Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Korki, korki, korki

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

g63361pd pisze: Trasa Kaszubska odciąży DK6 o jakieś kilka, max. kilkanaście procent (ruch w głąb powiatu GWE plus cięższy transport drogowy), większa ulga nastąpi dopiero po OPAT. To jest dla nas absolutny priorytet i nikt mi nie wytłumaczy że jest inaczej.
Co do esensji wypowiedzi to się zgadzam zdecydowanie. Jednak twierdzę, że trasa kaszubska odciąży nas maks w kilku procentach, na pewno nie będzie to dwucyfrowa liczba.
OPAT powinien stanowic priorytet - bo zwiększyłby bezpieczeństwo zarówno rowerzystom na Morskiej/Grunwaldzkiej/Gdańskiej - jak i , a może przede wszystkim mieszkańcom naszego miasta...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Rowerzyści i pieszy to mieszkańcy tego miasta.
Poza tym nasze miasto by się uspokoiło i odzyskało swoje naturalne centrum.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mam gdzieś u siebie taką mapkę z rozłożeniem ruchu na poszczególnych drogach, analiza jest jednoznaczna Trasa Kaszubska niewiele pomoże Rumii i Redzie, tak jak piszecie jest to licza do ok góra 10% ,co z resztą?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś wie, co się dzisiaj dzieje na trasie Reda/Pieleszewo - Rumia/Centrum (w stronę Rumi)? Na Targeo od samego rana odcinek na czarno, co wskazuje na niezły zator. Za Rumią już spokojnie. Wyglada to tak, jakby w samej Rumi coś się korkowało. Jakieś roboty? Wypadek?
Wybieram się do Gdyni za dobrą godzinę i szczerze mówiąc już mi się słabo robi :(
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Rano, ok. 9-tej, tuż za Redą w stronę Gdyni rozkraczył się autobus i dlatego były korki. Raczej nie ma już ich teraz. Podobno wypadek jest na obwodnicy, na wysokości Chwarzna, w stronę Redy.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

A czy ktoś się orientuje co się wydarzyło dzisiaj około 8:30 - na krajowej 6 w stronę Gdyni?
Policja zablokowała ruch w stronę Rumi na wysokości Auchan - i kierowała wszystkich objazdem właśnie w stronę Auchan...
Nie powiem - troszkę się dróżka przytkała...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

W radiu mówili o potrąceniu rowerzysty,ale dokładnie co i jak to nie wiem
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Gdyby ktoś w niedzielę śmigał przez Rumię do Gdyni itp..
To uwaga na odbywające się zawody Triathlon'owe..
Od godz. 8.00 do godz. 15.00 w niedzielę, 11 sierpnia, z ruchu kołowego zostaną wyłączone: skwer Kościuszki, ul. Świętojańska (na odcinku od ul. 10 Lutego w kierunku placu Kaszubskiego), plac Kaszubski, ul. Portowa, inż. Tadeusza Wendy, Chrzanowskiego, Polska (jezdnia południowa), Janka Wiśniewskiego (cała), estakada Kwiatkowskiego (skrajny pas włącznie ze zjazdami w ulice: Janka Wiśniewskiego i Hutniczą na odcinku od Janka Wiśniewskiego do Hutniczej), Hutnicza (cała), a w Rumi: ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego (do ronda Solidarności), Pomorska, Gdańska, Dębogórska.
Dojazd w kierunku Rumi - ulica Morską i Jana III Sobieskiego.
http://www.nadmorski24.pl/sport/14552-r ... thlon.html
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Dzięki za informację.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wałkowane po wielokroć, ale jeszcze nie zaszkodzi (za: http://www.facebook.com/gadzinowski.blog)
Załączniki
1185109_622162774473568_1772330194_n.jpg
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

W Rumi za wiaduktem stoi znak sugerujący jazdę na suwak z samochodami wyjeżdzającymi z Towarowej.Tylko nikt go nie przestrzega.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

kowalski pisze:W Rumi za wiaduktem stoi znak sugerujący jazdę na suwak z samochodami wyjeżdzającymi z Towarowej.Tylko nikt go nie przestrzega.
Bo jazda na suwak ma sens (i chyba tylko wtedy ją się stosuje), gdy obie strony stoją w korku. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy auta jadące 50km/h nagle się zatrzymują, by wpuścić auto z podporządkowanej, tylko dlatego, że stoi tam taki znak. Byłoby to bardzo niebezpieczne. Raczej nie po to stoi tam ten znak.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Przez większośc dnia tam na obydwu ulicach są korki i dosłownie trzeba na siłę się wsiskać.Teraz po sezonie się to może zmieni.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Zigi, apropos tego obrazka, przypomina mi się sytuacja z soboty, kiedy jechałem między Celbowem a Puckiem utworzył się gigantyczny korek przez pielgrzymkę idącą do Swarzewa (o mało nie spóźniłem się na ślub) wszyscy jechali równo swoim pasem. Zauważyłem cwaniaka który leciał lewym pasem. Zjechałem na lewy, koleś za mną asystował i zablokowaliśmy cwaniaka. Ten przeleciał prawie polem, bluzgać zaczął, bulwersować się ... masakra, jak by był z dziczy wypuszczony
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zigi pisze:Bo jazda na suwak ma sens (i chyba tylko wtedy ją się stosuje), gdy obie strony stoją w korku. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy auta jadące 50km/h nagle się zatrzymują, by wpuścić auto z podporządkowanej, tylko dlatego, że stoi tam taki znak. Byłoby to bardzo niebezpieczne. Raczej nie po to stoi tam ten znak.
Ale właśnie tam są praktycznie ciągle korki, więc dlatego postawiono ten znak, żeby ludzie wjeżdżający z Towarowej (chyba to Towarowa) mieli choć jakieś szanse na włączenie się do ruchu.
ODPOWIEDZ