Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tunel w Redzie czyli najlepsza wizytówka miasta!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zamieszczam zdjęcie murala z Łodzi:

Obrazek

Mural w dolnej części zabezpieczony jest powłoką anty graffiti.
Niestety, nie sądzę abyśmy coś podobnego zobaczyli w tunelu.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

...albo takie z Gdańska....

http://2.bp.blogspot.com/_0nNID7OBXmc/T ... wr_045.jpg

Moderator: Proszę nie umieszczać takich dużych zdjęć bezpośrednio w poście.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wow tylko pozazdroscic i miec nadzieje ze nasi chłopcy sie popisza
FORUMOWICZ
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Uwazam ze w trójmiescie jest mało osob chetnych na zrobienie scian z pomyslem, ale to jest moje zdanie. Czekam co pokaza chlopaki na jamie ktory ma byc 27sierpnia..
Mam w kazdym badz razie nadzieje ze za jakis czas w Redzie powstana miejsca gdzie chlopaki beda prezentowac naprawde konkretne sciany z pomyslem i stylami ktre reprezentuja.


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

[...]
Jeszcze groźniejsze burze były poza Trójmiastem. W nadmorskich Dębkach trzy domy zapaliły się po uderzeniu piorunów, w Wejherowie nieprzejezdny był tunel pod torami, podobnie jak zalany fragment drogi nr 6 do Szczecina. Zalany był również tunel dworca w Redzie.
[...]
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rze ... 41051.html

W Bałtyckim również wspomnieli o zalaniu tunelu w Redzie.

http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualno ... ,id,t.html
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

artur akurat pokazane murale byly robione na ocf w lodzi w zeszlym roku, ktory niestety jest dosyc chojnie sponsorowany przez miasto i naprawde grube ekipy ze swiata sa sciagane na ten festival, z tego co pamietam zeszloroczne mialo dotacje samego miasta 30 tys zl na malowanie, w tym roku jest 300tyz zl, i jest to chyba najwieksza impreza graffiti w europie. tegorocznej edycji rowniez nie opuszcze ;)
pozdr
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Opcja jest taka,że jest niewielu chętnych an malowanie w tunelu. Część prac zostanie, te najgorsze zostaną pokryte.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mógłbyś zdradzić co się kryje pod słowem "prac" ? Czy czeka nas coś twórczego i artystycznego, czy nierozczytywalne dla laików fikuśne podpisy ?


BTW: Koleś na moim avacie to taki Edi, który widniał kiedyś na ścianie tunelu, obecnie chyba czymś został zamalowany ...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pod słowem praca kryje sie malunek wykonany przez writerów (graficiarzy).

Wiem, że na pewno będzie graf Arka Gdynia, na pewno będzie graf Feniks Reda i na pewno będzie "Inkognito" na tej ścianie nad schodami. Reszty niestety nie wiem, poneważ nie do końca wiadomo kto przyjdzie i co zmaluje.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Huherko a ja sie zastanawiam skad znam Ediego a przechodziłam obok niego kawał czasu szkoda ze juz zamalowany ale moze powroci ???
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jeszcze chcial bym dodać, że herb Redy też się pojawi przy naszym graffiti,wcześniej tego nie miało być, ale dzięki waszym sugesiotm zdecydowaliśmy dokupić jeszcze 2 farby i go zrobić.
Agamtb

13 lat temu

Lubię graffiti, nawet bardzo. Moim zdaniem to nieodłączny element współczesnego miasta. Jedyny warunek - graf przedstawia coś konkretnego (oczywiście nic obraźliwego itp.), a nie jakieś pseudo podpisy pseudo grafficiarzy.
Takie graffiti to małe "dzieło" bo często widać że autor ma talent. Czasem pięknie potrafią zagrać kolorystyką i grą cieni.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Huherko pisze: BTW: Koleś na moim avacie to taki Edi, który widniał kiedyś na ścianie tunelu, obecnie chyba czymś został zamalowany ...
Hehehe. A ja sie zastanawiałam skad ja ten obrazek znam :)

A co do napisów Maximreality moim zdaniem bardzo złym pomysłem jest umieszczanie w tunelu nazw klubów. A jesli tak to dlaczego Arka Gdynia?! Nie wszyscy w Redzie sa za nimi, niektórzy morze kibicują komus innemu. Co za tym idzie podejrzewam, że napis będzie systematycznie zamalowywany lub pogryzdany wyzwiskami kibiców innych drużyn. Jesli miałabym podejmowac jakąś decyzje jako mieszkaniec Redy wolałabym aby to były bardziej neutralne napisy i rysunki
Ostatnio zmieniony |25 Sie 2010|, o 10:24 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

U nas w tunelu też by mogły powstać fajne pracki, to znaczy więcej fajnych pracek, bo te co powstaną będą na pewno super ;)
Tylko nie ma chętnych, a właściwie sponsorów na puszki. Jest mało czasu ale jakby zrobić zrzutkę forumową i wymyślić temat to znalazłby się ktoś, kto by to wykonał myśle....
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mam takie samo zdanie jak Dorma, ten napis będzie działał jak płachta na byka na ludzi którzy kibicują innej, nie daj Boże wrogiej przeciwnej drużynie)

Oraz podzielam zdanie agamtb: Grafiti jest naprawde spoko, o ile to nie są tagi lub fikuśne napisy.
ODPOWIEDZ