Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Korki, korki, korki

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

3 lat temu

Obecnie dużym problemem są światła, które są na końcu zwężenia w kierunku Gdyni. Gdyby przełączyć te światła w tryb awaryjny, przepływ samochodów byłby dużo większy.
Nawet nie chce sobie wyobrażać co się będzie działo, jak zwężą w drugim kierunku.
krzysieksum
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 3 lat temu

3 lat temu

Mistrzostwo Reda idzie na rekord w ilości świateł na najkrótszym odcinku ul Gdańska
hanns
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

3 lat temu

Nie byłoby w tym nic złego gdyby były one zsynchronizowane/
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

A w Rumi Janowie przy budowanym węźle na DK 6 znowu wracają utrudnienia
Zamknięta będzie jezdnia w kierunku Wejherowa, a ruch będzie się odbywał w dwóch kierunkach po jezdni w stronę Gdyni.
Urudnienia mają trwać od 1 lutego do 30 kwietnia 2021 r.
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

3 lat temu

Wczoraj udałem się do Pucka i miałem przyjemność jechać całą Rekowską górkę za rowerzystą. Nie wiedziałem że ta górka taka długa szczególnie jak się jedzie max 5km/h. Dobrze ze to nie lato bo korek to chyba byłby do Rumi albo i dalej.

Ciekawa jest też jazda na odcinku Leśniewo-Darżlubie. Na cały odcinku jest linia ciągła. Jak się trafi na rowerzystę albo traktor to nie ma zmiłuj.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

3 lat temu

Coś takiego mnie przed chwilą spotkało na skrzyżowaniu Gdańskiej i Spokojnej. Ktoś ma na to jakieś wyjaśnienie? xD

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

Uuuu... skąd my to znamy :scratch: ... po prostu "system się zawiesił"

Huherko - musiałbyś się skontaktować z Ministrem Dworczykiem ...on jest specjalistą od awarii i podobnych spraw :D

A tak na poważnie, kiedyś taką samą historię miałem na skrzyżowaniu z ul. Pucką, więc to nie jedyny przypadek.
Ogólnie "oświetleniowcy" coś kiepsko spisują się z przeglądami na Gdańskiej, bo jak nie sygnalizatory mają awarie, to ostatnio często latarnie uliczne są wyłączone fragmentami na 2 - 3 godziny.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

2 lat temu

Czy ktos wie jak przebiegają roboty na mostku przy Puckiej.Kiedy skonczą się korki.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Podobno do końca maja ma zakończyć sie remont.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Idę o zakład, że nie skończą do końca maja. Na moje oko nie mają szans. Niestety, dalej będziemy się męczyć. Z pozytywów, to widzę światełko w tunelu w Janowie. Powinno się polepszać ....
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Byłem tam przed chwilą. Przygotowują właśnie wszystko pod kładzenie asfaltu które ma nastąpić w najbliższych dniach. A to pozwoli im otworzyć ruch. Jestem dobrej myśli.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

2 lat temu

A wiecie kiedy otworzą w Rumi ruch na dwóch pasach w stronę Redy?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Idę o zakład, że nie skończą do końca maja. Na moje oko nie mają szans. Niestety, dalej będziemy się męczyć.
Oczywiście, że nie skończą, bo zostało raptem 10 dni a panowie nie są nawet w połowie roboty :/
Mam jednak nadzieję, że przed wakacjami się uporają, bo to, co się teraz dzieje na Betlejem (a zwłaszcza na Rzecznej) w godzinach szczytu woła o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

redziaczki pisze:
2 lat temu
Byłem tam przed chwilą. Przygotowują właśnie wszystko pod kładzenie asfaltu które ma nastąpić w najbliższych dniach. A to pozwoli im otworzyć ruch. Jestem dobrej myśli.
Piszesz o mostku na Puckiej? :O Przecież nie dalej jak na początku tygodnia jeszcze byli w totalnym proszku.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

2 lat temu

Salamandra pisze:
2 lat temu
Przecież nie dalej jak na początku tygodnia jeszcze byli w totalnym proszku.
Zgadza się, na mostku na Puckiej bardzo wyraźnie przyspieszyli,
czyli planowane zakończenie prac na koniec maja chyba realne. :)
Zigi pisze:
2 lat temu
A wiecie kiedy otworzą w Rumi ruch na dwóch pasach w stronę Redy?

Na stronie GDDiA podana jest informacja że obie jezdnie w Janowie powinny być przejezdne od 15 czerwca.
Mimo to firma Budimex zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia prac w zależności od panujących warunków atmosferycznych.
Sądzę jednak że normalny ruch przywrócą o kilka dni szybciej, ponieważ czerwiec to już trochę taki sezon urlopowy, i turystów na półwysep będzie jechać coraz więcej, więc drogowcy może przyspieszą ... oby :)
ODPOWIEDZ