Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Korki, korki, korki

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tragedia!!! Skuszony brakiem remontu w sobotę i niedzielę pojechałem do pracy samochodem a nie rowerem. Jeszcze raz powiem - TRAGEDIA. Rano było OK ale powrót ... 1,50 h z centrum Gdyni do Redy. To szok.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja też dzisiaj 1,5h z centrum Gdyni. Z tym, że jechałem Hutniczą i przez Rumię. Widać, żadna różnica...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Heh półtora to jechałem z Cisowej do Rumi, łącznie z Wrzeszcza 2,5 godziny
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mi dojazd zajął 30 minut z Gdyni Głównej - ale TYLKO dlatego, że miałem informację o korku do Rumi i pojechałem przez Kosakowo i Kazimierz... No i te 10 km więcej... Jakas paranoja z tymi remontami w jednym czasie - estakada, Kosynierów w Rumi (dwa remonty) + jeszcze ta DK6...
RJA
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja z Gdyni jeżdże przez Chwarzno, Wiczlino, Łężyce i wyjeżdżam przy galerii Rumia. Trasa zajmuje jakieś 20min z Witomina do centrum Rumi. Jest trochę zakrętów ale za to bez korka i postoju na światłach :D
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Byłaby OPAT - nie byłoby problemu. OPAT'u nie ma, są korki, remonty a turysta klnie i obiecuje sobie w duchu, że nigdy już się w ten region nie wpakuje. I tak oto wpakujemy sobie kulkę w głowę rozwalając jeszcze turystykę. Czy tych remontów nie można robić wiosną, jesienią, nocą ?! Trzeba akurat w szczycie sezonu, w przeddzień Openera itd. itp. ? :? !!!!!!!!!!!!!!
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja się czuję jakby ktoś dał mi w twarz i to porządznie, po wczorajszym odstaniu w korku od Obwodnicy do Galerii RUmia - 1,15 h. Żenada każdy inny termin byłby lepszy niż ten. patrząc po rejestracjach samochodowych 1/3 samochodów to obce rejesrtacje. I druga ważna rzecz - Kierowcy przejeżdżający obok remontowanej kanalizacji przed mostem poruszają się bardzo wolno, Można jechać szybciej , Apeluję do kierowców aby nie oglądali tego remontu i przśpieszali po ruszeniu ze świateł, dzięki temu korek będzie sporo mniejszy
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Damian pisze:....Trzeba akurat w szczycie sezonu, w przeddzień Openera itd. itp. ? :? !!!!!!!!!!!!!!
Moim zdaniem to jest najgorsze... W czwartek zaczyna się Open'er a kluczowe drogi w remoncie!
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Niestety kryzys czy tegoroczna powódź prawdopodobnie jeszcze bardziej pogrążyła OPAT także pozostaje czekać aż się dogada Auchan z UM oraz liczyć na to, że Leśna odciąży choć trochę Rumię i Redę (obawiam się o to).
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A jak ma odciążyć jak głównym problemem jest dojechanie do świateł przy Galerii Rumia a wjazd na tą nową drogę jest zaplanowany za światłami ? Dobrze że będzie alternatywa, ale w przypadku przebijania się z Gdyni w kierunku Rumi to ona NIC nie pomoże
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jak otworzą drogę na Mrzezino to się trochę rozluzni.
forest
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

RJA pisze:Ja z Gdyni jeżdże przez Chwarzno, Wiczlino, Łężyce i wyjeżdżam przy galerii Rumia. Trasa zajmuje jakieś 20min z Witomina do centrum Rumi. Jest trochę zakrętów ale za to bez korka i postoju na światłach :D
Nie ma co się cieszyć, coraz więcej ludzi już jeżdzi tą trasą.
Dzisiaj z Gdyni była już godzina zamiast 20 min.
Korek już przy wjeżdzie w las na początku Rumi :(
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

RJA pisze:Ja z Gdyni jeżdże przez Chwarzno, Wiczlino, Łężyce i wyjeżdżam przy galerii Rumia. Trasa zajmuje jakieś 20min z Witomina do centrum Rumi. Jest trochę zakrętów ale za to bez korka i postoju na światłach :D
Zawsze można uderzyć na Nowy Dwór i tam skręcić na Zbychowo.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

nie no ta propozycja to masakra :-) ale czasami lepiej tak niż stać w korku
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj też były takie korki? Pojechałem kolejką, ale nie wiem, czy jutro wziąć auto...
ODPOWIEDZ