Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ul. Kazimierska-daleko do dworca skm???spokojna okolica??

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ikabg
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak w temacie :)
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Jakbym mieszkał w Redzie, to bym powiedział, czy spokojna ;) ale wydaje mi się, że raczej tak. Do dworca zależnie od szybkości kroku to od 20 do 40 minut pieszo (jakieś 3 km), ale jeżdżą też dwa autobusy w pobliżu.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Okolica jest raczej spokojna.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie rozumiem celu założenia tego wątku. chcecie dyskutowac o odlkegłosci Kazimierskiej od dworca i o tym czy jest spokojnie?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ktoś zadał pytanie, my odpowiadamy. Co tu do rozumienia.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dopiero przeczytałam drugi wątek założony przez tego urzytkownika. Wywnioskowałam z niego, że ktos zastanawia sie czy zamieszkac w Redzie. Myślę, ze to pytanie z tego watku spokojnie mogło byc zadane w tamtym watku. Po co stwarzac dwa wątki?
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:Dopiero przeczytałam drugi wątek założony przez tego urzytkownika. Wywnioskowałam z niego, że ktos zastanawia sie czy zamieszkac w Redzie. Myślę, ze to pytanie z tego watku spokojnie mogło byc zadane w tamtym watku. Po co stwarzac dwa wątki?
nie przeżywaj tak :D
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:Dopiero przeczytałam drugi wątek założony przez tego urzytkownika. Wywnioskowałam z niego, że ktos zastanawia sie czy zamieszkac w Redzie. Myślę, ze to pytanie z tego watku spokojnie mogło byc zadane w tamtym watku. Po co stwarzac dwa wątki?
Dorma, jeden czy dwa wątki przecież to nie robi różnicy, mamy i tak na tyle ruch na forum, że ten wątek prędzej czy później zginie za horyzontem innych wątków :)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W Ciechocinie mieszkam już ponad 21 lat i jest tu bardzo fajnie: cicho, spokojnie, mili sąsiedzi... Do dworca jest kawałek w szybkim tempie 20-25 minut marszu... Tak jak ktoś napisał wyżej jeżdżą dwa autobusy, tak więc nie widzę problemu. Ogólnie polecam....
ODPOWIEDZ