Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Skatepark nad rzeką

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał... To coś co wyglada na parking ma być podobno miejscem do jeżdzenia na rolkach i deskach. Teren jest ogrodzony, a kostka niefazowana. Leży tam też chyba fragment jakiejś przeszkody do skakania. Ciekawe kiedy dokończą wyposażanie?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

To ma być niby ten Skate Park czy co?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Parkingiem raczej nie jest. Zbyt mocne oświetlenie.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:To ma być niby ten Skate Park czy co?
..to jest to! Ponoć reszta wyposażenia zostanie zainstalowana na wiosnę.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Muszę iść zobaczyć. Choć miałam nadzieję, że to będzie coś na większą skale
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

plac całkiem spory, wystarczający pewnie dla wszystkich jeżdzących na deskorolkach i innych temu podobnych:) jest tam poki co tylko jedna "barierka" (bynajmniej tak wygląda), ktora akurat musieli razem z podlozem wmontowac:)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Słyszałam, że nikt się nie zgłosił do przetargu na wyposażenie skate parku. To naprawdę dziwne, że nikt nie chciał zarobić. Na placyku widziałam dziś sporo młodzieży i dzieciaków z deskami. Zrobili sobie jakąś skocznię.
Kielbasa
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

trochę się zdenerwowałem tym że nikt isę nie zgłosił...jesli ktoś bedzie coś wiedział na temat skateparku np. kiedy zacznie się budowa. to niech da znać na gg: 13160270 :) lub napisze posta
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

pi pisze:Słyszałam, że nikt się nie zgłosił do przetargu na wyposażenie skate parku. To naprawdę dziwne, że nikt nie chciał zarobić. Na placyku widziałam dziś sporo młodzieży i dzieciaków z deskami. Zrobili sobie jakąś skocznię.
no to teraz trzeba wyszukać firmy w internecie nawet, które budują skateparki i wysłać do nich zapytania ofertowe i warunki następnego przetargu, żeby nie stracić dofinansowania. zawsze nowa forma rekreacji.
Kielbasa
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wie ktoś kiedy bedzie ukończony ten skatepark ? bo dużo osób już się niecierpliwi.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zobacz kilka postów wcześniej, nikt się nie zgłosił do przetargu. Rozpisanie kolejnego i rozstrzygnięcie trochę potrwa.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Mój syn przyszedł dziś do domu zbulwersowany. W nocy jacyś wandale zniszczyli i powyrzucali za ogrodzenie wyposażenie skateparku, które młodzież sobie sama zrobiła. Najstarsi użytkownicy skateparku poszli na policję, chcieli zobaczyć podglądy z kamer i zgłosić dewastację. Niestety zostali potraktowani niepoważnie. Jeśli ktoś z Urzędu to czyta - młodzież oczekuje, by to co sobie sami zrobili było właściwie chronione. Skatepark musi być właściwie monitorowany /obraz nagrywany/, a policja musi reagować!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dokładnie tak, żal młodzieży która za własne pieniądze i samodzielnie zrobiła przeszkody....zawsze mnie zastanawia jaki cel mają wandale wywalając np. te przeszkody w krzaki.... Z drugiej strony ciekawe, że policja zupełnie inaczej zareagowała jak rodzice małych dzieci przeszkadzających chłopakom w jeżdżeniu na przeszkodach podnieśli raban i wezwali mundurowych.....
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Po pierwsze młodzież powinna wobec takiego potraktowania pójść do UM i tam interweniować.
Po drugie ta sytuacja wogóle jest dziwna. Skąd wziął się pomysł na skate park? To o ile pamiętem dawne informacje w mediach z inicjatywy młodzieży właśnie. To oni spowodowali działanie UM, były jakieś spotkania, omawiali ten specyficzny przecież obiekt (nikt z laików nie wie jak ma coś takiego wyglądać - ja też nie) i pod ich dyktando projektowali, włącznie z wyborem dostawców. Tymczasem są takie problemy. Gdzie jest ta młodzież pytam. Moim zdaniem powinni monitorować sprawę do końca. Nie wierzę by nikt nie chciał zarobić. Nikt nie chce być nabity w butelkę i jeśli są niejasności nikt nie będzie pakował się w niepewny interes.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

pi pisze:Mój syn przyszedł dziś do domu zbulwersowany. W nocy jacyś wandale zniszczyli i powyrzucali za ogrodzenie wyposażenie skateparku, które młodzież sobie sama zrobiła. Najstarsi użytkownicy skateparku poszli na policję, chcieli zobaczyć podglądy z kamer i zgłosić dewastację. Niestety zostali potraktowani niepoważnie. Jeśli ktoś z Urzędu to czyta - młodzież oczekuje, by to co sobie sami zrobili było właściwie chronione. Skatepark musi być właściwie monitorowany /obraz nagrywany/, a policja musi reagować!
może do mediów z tym iść, bo policjanci w Redzie jakoś nadzwyczaj często okazują wielką pogardę... a potem się dziwią, że społeczeństwo nie darzy ich szacunkiem... idiotyzm w najczystszej postaci
ODPOWIEDZ