Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda przyjaznym miastem potwierdził certyfikat.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
KarlaJ
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja wiem, że mieszkam w Redzie ale, że w Europie to już mniej, a to z powodu strasznych dziur w drodze... dwa razy dziennie przejeżdżam i 2 razy dziennie klnę na czym Świat stoi :-) nie jestem przyjazna Redzie ani ona mnie, wiem, że to nie jej wina... ale władz naszych (jej).
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

no nawet 200% budżetu nie uczyniłoby braku dziur na naszych drogach... zapóźnienia w budowie dróg o przyzwoitej jakości są za duże.... przecież nawet Gdańska remontowana ze 3/4 lata temu już pęka....
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ryszard pisze:no nawet 200% budżetu nie uczyniłoby braku dziur na naszych drogach... zapóźnienia w budowie dróg o przyzwoitej jakości są za duże.... przecież nawet Gdańska remontowana ze 3/4 lata temu już pęka....
na gdańskiej jest duży ruch więc ma prawo droga popękać, ale moim zdaniem i tak gdańską powinno się robić z najwytrzymalszych dostępnych materiałów nawet jak to by nie była najtańsza oferta. zresztą resztę tych główniejszych dróg też;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

We Francji odrzucą się najtańszą i najdroższą ofertę w przetargu.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

My powinniśmy porównania z wytrzymałoscią robić do krajów o podobnym klimacie tj.Szwecja Litwa.
LUDE

14 lat temu

Smiechu warte te certyfikaty. Pic na wode i fotomontaz.Nic wiecej.
ODPOWIEDZ