Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

To bądź tym pierwszym odważnym i napisz, o co Ci chodzi albo daj ludziom spokój. Nudzisz się?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tak jak pisało już parę osób, napisz co ci leży na wątrobie, a wówczas ktoś na pewno włączy się do dyskusji, może nawet miał taki sam problem.... Teraz to wygląda tak, że ty masz jakiś problem ale nie powiesz jaki ale niech wszyscy inni opiszą swoje....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

krzysztof72 pisze:A ja sobie tak mysle że albo wszyscy zadowoleni albo nie ma odważnych
...albo przynudzasz trochę
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Pan Krzysztof dostał ostrzeżenie, by nie pisać "o niczym" w takim wątku. Ponieważ do ostrzeżenia się nie dostosował, ostatnie odpowiedzi, które wnosiły równie dużo do sprawy, zostały usunięte.
209
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

no i dziękujemy, forum to nie miejsce żeby wciągać inne osoby w swoje problemy z Policją w Redzie, pozdrawiam wszystkich. A wracając do tematu to jakie miejsce według was jest najmniej bezpieczne w Redzie i dlaczego?
krzysztof72
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

209 pisze:no i dziękujemy, forum to nie miejsce żeby wciągać inne osoby w swoje problemy z Policją w Redzie, pozdrawiam wszystkich. A wracając do tematu to jakie miejsce według was jest najmniej bezpieczne w Redzie i dlaczego?
Sadząc po poscie, mam przepuszczenie że wpisu dokonał policjant zapytując mieszkańcow ktore miejsce jest w Redzie niebezpieczne.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

krzysztof72 pisze:
209 pisze:no i dziękujemy, forum to nie miejsce żeby wciągać inne osoby w swoje problemy z Policją w Redzie, pozdrawiam wszystkich. A wracając do tematu to jakie miejsce według was jest najmniej bezpieczne w Redzie i dlaczego?
Sadząc po poscie, mam przepuszczenie że wpisu dokonał policjant zapytując mieszkańcow ktore miejsce jest w Redzie niebezpieczne.

Jeśli faktycznie to trzeba się tylko cieszyć,że policja tu zagląda i może skorzysta z podpowiedzi
krzysztof72
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

potrzebowałem kontaktu z dzielnicowym w Redzie. Otrzymałem info że ma złamaną nogę, jest na zwolnieniu i nie może się ze mną spotkać. Dzisiaj spotkałem go w warsztacie samochodowym. Biedak nie wiedział gdzie ma się przede mną chować. Gdyby ktoś potrzebował pomocy dzielnicowego i dostał info o jego wypadku - informuje wszem i wobec że dzielnicowy niczego sobie nie złamał i jest zdrów i cały.
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

krzysztof72 pisze:potrzebowałem kontaktu z dzielnicowym w Redzie. Otrzymałem info że ma złamaną nogę, jest na zwolnieniu i nie może się ze mną spotkać. Dzisiaj spotkałem go w warsztacie samochodowym. Biedak nie wiedział gdzie ma się przede mną chować. Gdyby ktoś potrzebował pomocy dzielnicowego i dostał info o jego wypadku - informuje wszem i wobec że dzielnicowy niczego sobie nie złamał i jest zdrów i cały.
cool story bro
krzysztof72
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Eeeee to nawet nie preludium tylko zwykła informacja. Jesli by ktoś potrzebował.
D_U_C_H_1
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

może coś o ul kazimierskiej przed mostkiem piszę w imieniu znajomych kazimierska jest ładną ulicą wrzucono w nią kupe kasy na zatoczki i miejsca parkingowe a od paru lat stoją dwa auta na miejscu gdzie powinna być trawa nie ma straży miejskiej do której można by było zgłosić ten problem a policja z tym nic nie robi czy w naszym pięknym mieście są równi i równiejsi
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

D_U_C_H_1 pisze:może coś o ul kazimierskiej przed mostkiem piszę w imieniu znajomych kazimierska jest ładną ulicą wrzucono w nią kupe kasy na zatoczki i miejsca parkingowe a od paru lat stoją dwa auta na miejscu gdzie powinna być trawa nie ma straży miejskiej do której można by było zgłosić ten problem a policja z tym nic nie robi czy w naszym pięknym mieście są równi i równiejsi
A dzwoniłes na Policję? Spróbuj, bo tu tego chyba nie załatwisz. Najlepiej zrób fotke i prześlij Policji
D_U_C_H_1
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

dzwonić bez sensu jak znajomi byli w innej sprawie na policji poruszyli ten temat odpowiedż była taka że mają pismo w tej sprawie napisać ciekawe jak ja przekroczę prędkość w redzie i nikt pisma z mieszkańców nie napisze czy dostane mandat ? w obu przypadkach są łamane przepisy ale jak mówię są równi i równiejsi
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda: Próbował ukraść rower z balkonu

W Redzie próbował ukraść rower z balkonu. Za usiłowanie kradzieży grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

W czwartek, 19 września, przed południem policjanci z Redy otrzymali zgłoszenie, że ktoś próbuje ukraść rower z balkonu znajdującego się pa parterze budynku wielorodzinnego. Natychmiast pojechali pod wskazany adres i potwierdzili tę informację. Na miejscu okazało się, że 30-latek próbował ukraść rower warty około 1000 zł. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że był już notowany za podobne przestępstwa. Dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie.

Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat
http://reda.naszemiasto.pl/artykul/2004 ... ec6a,1,3,5
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Fajną zabawę ktoś sobie znalazł w Pieleszewie
Reda Pieleszewo: Zdewastowany peron straszy pasażerów

Potłuczone szyby, zdewastowane tablice informacyjne, porozrzucane kartki z rozkładem jazdy to dość częsty widok na przystanku SKM w Redzie Pieleszewo - jeden z naszych czytelników podzielił się nim z nami i przesłał zdjęcia.

- Dziś rano idąc na peron Reda Pieleszewo (w kierunku Gdańska) zastałem następujące widoki. To skandal, że ten peron już nie pierwszy raz zostaje zdewastowany – napisał do redakcji czytelnik Damian.

Na przystanku nie ma monitoringu, jednak jak zapewnia zarządca, czyli PLK pracownicy kolei i Służby Ochrony Kolei kontrolują teren, ale wystarczy ułamek sekundy i powstają zniszczenia.

- Zniszczenia niezwłocznie zostaną usunięte. Mimo patroli Służby Ochrony Kolei dewastacja wiat, wind czy tablic informacyjnych zdarza się bardzo często na wszystkich stacjach w całej Polsce – informuje Ewa Symonowicz-Ginter, zespół prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zniszczone w Redzie Pieleszewo tablice należą do PKP PLK S.A. oraz do SKM.

- Obie wybite szyby zostały w godzinach od 8.00 do 10.00 wymienione przez SKM. Koszt tej naprawy wyniósł około 520 zł. To była już 3 dewastacja w tym roku – wyjaśnia Sławomir Pijet Główny Specjalista ds. Marketingu PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o.

W przyszłości w Redzie Pieleszewo planuje się założenie kamer monitorujących. Być może pozwoli to uniknąć dewastacji, a sprawcy odpowiedzą za swoje czyny.
zdjęcia http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/1 ... zerow.html
ODPOWIEDZ