Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Policjanci z Redy, w wyniku podjętej reanimacji uratowali życie 50-letniemu mężczyźnie, który leżał nieprzytomny na chodniku. Dzięki prowadzonej przez funkcjonariuszy akcji reanimacyjnej, zostały mu przywrócone czynności życiowe.

We wtorek tuż przed godziną 6:00 rano dyżurny z Komisariatu Policji w Redzie otrzymał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym na chodniku przy ul. Gniewowskiej. Natychmiast na miejsce pojechał policyjny partol. Funkcjonariusze sprawdzili, że mężczyzna nie oddycha i niewyczuwalny jest puls. Twarz i ręce mężczyzny były zakrwawione. Mundurowi rozpoczęli reanimację oraz powiadomili pogotowie ratunkowe. Po krótkiej chwili przywrócili mężczyźnie zostało przywrócone krążenie i zaczął oddychać. 50-latek decyzją ratowników medycznych został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej przewrócił się.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
mar1975
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Narzekamy - narzekamy a tu jak miło pozytyw. GRATULUJĘ.
andy
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Skoro mają pięć radiowozów to niech przejadą się ulicą 12Marca i wlepią mandaty tym co parkują na chodnikach i utrudniają jazdę na rowerze jak i pieszym.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

@andy, a dzwoniłeś do nich by złożyć skargę?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

dodam też, że w wyniku kradzieży VW Sharanów na terenie miasta, policjanci działają nawet o 4 rano. Co by tu nie mówić, praca wre
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

andy pisze:Skoro mają pięć radiowozów to niech przejadą się ulicą 12Marca i wlepią mandaty tym co parkują na chodnikach i utrudniają jazdę na rowerze jak i pieszym.
Szczerze mówiąc chodzę tamtędy praktycznie codziennie i nie zauważyłem żadnych utrudnień. Raz na jakiś czas faktycznie ktoś stanie na chodniku, ale jest on tak szeroki (bo dochodzi ścieżka rowerowa), że spokojnie da się przejść i przejechać rowerem.
A dlaczego mandaty? Znaków zakazu nie ma, a szerokość 1.5 m spokojnie zachowana.
andy
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzięki że Tobie to pasuje jest tam chodnik i jak stanie samochód to trzeba wejść na śceżkę rowerową i blokujesz rowerzystów . Według Ciebie jest to zgodne z przepisami pomyśl troszeczkę i się zastanów.Parkują tam ludzie bo nie chce się im otworzyć furtki i wjechać na posesje.Może też mieszkasz przy 12 Marca .
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Nie, nie mieszkam bezpośrednio przy 12 Marca, ale codziennie tamtędy jeżdżę (samochodem, rowerem) i chodzę. Samochody parkujące na chodniku zauważam raz na miesiąc, w ilości 1-2. Widocznie masz pecha, skoro widujesz je częściej.
Tak, uważam, że nie łamią przepisów, więc nie wiem, nad czym mam się zastanawiać - podpowiesz? Odległość 1.5 metra chodnika dla przejścia pieszego zostaje zachowana. Nawet jeśli akurat mija się pieszy z rowerzystą (a większe od tego zdarzenia jest prawdopodobieństwo upadku meteoru na Redę), to spokojnie się pomieszczą.
Osobiście bardziej mnie irytują samochody parkujące na ulicy, tuż przy wysepkach (najczęściej ma to miejsce przy sklepiku spożywczym), bo wtedy faktycznie przejazd bywa utrudniony. Ale to także rzadkość.
sonia2012
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Tak samo jest z ulica topolowa ludzie parkują na cchodnikach nawet wózkiem nie można przejechać ostatnio nawet był problem z przejazdem samochodem musiałam się cofnąć i pojechać naokoło
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Sorrki ale trochę się wam dziwię... Każdemu coś przeszkadza ale nikt nie zadzwoni na policję, a telefon ma. Ja zacząłem tak robić bo pisanie na forum problemu raczej nie rozwiąże!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
sonia2012
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Chyba bd trzeba coś z tym zrobic:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

W innych rejonach Redy mieszkańcy dzwonią, a policja wlepia mandaty - wystarczy więc zgłosić.
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja np. nie rozumiem dlaczego policja nie patroluje ul. Obwodowej - mieszkam akurat przy tej ulicy i niestety ale od 21:00 zapier....................... tam motory po 150 km/h, tak samo VW Golfy i inne "przechyły"....
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 20:57 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Golfy, stare Siwiki i inne tanie małe auta z mocniejszymi i głooośnymi silnikami ... to nie tylko widok z ulicy Obwodowej ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ