Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec Reda-schody

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

JUż od kilku dni można te maszyny spotkać w Redzie.
joyavenue

14 lat temu

Gajos pisze:JUż od kilku dni można te maszyny spotkać w Redzie.
Ale to dalej nie rozwiązuje problemu śliskich schodów przy zejściu z peronu... Na nich to można wywinąć nie tylko zimą. Sama tam leżałam, bo Pani która schodziła za mną się wywrócila i mnie podcięła :/. A po drugie, XXI wiek, coraz więcej mieszkańców w Redzie (szczególnie młodych) - remont niedawno tunelu robiony, ale nikt nie pomyślał, żeby zrobić podjazd dla wózków... Przecież nikt nie wymaga windy :(. Bardzo to przykre!!!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

kiedyś burmistrz mówił, że podjazd jest niemożliwy tam bo.... nie pamiętam co:) ale powaga, ponoć nie ma opcji i już...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Podjazd nie jest możliwy bo nie jest to własność Redy tylko PKP PLK można do nich słać maile może w koncu głupi podjazd zrobią... to chyba nie jest aż taki problem...;/
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Ja już kiedyś Dziennik Bałtycki poinformowałam o tym problemie dot. braku podjazdu, artykuł się ukazał, wywiad był,zdjęcie było, rozmowa z władzami była i na tym sie skończyło...odpowiedź mniej więcej brzmiała tak: najpierw renowacja torów....
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dokładnie jak wyżej. Ten temat poruszałem już wiele lat temu (nie przesadzam :) ) Z uwagi na to, że jest to państwo w państwie - nie liczmy na nic. Widzicie co wyprawia pkp w sprawie dworców w całej Polsce - chcecie mieć ładne dworce na 2012 - zapłaćcie za to ;) Śmieszne, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tunel który należący do miasta to jest od wejścia od starej komendy do schodów gdzie kończy się graffiti reszta to teren PKP.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:Podjazd nie jest możliwy bo nie jest to własność Redy tylko PKP PLK można do nich słać maile może w koncu głupi podjazd zrobią... to chyba nie jest aż taki problem...;/
Nie taki znowu głupi - szczególnie dla osób, które mają dzieciątko w wózeczku i muszą "wtachać" dzieciaka z pojazdem do góry/ na dół..
Anika
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

w sensie chodizło mi że jest głupi = prosty(nie wymaga zachodu) w wykonaniu prawda? a go cały czas nie ma;)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

aa.. to w takim razie zgadzam się z Tobą ;)
ODPOWIEDZ