Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Korki, korki, korki

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zapomniałem dodać:
Ja się okropnie cieszę że są takie korki, sam się przesiadłem na rower, prędzej niż później zwróci to uwagę GDDKiA i zmusi ich do działania i zmiany decyzji w sprawie OPAT, mam tylko nadzieję że nie zaczną zmieniać Gdańskiej na autostradę wyburzając budynki w Redzie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ta funkcjonalność jest też na stronie główne e-reda.pl (zakładka Mapa-korki) ;)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ale wstawiona tak że nie da sie nawigowac po mapie a Reda jest w narożniku i niewiele widać.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A co się będzie dzialo w sobotę już to widzę- ma być ładna pogoda, więc będzie pełno turystów, pełno samochodów, korki zapewnione na całej trasie.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

13:30 Korek od Celbowa do Rumi 17km (to na razie lite tendencja jest rosnąca zapewne dojdzie znowu do chałup)
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w Radio Gdańsk właśnie oznajmili, że by wyjechac z Władysławowa w kierunku Redy - trzeba poświęcić jedyne 2 godziny... Droga na piaśnicę tez zablokowana...

Ot, taki nasz tu lokalny problem...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Z systemu Automapy wychodzi mi 2:28min 42km od chałup do S6 więc średnia prędkość 17km/h, przy czym jadąc główną trasą od Sławutkowa do Rumi 13km czas dokładnie 1h czyli średnia 13km/h.
Jeśli by się kierować Automapa traffic można zaoszczędzić na 13km jakieś 6min jadąc objazdami.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:Ale wstawiona tak że nie da sie nawigowac po mapie a Reda jest w narożniku i niewiele widać.
Wystarczy kliknąć na mapę, jak potrzeba zmiany widoku.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Środek lata i wszyscy widać tak przywykli do codziennej totalnej blokady Redy, że nawet nikomu pisać się nic nie chce na ten temat. U nas nie trzeba żadnego radykalnego przywódcy partyjnego by zablokować całe miasto. U nas to codzienność :(
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Cierpliwości. Jeszcze 2 tygodnie.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Rozmawialem z robotnikami i mowili mi ze do konca sierpnia droga przez laki bedzie zmknieta.
Pozatym robia ja po nocach wczoraj o 21 jak jechalem tradycyjne kleczko 30km rowerem to robili.
Nawet jak skoncza w ciagu kilku dni lanie betonu to nadal zostaje do zrobienia na calej dlugosci pobocze bo obecnie droga jest zbyt wysoko i latwo spasc z drogi 30-50cm w dol. Nie wiem czy nawierzchnia bedzie docelowo asfaltowa tak wiec byc moze to dodatkowy element do wykonania. Jesli sie wyrobią do wrzesnia z rowami melioracynymi , poboczem i nawierzchnia to bedzie sukces mimo wszystko.
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziś o 16 to korek już nawet w 2 strony...
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a swoja drogą zobaczcie co wam wyskoczy jak w Targeo wpiszecie "Wejherowo" :)
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

co takiego ? mi to dziala normalnie.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Bo znaleźć znajduje, nie wyraziłem się precyzyjnie, raczej chodziło mi o możliwość "wyboru" między Wejherowem a ... Neustadt In Westprussen.
ODPOWIEDZ