Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tylko kontrola dokumentów
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

witam..
może lepiej było by napisać na co patrole mają zwrócić uwagę a nie wytykać ich błędy.Są tylko ludźmi którzy pracują tak jak my wszyscy. Raz lepiej a raz trochę gorzej :)
Często widzę ich na dworcu, szczególnie w nocy i uwierzcie mi że nie mają lekkiej pracy a szczególnie w sezonie.

pozdrawiam i ciesze się że często podjeżdżają pod dworzec :)
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ewo, co do stawiania zakazu parkowania na ul. Poniatowskiego, to już sam znak informujący o strefie zamieszkania, mówi o tym, że parkowanie dozwolone jest WYŁĄCZNIE w miejscach wyznaczonych. Niestety niektórzy na swoich posesjach wolą mieć ładnie wyhodowaną trawkę a i parkować pod drzwiami domu też by się chciało więc najlepiej zostawić auto na ulicy.

Co do nocnych patroli to również muszę pochwalić redzką policję. Często wracam do domu w najróżniejszych godzinach późnonocnych/wczesnoporannych i prawie za każdym razem napotykam patrol.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszard - racja, wg mnie mogliby kontrolować co któryś samochód z GWE a inne kontrolować bezwzględnie. Wg mnie to by było najlepsze rozwiązanie.

I również podzielam zdanie nt wizyt na dworcu, taka jeszcze propozycja, żeby państwo (bo są też chyba i panie :P) czasem weszli na peron i się przeszli np do wysokości wiaty. Z góry dziękuję :)
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

anatomia pisze:Drogą na Zbychowo mogą poruszać się mieszkańcy Redy. Nr rejestracyjny nie ma tu znaczenia tylko meldunek. WE to często samochody firmowe PO też. pozdrawiam.
Sam w związku iż często jeżdżę na działkę tą drogą to znam problem. Prawda jest taka jak miejscowy jedzie autem z taką czy inną rejestracją to wie jak się zachować, kiedy i gdzie zjechać i jedzie ostrożnie.Od razu to widać. Często ci niemiejscowi to pchają się do samego końca spychając Cię aż po same krzaki. Najczęściej są to rejestracje GPU...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Oj to GPU ... nie chcę narzekać ale sam niejednokrotnie trafiałem na takiego delikwenta z "niezbyt rozsądnym" zachowaniem na drodze
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja jestem ciekawa czy policja będzie kontrolować nowy park.nie podoba mi się, że na skyteparku robią sobie jakieś meliny pod zamontowanymi urządzeniami tzn jakieś stare materace,barykady z płyty żeby nie było ich widac z kamery.a rano tylko śmieci i potłuczone butelki.to nie jest miejsce na takie zabawy!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

wrona pisze:a ja jestem ciekawa czy policja będzie kontrolować nowy park.nie podoba mi się, że na skyteparku robią sobie jakieś meliny pod zamontowanymi urządzeniami tzn jakieś stare materace,barykady z płyty żeby nie było ich widac z kamery.a rano tylko śmieci i potłuczone butelki.to nie jest miejsce na takie zabawy!
No i właśnie po to jest ten post, żeby pan policjant mógł przeczytać Twoje spostrzeżenia i odpowiednio na nie zareagować.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Tomasz pisze:witam..
może lepiej było by napisać na co patrole mają zwrócić uwagę a nie wytykać ich błędy.Są tylko ludźmi którzy pracują tak jak my wszyscy. Raz lepiej a raz trochę gorzej :)
Często widzę ich na dworcu, szczególnie w nocy i uwierzcie mi że nie mają lekkiej pracy a szczególnie w sezonie.

pozdrawiam i ciesze się że często podjeżdżają pod dworzec :)
Przecież piszemy cały czas na co zwróci uwagę. Po to jest ten post.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A ja chciałbym pochwalić policję no i oczywiście monitoring w naszym Mieście. Jak widać na materiale TTM wbrew obiegowym opiniom ktoś czujnie siedzi po drugiej stronie kamery http://www.telewizjattm.pl/index.php/od ... 0-10-06,02 :wink:
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja mam takie pytanie do pana policjanta:

Często przechodzę w okolicach stacji semaforowej ( nie wiem jak to dokładnie się nazywa, taki budynek za składem węgla jadąc od strony Rumi) i widzę, że stoi tam radiowóz. Bywa, ze wracam tamtędy godzinę czy dwie później i radiowóz dalej jest.

W jakim celu oni tam stoją? Często się nad tym zastanawiam, bo jakoś nie mogę znaleźć sensownego wytłumaczenia.
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

witam, dlaczego tam stoimy?? Otóż obserwacja ludzi przechodzących przez tory, pojazdy zawracające na podwójnej ciągłej, albo po prostu krótka przerwa
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

też uważam to za jasne, w Redzie sporo osób ginie na torach, w roku zawsze kogoś los trafi.. co nie zmienia faktu, że nadal nie brakuje amatorów tanich wycieczek przez tory... bo idąc tunelem za bardzo by się zmęczyli. O ile komuś akurat nie rodzi się dziecko to nie mam jakoś wytłumaczenia dla leniwych... szukających nowych dróg do domu, lub do piachu...
as_men
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dobrze powiedziane Ryszardzie
Awatar użytkownika
signature
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dla as mena i kolegów z pracy polecam ten temat;
http://e-reda.pl/viewtopic.php?p=24612#24612
Ostatnio zmieniony |10 Paź 2010|, o 11:26 przez signature, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ