Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Śnieg na ulicach Redy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:A mi dziś odśnieżyli parking pod blokiem i jestem cały szczęśliwy;D
- i u mnie też jupiii!!!:D
Jeżdżą jakieś chyba wynajęte Bobocatyi wszystkie parkingi odśnieżają. Tylko im stojące samochody przeszkadzają.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no a potem Ci co nie przestawili auta, będą sie wpychać na te odśnieżone...;p Ja wstałem dzisiaj specjalnie o 7.30;p w dzień wolny od szkoły;p mając na popołudnie do pracy:P żeby łatwiej im było odśnieżyć;) i żeby mi potem było łatwiej parkować:)
Michal K
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

czy byla informacja o odsniezaniu? chyba nie. Zdaje mi sie ze niektore samochody pozbyly sie lakieru.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ale to jest chyba oczywiste, że na chodnikach się nie parkuje, a w szczególności zimą.
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jana Pawła II ładnie odśnieżone wreszcie się normalnie idzie ale autko całe Mi zasypali szufla w dłoń i odśnieżanie ;)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

W ostatnią sobotę wszyscy zdolni do noszenia łopaty dorośli mężczyźni z mojej klatki (niestety razem ze mną jest nas 3) ładnie wyczyścili rejon w okolicy naszej klatki. Z tego co zauważyłem, do akcji społecznej odśnieżania dołączył się jeszcze sąsiad z klatki obok. I to by było na tyle, bo nie liczę tych co pomachali tylko pod kołami swojego wozu, bo za ciężko by im było (a może to ujma na honorze) odrzucić parę łopat śniegu zalegającego tuż obok.

Za to wczoraj wracam z pracy, a tu miła niespodzianka, bo na osiedlu wygląda jakby przejechało stado sprytnych przeciwśnieżnych traktorków, przerzucając tony śniegu z chodników i ulic na trawniki. Jestem pod wrażeniem.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

szczęściarze - ja pod blokiem to sama muszę machać łopatą, nikt nie chce odśnieżyć nam parkingów :( Apropo sprytnego odśnieżania i znikania śniegu, to widziałam dziś na ul.Jana Pawła II coś co wyglądało na wywożenie śniegu - czy się mylę??
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Całkiem możliwe, jak wróciłem z pracy, to śniegu już nie było... Na szczęście, bo też już miałem samemu odśnieżać. Tyle tylko, że to trochę późno, a i zapowiadają kolejne opady w nocy... Oby nie.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Jak tego nie wywiozą, to te niemałe stosy zbitego śniegu nie będą się zbyt szybko topiły. Wczoraj byłem w Castoramie i widziałem sporo ludzi rozglądających się za łopatami, a tam bieda - łopaty do śniegu wyszły.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Wczoraj widziałam jak ładnie odśnieżyli na wojciecha a dziś właśnie odśnieżają spokojną, akurat pod moimi oknami.
Trochę późno, ale zawsze coś :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wytoczyli ciężki sprzęt. :D
ODPOWIEDZ