Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

zamiast pomawiać, zgłaszajcie te sprawy... bo Artur ma rację, że teraz rzuca to złe światło na wszystkich.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Złe światło sami rzucają na siebie takim postępowaniem,jak pisał Gajos jest to podobno nagrane na kamerze w parku,podgląd na nią ma sama policja.To co tu zgłaszać jak powinni widzieć co się dzieje i reagować.To nie są chwalebne postępki i należy się liczyć z tym,że ktoś to zobaczy z obywateli jeśli jest to miejsce publiczne.Co robić? oczy zasłaniać,nie słyszeć,nie mówić,nie pisać nie komentować-czyli co akceptacja? To po co uczulać społeczeństwo na reakcje społeczne, skoro zaraz brane jest to jako pomówienie.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mówienie, że gdzieś jest kamera i to usprawiedliwiać miałoby brak reakcji to dziwne.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

[quote="Ryszard"]trudno się niezgodzić z Maximem, jak ktoś będzie miał zwędzić auto to i tak da radę.. bynajmniej w polskich warunkach. PAtrol w nocy akurat uważam za potrzebny, o ile właśnie nie będzie on polegał na lataniu za ludźmi pijącymi piwo na ławce, którzy nikomu nie wadzą.[/quote

Całkowicie się z tobą zgadzam
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja uważam ,że park to miejsce publiczne i piwa się tam nie pije.jak jakiś kulturalny człek chce usiąść na ławeczce i koniecznie piwko wypić ,to w papierową torebkę się zawija zawartość jak w cywilizowanym świecie.ale tak jak już pisałam o wiele wcześniej ,piwko piję w pubie, a jak mnie nie stać to w domu.A ci co piją piwo w parku w nieograniczonych ilościach to potem zachować się nie umieją ,drą japę na całego i idą sikać pod drzewo!
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

park jest dobrym miejscem żeby spotkało się kilka osób na świeżym powietrzu,wypiło piwo i pogadało,sam nie raz tam piłem z kolegami,oczywiście z pełną kulturą i dyskretnie,nie wadząc nikomu i nie uważam to za coś złego,bo raz że park jest w ustronnym miejscu,a dwa że wydaje mi się normą po sobie sprzątać i nie śmiecić"samemu sobie"
a pub?to nie to samo co plener... :)
pozdrawiam...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

To zmień prawo zamiast je łamać lub zrób tym kierunku coś.
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie uważam że łamie prawo,tym bardziej że podkreśliłem że pijąc tam,zachowywaliśmy się dyskretnie,nikomu nie wadząc i sprzątając po sobie.
a co mam niby zrobić w tym kierunku?nie przeszkadza mi że obok mnie w autobusie jakiś facet sobie pociąga sobie kulturalnie browar,to jego sprawa,tak samo jeśli widzę kogoś pijącego sobie piwko w parku,oczywiście zachowującego się przyzwoicie.
co innego jesli grupa małolatów pije,pluje i krzyczą jeden przez drugiego,to inna sprawa...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Same miasto postawiło tam grila i stoły. Myślę, że z założeniem, że ktoś kiedyś tam grila bobie będzie robił a to często się wiąze z piciem jakiegoś alkoholu. Np. piwko do kiełbaski
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

popieram... :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Same miasto postawiło tam grila i stoły. Myślę, że z założeniem, że ktoś kiedyś tam grila bobie będzie robił a to często się wiąze z piciem jakiegoś alkoholu. Np. piwko do kiełbaski
A gdy zostawią bałagan to do prac społecznych w nagrodę i tyle.
Kto tego jednak będzie pilnował?
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A kto tego pilnował wcześniej jak latem w parku ( który jeszcze parkiem do końca nie był ) ludzie robili sobie różne pikniki?
Myślę, że ktoś z miasta powinien o tym pomyślec, o ile już nie pomyślał. Jest to temat na czasie bo zaraz zacznie się sezon grilowania
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj widziałem jak jedna Pani za parkowanie/zatrzymanie w miejscu niebezpiecznym w obrębie a własciwie na ruchliwym skrzyzowaniu dostala mandat. :thumright:
od patrolu pieszego.
Ostatnio zmieniony |12 Kwi 2011|, o 17:41 przez ArturB, łącznie zmieniany 1 raz.
Artur
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja natomiast patrol pieszy. :D
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A ja widziałem dzisiaj patrol pieszy na Obwodowej - pierwszy raz od ładnych paru lat jak mieszkam na tym Osiedlu:)
ODPOWIEDZ