Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zawozić do skutku do schroniska tez tak można tylko za każdym razem do innego schroniska. W końcu skończą nam sie schroniska gdzie można umieszczać takich ludzi. Wszyscy są w tej sytuacji bezradni, Policja też.. Obowiązkiem MOPS jest zabezpieczyć takiemu człowiekowi dach nad głową przez okres zimowy i tak też się dzieje, a że ten człowiek nie chce pomocy to juz nic na to nie poradzimy.
Współczuję mieszkańcom JPII, miałam okazję widzieć tego Pana i czuć nieprzyjemny zapach na klatce.
Zgłosiłam do MOPS po raz kolejny, ale skutej jw. opisany.
Pozdrawiam.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Night Rider pisze:Panie as_men co Pan na To - trochę Pan zamilkł - urlopik jakiś czy dostępu do internetu nie ma?
"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem"

Może po prostu nie ma nic do powiedzenia :P? Czasami szkoda komentować rzeczy trywialnych.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ktos tu pisał o funkcjonariuszu Kloce-

Nie polecam kontaklów z tym typem, znudzony, zniechęcony, wpada wpisać mandat niezależnie od sytuacji coś wymyśli, w dodatku NIEMIŁY I NIEKOMPETENTNY :P:P
Mam nadzieje, że ktoś sie ogarnie i wyrzuci tego typa z redzkiej policji.
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

lepiej niech nie wyrzucają,lepszy taki niż żaden :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Panie as_men, można się czegoś dowiedzieć nt tego co stało się 3 dni temu wieczorem na Leśnej? Są jakieś plotki, ja nie chcę mówić, żeby nie puszczać tego dalej, ale może Pan by nam coś mógł na ten temat powiedzieć ??
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oni tak często stoją przy torach niedaleko Leśnej, że powinni wiedziec wszystko ;-)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality- oni bez powodu tam nie stoją...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dobra daruj juz slyszalem te bajeczki, ze niby obserwują czy ktos na czerownym nie jedzie, albo nie przekracza podwójnej ciągłej, albo też pilnują tych hord ludzi przechodzących tamtędy przez tory.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze: albo też pilnują tych hord ludzi przechodzących tamtędy przez tory.
Myslę, że raczej o to chodzi. I w sumie mają czego pilnować. Dziwi mnie myślenie niektórych, którym się nie chce 20m drogi nadrobić, a przecież wiedzą, że policja tam stoi. mimo to nadal na chama przeskakują przez tory
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I co, uważasz, ze przez to, że te pare osób tamtędy przejdzie to jest wystarczający powód aby stal tam radiowóz zamiast robić coś pożyteczniejszego??? Z drugiej strony to nie jest 20m tylko raczej 200m. Te "hordy" to powinny być właśnie w cudzysłowiu. Jest tam zaledwie kilka domków, a po przeciwnej niż las stronie torów też nie ma jakichś budynków użyteczności publicznej czy sklepów, że miało by tamtędy chodzić wiele osób.

No ale co tu sie dziwić, jak policja ma społeczne przyzwolenie od Dormy i Huherka, pewnie tez wielu innych to niech sobie tam grzeją dupy w radiowozie przy gazetce i dalej nic nie robią. Tylko szkoda, że za nasz hajs...

A żeby nie było, ja tam nie mieszkam, ale mam tam znajomego i dośc często go odwiedzam, przechodze sobie zawsze przez tory (tak tak to moje zdrowie/życie - nie wyobrażam sobie jak mógłbym nie zauważyć pociągu...) i policje widze często dlatego mi sie ot nie podoba. Poza tym , nawet jak stoją to wystarczy przejśc za semafor i można śmiało śmignąć a oni nie zauważą. Rzecz jasna w takim śniegu to niemożliwe,a le to dowód na to, że jak ktoś chce to i tak przejdzie.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:No ale co tu sie dziwić, jak policja ma społeczne przyzwolenie od Dormy i Huherka
Człowieku masz do nas jakiś problem? Ja byłbym za tym, żeby oni stali po drugiej stronie dworca, na początku grudnia została na Leśnej skatowana kobieta (z plotek wiem, że trafiła ona do szpitala w stanie krytycznym dlatego chciałem by as_men wypowiedział się w tej sprawie) Skoro taki mądry jesteś, to powiedz nam gdzie oni mogliby jeździć żeby zrobić Tobie dobrze?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No mam huherko bo młody typ z ciebie a zachowujesz sie już po tym co wypisujesz wszedzie na forum jak zawodowy społeczniak z 20 letnim stażem, który miasto Reda obserwuje zza okna zamiast wyjść na dwór do ludzi.

No wlasnie i gdzie oni wtedy tam byli jak katowali ta kobiete, o ile to w ogóle prawda a nie tylko zasłyszane od znajomka ploteczki...??

Co oni powinni robić? No idac Twoim tokiem myślenia powinniśmy im gdzieś na dworcu zrobić taki mały bar, poczekalnie gdzie by mogli spokojnie wypić kawke, zjesc cos i nie zamarznąć. No i fajnie by było jakby mieli dostęp do kamer pokazujących tam na tory, zeby mogli tych ludzi wyłapywać na spokojnie i poprawiać sobie na nich swoje statystyki.

A tak poważnie:
Dla mnie niech sobie tam stoją. Ja tylko pije do Twojego spojrzenia na tą sprawę, taki z Ciebie społeczniak a zgadzasz się na nieróbstwo policji?

A co mogli by robić tak ogólnie? W tym temacie ludzie poruszyli kilka kwestii, które niewątpliwie czekają na rozwiązanie ale nikt z tym nic nie robi...
sebus1
Forumowicz
56 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Napewno powinni więcej pojawiać się na ulicach naszego miasta...niewiem jak pozostali ale ja w przeciągu całego roku to moze raz lub dwa widziałem radiowóz na swojej ulicy, a nie mieszkam gdzieś na odludziu..:)..Ale też z drugiej strony rozumiem, że może za mało radiowozów mają, choć skoro było ich stać na nowy komisariat to czemu nie na nowy radiowóz. W końcu za coś tym ludzią płacimy, czy może się mylę.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

nie nie mylisz się,w nowym parku tez bym ich chciała widzieć w przyszłości, bo wszystko zdemolują pijaczki.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:No mam huherko bo młody typ z ciebie a zachowujesz sie już po tym co wypisujesz wszedzie na forum jak zawodowy społeczniak z 20 letnim stażem, który miasto Reda obserwuje zza okna zamiast wyjść na dwór do ludzi.
Po pierwsze za pewne stary jak Ty to nie jestem, ale jednak staram się brać sprawy mojego miasta na poważnie, a nie wchodzę na forum po to, by ponabijać się z ludzi.
Po drugie, Ty też nie masz co robić, tylko kontrolować kto wychodzi z domu a kto nie? Być może znalazł by się dla Ciebie etat na komisariacie, skoro tak dobrze wiesz, kto co robi ...
Maximreality pisze:No idac Twoim tokiem myślenia powinniśmy im gdzieś na dworcu zrobić taki mały bar, poczekalnie gdzie by mogli spokojnie wypić kawke, zjesc cos i nie zamarznąć.
Przypomnij mi, gdzie ja pisałem cokolwiek w tym sensie ... bo na razie, to zaczynasz sobie tworzyć własny świat ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ