Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Skutery na fali...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

co do lamexu z tymi skuterami, jak widzicie że piją a później jadą to naprawdę dzwońcie. jak się uda nam kogoś złapać to trochę się zdziwią czym to grozi
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

as men wiem, że sama blokada wystarczy ale jak komuś zależy i ma kasę to zmieni silniczek o identycznych wymiarach z pojemności 50 na 80 cm3 czego gołym okiem nie zobaczy laik i tak jak piszesz robią to serwisy
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ciekawe czy są na tyle rozsądni aby spożyć do 0.3l w takim przypadku nie łamią prawa bo raczej nie przekroczą 0.2%%
Ale wątpię.
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wszystko zależy od metabolizmu danego człowieka i od czasu od kiedy wypił, do czasu badania. nawet 0.3 może trochę pokazać
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ale jeśli to nastolatki to chyba im w ogóle nie wolno spożywać alkoholu.
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

zgadza się, ale ja nie mogę być wszędzie. Dlatego prośba, jak takie coś ma miejsce, to telefon do nas. Poza tym, śmieszne jest to, że pomimo jak schwytam takiego nieletniego, to wstępnie sąd rodzinny przydziela tylko kuratora. To jest właśnie chore
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

as_men pisze:co do skuterów, to nie przemiana silnika, ale ściągnięcie blokady wystarczy. Robią to same salony sprzedaży
Tu bym się z Tobą do końca nie zgodziła - salon sprzedaży sprzedając skuter udziela gwarancji - a zdjęcie blokady jest równoznaczne z utratą gwarancji!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:
Tu bym się z Tobą do końca nie zgodziła - salon sprzedaży sprzedając skuter udziela gwarancji - a zdjęcie blokady jest równoznaczne z utratą gwarancji!
Pewnie tak jest gdy sama zaczynasz majslować, a jak robią to sami honorują ją.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Też tak słyszałem, że jeżeli autoryzowany dealer zrobi Ci podmiankę :) to gwarancja jest utrzymana...jeżeli na własną rękę to już nie koniecznie :)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To chciałabym widzieć jak taki salon przyjmuje skuter do naprawy gwarancyjnej! Jakoś w to nie wierzę...
Spróbujcie zadzwonić do salonu i przekonacie się jak to w rzeczywistości wygląda... Ludzie sobie zdejmują takie blokady ale nie wcześniej niż minie gwarancja. osobiście spotkałam się z przypadkiem że gość kupił nowy skuter na allegro za zdjętą blokadą i nikt! nie chciał mu zrobić przeglądu gwarancyjnego.
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mylicie się, ja kiedyś sam zainteresowałem się tego typu pojazdem w sieci sklepów Media expert, gdzie sprzedający poinformował mnie, że za drobną opłatą od razu ściągną blokadę i nie będzie z tym problemu. a wtedy nawet i 80 taki skuter poleci
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

As men a czy zapytałeś się o gwarancję bo o tym pisałam... Bo blokadę zdejmie Ci każdy ale co dalej z gwarancją?!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To nie chodzi tylko o szybkość. Taki uczestnik ruchu trochę musi się na tym ruchu drogowym znać. Nie wyobrażam sobie aby moje dziecko w przyszłości pedziło po głównej ulicy między samochodami mając tylko karte rowerową czy motorowerową
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:To nie chodzi tylko o szybkość. Taki uczestnik ruchu trochę musi się na tym ruchu drogowym znać. Nie wyobrażam sobie aby moje dziecko w przyszłości pedziło po głównej ulicy między samochodami mając tylko karte rowerową czy motorowerową
Jesteś nadopiekuńcza Dorma.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

:) Może.. Może to wynika trochę ze strachu przed sama jazda samochodem. Czasem nie mogę patrzeć jak motory czy skutery wciskają sie pod koła samochodom
ODPOWIEDZ