Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tunel w Redzie czyli najlepsza wizytówka miasta!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kowalski powiem tak, niestety w niczyim (w sensie mieszkancow i uczestnikow jamu) interesie jest proszenie sie wlascicieli jakichkolwiek redzkich firm o malowanie swojego logo w tunelu, pomysl uwazam za nietrafiony ;) Chodzi o to, że rzeczywistosc jest jaka jest i nikt za darmo nie będzie reklam robił. Jakiekolwiek malowanie to nie jest 15 min czasu. Każdy kto przyjedzie malować, będzie miał swoją konkretną koncepcję (lub zleconą) na którą poświęci 3-4 godizny czasu. Mysle, ze chetne firmy poiwnny zglosic sie do dzialu Kultury Moksir i to uzgadniać.

Izunia81 - dla grup, które uczesnitczą w Jam-ie pieniądze to nie problem, wszak zrobuienie dobrego graffiti to (koszt farb) około 100zł, więc zorganizowani dadzą radę. Równierz wierzę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem :)

xpaqax - Cieszymy się (Kinice Arki z Redy), że flaga się podoba :)

Pozdrawiam!
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jasne dla niektórych to nie problem ale ilu moze byc zdolnych wsrod ubozszych ktorych nie stac na takie luksusy jak spray'e
Kultura MOKSiR Reda
Znam to forum
136 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

PLAKAT: http://3.bp.blogspot.com/-pyEqbIaPc8c/T ... plakat.jpg

STREET ART JAM W TUNELU

13 sierpnia, start 12:00

MALUJĄ M.IN.

KRIK (Gdańsk)
IDEYKA (Warszawa)
PAUKA (Wejherowo)
INKOGNITO (Reda)
KYOSUKE HIKAN (Reda)
FENIKS (Reda)
KULTURA REDA
I INNI

Zdjęcia rezerwacji miejsc + niektóre projekty tutaj: http://www.moksir.reda.pl/page/street-a ... r-349.html
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Juz praktycznie po JAMIE, przedstawiam prace wykonana dla klubu Feniks Reda.

Praca przedstawia współprace KS Feniks z miastem oraz ma przypominać mieszkańcom Redy o wspieraniu lokalnych inicjatyw min. takich jak niedawno przeprowadzana zbiórka odzieży dla najbardziej potrzebujących dzieci w Redzie, oraz kolejnych, które będziemy starali sie organizować sezonie 2011/2012. Koszt graffiti zamknął się w 140 złotych i w tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy dorzucili się do farb oraz osobom, które wykonały pracę.

Obrazek

Obrazek


W ogółe zapraszam do tunelu zobaczyćefekty prac wszystkich artystów.


Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dodałem zdjecia wszystkich prac do watku STREET ART JAM W TUNELU 13.08.2011 http://e-reda.pl/viewtopic.php?p=35339#35339
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dziś w tunelu pojawiła się przyczepo budka... taka w której sprzedaje się zapiekanki albo ciastka... Orientuje się ktoś czy to coś będzie tam stało na stałe, czy tylko chwilowo...bo wygląda raczej słabo, a stoi w kiepskim miejscu i wydaje się, że gdyby tak miałobyć na stałe, to trochę utrudni przemieszczanie się... ale może tylko mi się wydaje
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Bardziej mnie zastanawia, jak przyczepa się w tunelu znalazła, chciałabym to zobaczyć...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

mieli ułożone z desek(coś jak palety tylko płaskie i szersze) taki zjazd ale nie wiem jak to zrobili ;P
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Oh ok
W każdym razie - jeśli to rzeczywiście będą ciastka/drożdżówki podejrzewam, że wzięcie będą mieli. Przy takiej ilości ludzi dojeżdżających skmką aż zaczęłam się dziwić, że nie postawili podobnej budki już dawno.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Mogli ją postawić ale bez przesady nie tak że zastawia zejście ze schodów mogli ją postawić na przeciwko zejścia z peronu 2 i mam nadzieję że nie będzie tam zapiekane bo będzie śmierdziało.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

uważam podobnie... ten tunel jest duży... czemu ta przyczepa musi stać akurat tam gdzie jest najwężej... i pewnie po przyjeździe kolejki z Gdyni w godzinach szczytu będzie tam ciasno...

Jakby nie mogli ustawić tej przyczepy na dole (pod ulicą)... tam gdzie jest szeroko i ruch pieszych wcale nie mniejszy...

Inna sparawa to wygląd tej kanciapy... Te płyty chodnikowe na których stoi wyglądają okropnie...

Też mam nadzieje, ze to będą ciastka, a nie jakieś kurczaki z rożna, czy zapiekanki

**************
Co do tego jak to zjechało na dół to nie jest to jakoś trudne logistycznie Pewnie położyli rampy zjazdowe i "spuścili" to na linie, tak jak często "spuszcza" się jachty, czy tam żaglówki
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie wiem w którym miejscu ona stoi ale warto napomknąć że tunel jest chyba podzielony na dwóch włascicieli, jedna czescia zarządza PKP a drugą Miasto.... tak mi się zdaje przynajmniej....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A jeszcze trzecią - dyrekcja dróg. Właścicieli sporo, a chętnych do remontu - mało
nikosXD
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ale drodzy państwo w tym miejscu przecież jest dużo przestrzeni. A jeżeli chodzi o jej wygląd to może w najbliższych dniach ją pomalują czy coś innego z nią zrobią.

pamiętajmy również że tunel ma 3 właścicieli, może akurat tylko tam dostali zgode i mieli możliwość jej postawienia, bądźmy odrobine wyrozumiali. zobaczmy choćby w gdańsku jak są pozastawiane tunele i jakoś przejscie jest. nie tragizujmy, że nie będzie przejścia.

moim zdaniem przyda się tam punkt sprzedaży jakiś ciastek rano kiedy idzie się do pracy a zapomina się śniadania, albo się go poprostu nie bierze. ktoś miał pomysł i życze im jak najlepiej żeby im to ruszyło.

Czy my Polacy musimy ciągle narzekać
nikosXD
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Drodzy państwo czy wiecie może co będzie w tej przyczepie w tunelu co ją postawili i kiedy może otworzą ??
ODPOWIEDZ