Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Otóż wpadłem na taki pomysł, że skoro mamy na forum usera z redzkiej policji (as_men) to może moglibyśmy trochę pomóc policjantom i tutaj pisać gdzie warto by się pojawili, w końcu to my najlepiej znamy swoje podwórka :P


Odemnie to byłyby dwie sprawy:
- W czasie kiedy na Gdańskiej są korki, wiele samochodów jeździ ulicami Leśna-Cegielniana, obowiązuje tam limit tonażu do 10t, niemniej jednak w czasie np wymiany turnusów bardzo wiele jeździ tamtędy ciężarówek, autokarów i tirów, a ulica się coraz bardziej rozsypuje...
- Czasem pod wieczór młodzieniachy próbujące na ostatnią sekundę przejechać przez zamykający się przejazd prawie nie utykają między szlabanami, wjazd na czerwonym świetle to norma, a i raz na jakiś czas zdarza się, że ktoś utknie między torami a szlabanami. Kiedyś tam policja przyjeżdżała i wyłapywała tych cwaniaków, obecnie zaniechano tej praktyki.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja dodam od siebie prośbę aby policja podjechała na ulicę Brzozową (jest tam odcinek tylko dla mieszkańców Redy a jadą tamtędy same obce rejestracje!!! i z Ciechocina zrobiła autostrada!!!)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Podobnie rzecz się ma na drodze do Zbychowa. Ostatnio mijałem się tam z ....... TIRem!!!! Oczywiście miał rejestrację rozpoczynającą się na W :(
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Z drogą do Zbychowa jest tak, że dwa razy widziałem tam patrol policji , przede mną jechał samochód na blachach PO, a za mną WE... Panowie nawet nie zareagowali...więc nie wiem poco oni tam mają stać... schronić się przed słońcem w lasku...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

O tym braku reakcji w guncie rzeczy chyba jest ten temat. Poruszamy to w w wielu różnych tematach, ale tu trzeba jasno i wyraźnie określić, że chodzi właśnie o reakcję jakiej obywatele oczekują od instytucji jaką jest policja. Obywatele reagują, dzwonią, sami podejmują działania, ale kiedy nie ma oczekiwanych działań ze strony policji wszystko to psu na budę. Żeby czuć się bezpiecznie musimy wiedzieć, że w mieście kilku ludzi pełni służbę a nie odsiaduje swoje godziny opędzając się od kłopotów. Służba to w tym przypadku słowo klucz.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To papierki ograniczaja policjantow
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

witam ponownie, co do drogi do Zbychowa, to niestety ale jest to rejon KPP Wejherowo. Co do ul. Brzozowej, to ja osobiście kiedy mogę, to staram się tam reagować, ale wg ustawy dopisek markerem " Redy" niweluje ta tabliczkę, więc nawet mieszkańcy nie powinni tam jeździć.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a co z szalejacymi kierowcami po Lesnej?
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jeżeli o to chodzi, to ja mogę jedynie stwierdzić po zapisie w dowodzie rejestr. co do dopuszcz. ładowności i to wszystko. Co do prędkości, to niestety prewencji nie wolno kontrolować prędkości za pomocą radarów itp. Powinna to robić drogówka KPP Wejherowo
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

fajnie to wiedziec dzieki za info dzieki ze do nas dołaczyłes as menie witamy
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dziękuję, czytam to dość często
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a co do twórcy tego postu ( Huherko), to zgadzam się z twoim pomysłem podawania tutaj dziwnych miejsc. Uczciwie pisząc, to tylko od was możemy się dowiedzieć gdzie i co się dzieje. Bo jak sami wiecie, to na widok radiowozu wszyscy są "grzeczni". A niestety nie mamy sił i środków, żeby np. wprowadzić patrole po cywilnemu.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jesli mozna zapytac czy policjanci beda kontrolowac teren skate parku
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

co do skate parku to powiem tak. Ja np, jeżeli ktoś grzecznie usiądzie w rogu i wypije jedno piwko, posprząta i idzie dalej, to mam to gdześ. ale jak np. ostatnio na kamerze widzę grupę ok. 10-12 osób które ok 22 piją ile wejdzie, to niestety ale będziemy musieli reagować. Wszystko zależy tylko od osób spędzających tam czas.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ok dzieki
ODPOWIEDZ