Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Parkować mają prawo ! w odpowiedniej odległości od skrzyżowań, i nie wszyscy łamią prawo tylko dlatego że parkują.
natomiast niektórzy z nich je łamią parkując zbyt blisko skrzyżowań i przejść dla pieszych.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja również się zgodzę, że przejazd przez ul. Spokojną jest masakryczny, czasami slalom to mało powiedziane. Niektórzy kierowcy jeżdżą tak szybko, że z trudem można się schować w tym gąszczu samochodów. Ul. Poniatowskiego to kolejny horror, zastawione bramy wjazdowe, laweta na ulicy, tiry i itd. - wspomniane obie ulice są czasami tak zablokowane, że przejazd graniczy z cudem. Tam są same domki i każdy ma swój wjazd na podwórko - czy tak trudno otworzyć sobie bramę i wjechać? Niejednokrotnie wjazd stoi pusty, a przed płotem 2 samochody stoją i utrudniają ruch. Sądzę, że dobrym rozwiązaniem na takich ulicach byłoby ustawienie znaków zakaz postoju. Jeśli czyta to policja to bardzo proszę o częstsze patrole na ww. ulicach, może coś na to poradzicie?
Agamtb

13 lat temu

A mnie irytuje nagminne parkowanie co niektórych kierowców na miejscach dla inwalidów.... Taka sytuacja ma miejsce pod blokiem, w którym mieszkam. Mam wrażenie, że niektórzy kierowcy to najchętniej wjechali by do klatki, gdyby oczywiście wejście było na tyle szerokie....
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A mnie irytuje brak umiejętności parkowania kierowców...jedne auto zajmuje dwa miejsca, drugiemu nie chce się "dobić" bliżej do drugiego samochodu i tak ludzie parkują na trawnikach, chodnikach itd itp
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A czy nasza redzka Policja jeździ również srebrną Kia Cee'd? (o czarnej to wiem, ale srebrna?)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Pan policjant który się wypowaiadał wcześniej chyba spasował. poczekamy. Moze sie odezwie. Fajnie byłoby, gdyby policja czytała nasze posty i wyciagnęła jakies wnioski. Ale w to śmiem wątpic
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Wydaję mi się, że to nawet nie wymaga interwencji policji, troche myślenia by się przydało co niektórym za kółkiem, jak zaparkować swoje auto. Ale przecież najważniejsze jest to, że się zaparkowało, a resztę ma się w nosie. Parodia co się dzieje na osiedlach - normalnie samowolka...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Dormo a czy to napewno był policjant czy tylko jakiś żartowniś.
Agamtb

13 lat temu

gizboy pisze:A mnie irytuje brak umiejętności parkowania kierowców...jedne auto zajmuje dwa miejsca, drugiemu nie chce się "dobić" bliżej do drugiego samochodu i tak ludzie parkują na trawnikach, chodnikach itd itp
Wczoraj właśnie przez takiego ***** mieliśmy problem z wjazdem do garażu. Stanął sobie w połowie na miejscu dla inwalidów (nie mając uprawnień) a w połowie poza tym miejscem (skutecznie utrudniając nam wjazd do garażu).
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zrobiła się teraz zbyt gęsta zabudowa.Działki są małe a samochodów przybywa.Nawet nikt nie myśli o budowie parkingów.Każda wolna działka jest zabudowywana.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Dormo a czy to napewno był policjant czy tylko jakiś żartowniś.
Nie ma takiej pewności, ale sam się chyba przedstawił jako pracownik policji. Chyba to było w wątku o uporczywym sąsiedzie, który włącza głośno muzykę. ale pewności na 100% nie mamy
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

witam, cały czas czytam wasze wypowiedzi. i nie jestem jakimśtam żartownisiem.
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a srebrnej kii nie posiadamy
anatomia
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Drogą na Zbychowo mogą poruszać się mieszkańcy Redy. Nr rejestracyjny nie ma tu znaczenia tylko meldunek. WE to często samochody firmowe PO też. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

anatomia pisze:Drogą na Zbychowo mogą poruszać się mieszkańcy Redy. Nr rejestracyjny nie ma tu znaczenia tylko meldunek. WE to często samochody firmowe PO też. pozdrawiam.
Racja, tylko w takim założeniu, złapanie kogoś kto "nielegalnie" jedzie tą drogą jest niemożliwe, gdyż mieszkańcy Redy (i innych uprawnionych do przejazdu miejscowości) z samochodami zarejestrowanymi tutaj mają rejestrację GWE, a jak mówisz pojazdy służbowe mają inne, to na jakiej podstawie stwierdzimy czy ktoś może czy nie może jechać tą drogą ??
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ