Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tunel w Redzie czyli najlepsza wizytówka miasta!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze: Artur75 - dobra uwaga, sam napisałeś, ze jest to dla ciebie niezrozumiałe. Tutaj muszę się zgodzić, jeśli 75 to Twój rocznik to nawet zrozumiałe.



Wybaczcie ton tej wypowiedzi, ale nienawidzę narzekactwa, na forum łatwo zwymyślać od wandali i snuć jakieś mętne teorie, proponuję wpaść na JAM i złapać za puszkę.
Chyba chodziło Ci o wiek nie o rocznik. Rocznik wskazywałby, że kolega ma 35 lat. To chyba nie taki stary, żeby nie zrozumieć graffiti. No chyba, że masz 15 lat to może wtedy wydawac Ci się, że stary ;)

Jesli chodzi o ton wypowiedzi to mam wrażenie, że strasznie się spinasz. A przecież większość z nas jest za tym pomysłem wcale nie narzekamy
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze:Może zamiast "kompetentnych osób" pokazać to najpierw ludziom, którzy będą skazani, żeby obok tego codziennie (lub wiele razy dziennie) przechodzić. Nie chodzi tu o to jakim stylem to zostanie namalowane, tylko co to będzie przedstawiało, żeby nie było tak jak teraz, że ludzie będą się tych malunków bali ...
Z ostatniego albo przedostatniego malowania pamietam tą czarna wielka straszna głowe z otwartymi ustami która wygladała troche jak postać z "kręgu". Można sie wystraszyć zwłaszcza jak się wraca nocą ciemnym tunelem.
Więc ja też popieram pomysł umieszczenia bardziej przyjemnych obrazków czy napisów. Bo tez uważam, że nie powinno byc namalowane to co kto chce. To jednak jest miejsce publiczne. Co sie chce mozna sobie malowac u siebie w domu
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A może chłopaki namalują tam jakąś reklamę redy, nie wiem nazwy firm z adresami, kolorowe rysunki popularnych miejsc etc. Może to jest dobry pomysł. My zyskalibyśmy ładny design, firmy reklamę, a chłopaki dodatkowe źródło dochodu.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Gizboy pomysł super grafy przedstawiajace najpopularniejsze miejscowki - ekstra
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Piwko dla gizboya - super pomysł.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nawet dwa browarki
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A nie odmówię, a nawet się podzielę:)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

pomysł godny realizacji
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ja bym widział tam jeszcze herb miasta z datą np uzyskania praw miejskich:)
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mozna Pana Burmistrzowi podrzucic pomysł konkursu na takie grafy
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pytanie czy nie za późno. W sierpniu ma się odbyć Graffiti Jam podczas PROG ROCK FESTIWAL i chyba będą robić nowe graffiti w miejscu obecnych, które są w tunelu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Hej! Przecież w Redzie niedługo zaczynają się WARSZTATY MALOWANIA MURALI I GRAFITI..... chyba tunel byłby najlepszym obiektem do upiększenia- a jaka powierzchnia!!!!!!

tutaj link do warsztatów: http://www.progrockfest.pl/
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wiec akcja w tunelu 27 sierpnia tak?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

MAm mieszane uczucia, jeżeli to będzie to co na filmie z ich strony, to po tej akcji, znowu w naszym tunelu pojawi się poprostu kilka nowych bohomazów i na tym się wielka akcja skończy ...
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

obys sie pomlił
ODPOWIEDZ