży-904 mercedes 2.Lipowa nie jest przeznaczona na tak duże pojazdy,a i ładne korki by były przez przystanki.3 Czy jeździcie autobusami? A może tylko szukacie problemów?4. Cieszcie się,że macie inny wyjazd z Lipowej niż Pucka-dla jakiegoś jegomościa z "betonówki" władze zamknęły ją dla sąsiednich miejscowości.5 Rekowo Dolne po włączeniu wniosło Wam Przystanek kolejowy-macie więcej od Rumi,kościół,szkołę,centralę telefoniczną i jedną z dłuższych ulic w mieście-Aleję Lipową-mało? A powiat pucki ma z tego co?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Faktycznie, sama miałam napisać, ze już wczoraj był duży autobus.
A tak poza tym, to ja nie jestem z Rekowa, korzystam z przystanku na Łąkowej, a też cieszę się, że jest nowy autobus. Chociażby kiedy kolejka przyjeżdża o np. 16.30 z Gdańska, to o 16.35 jest autobus więc w sam raz, chociaż kawałek można podjechać ;) - szkoda tylko, że Pan kierowca nie chce na te 5 minut wpuścić ludzi do autobusu, tylko każe sterczeć na zimnie...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Duży dlatego ze wczraj rano małego musiała pomoc wczraj rano Lipową holować do naprawy.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:Aniu mieszkasz tam gdzie ten autobus będzie kursował .A Łubinowa Lipowa czy Brzozowasą tez w Redzie.
Oczywiście i to od samego początku jej istnienia. Niestety władze wolą inwestować w tereny ledwie dołączone - nie wiem dlaczego. Jaki sens ma nowa linia poza zwiększeniem częstotliwości autobusów i dołożeniem 2 przystanków? Może są plany uzrozmaicenia jej trasy w przyszłości tak by komunikacja miejska faktycznie rozszerzała swój zasięg i obsługiwała jak najwięcej mieszkańców?
nieredziak
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tylko ile osób przy tej Lipowej,co nie jedzie autobus by do niego wsiadało? Przecież na przystanki dojść mogą pomiędzy domami,lub na pętlę w Ciechocinie.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Tyle samo mieszka na Łubinowej i Jęczmiennej co w Rekowie w okolicach dworca i koscioła.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Właśnie dowiedziałam się z TTM, że można już kupować bilety na MZK przez internet: https://wniosek.mzkwejherowo.pl/. Jeżeli wszystko będzie działać tak jak powinno, to dla mnie super sprawa. Można płacić kartą i eprzelewami, PayPal na razie jest "na szaro", ale mam nadzieję, że i takie płatności będą kiedyś aktywowane. Póki co doładowałam, jutro rano będę jechać, to zobaczę czy działa ;).

Warto tylko pamiętać, że:
Przy płatności e-przelew na rachunek bankowy zapis impulsów na kartę powinien nastąpić nie wcześniej niż 4 godziny od otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia.
edit
Potwierdzam, działa :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

bilety na autobusy Gdańskie, Gdyńskie i Wejherowskie od stycznia będzie można kupować przez komórkę

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bil ... 44400.html
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Super - ja często nie mam drobniaków na bilet :P. Aplikacja zainstalowana, teraz tylko czekać, aż będzie okazja do przetestowania :]
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

i jeszcze w TTMce była informacja o moBILECIE :)

http://telewizjattm.pl/index.php/odtworz,2010-12-29,03
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A zapoznaliście się z nowymi przystankami dla komunikacji autobusowej? Szykują się nowe przystanki - jeden przy Lidlu, jeden na wysokości Karczmy Rzym.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

http://mzkwejherowo.pl/Kr.pdf - link do informacji na temat nowych przystanków
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jak dla mnie są to dobre zmiany.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

W sumie to nie nowe przystanki tylko zatoki, które przejmują funkcję dotychczasowego przystanku na rogu wojciecha. Sam sie zastanawiam dlaczego likwidują tam ten przystanek.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jak powstanie nowy koło Lidla to sensowniej będzie przesunąć. Będzie większa odległość między przystankiem przy Lidlu a tym co jest przesuwany.
ODPOWIEDZ