Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1793 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

4 lat temu



Po raz kolejny niebezpieczna sytuacja na Fenikowskiego, niestety scenariusz jest ten sam - zgłoszenie na policję, a ta olała sprawę i nie przyjechali ... no nic ... czekamy na tragedię w tym miejscu.

Pierwsze takie zdażenie, które mnie tam spotkało zbagatelizowałem, miałem nadzieję, że Policjanci częściej będą spoglądać w obraz kamery, która stoi przy tym przejściu ... myliłem się. Jak się tym nie interesowali tak się dalej nie interesują. Jutro sprawę zgłoszę do UM.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

parkowanie w okolicy tego kościoła to niezliczone historie :)

ja tego nigdy chyba nie zrozumiem.
Kościoły w Polsce są rozmieszczone dość często... dlaczego w godzinach mszy pojawia się, aż tyle aut - skoro znaczna większość mieszkańców ma do kościoła kilka minut spacerem?
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

4 lat temu

Całe to osiedle to jest po prostu parkingowa tragedia, kompletnie nic się z tym nie robi, bo zbudowanie parkingu przy obwodowej na kilkanaście samochodów to nadal nic. Ludzie parkują gdzie popadnie, uliczki przy blokach są nieprzejezdne, strefy zamieszkania zawalone samochodami, jazda pod prąd - kamery, znaki - nic nie działa, wszystko wielokrotnie zgłaszane policji, bo nie ma jak przejechać - cisza, ludzie parkują a na uwagi reagują śmiechem i po sprawie, a policja nie reaguje - dużo ich tu mieszka i dokładnie wiedzą co i jak. Nasza redzka policja to dla mnie osobiście śmiech na sali, kompletnie nie mam zaufania. A co do kościoła - no jak sam szef pozwala na parkowanie na placu przed kościołem, to sorry. Wszystko to do d..y.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1793 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

4 lat temu

Marcin - dzwoniłem do UM, oni stwierdzili, że policja nic z tym nie zrobi, bo wlepią jednemu mandat, to przyjedzie drugi i nie będzie miało to efektu więc nie jest to złe - także, gdyby Cie policja w redzie za cokolwiek złapała, przekroczenie prędkości, złe parkowanie, piwo w miejscu publicznym - to mówisz, że to nie jest złe, tak się po prostu w Redzie robi i nie możesz być za to ukarany, a powołać się możesz na UM Reda :)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
andy
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Skrzyzowanie ulic Chabrowa 12go Marca samochody parkuja po obu stronach ulicy Chabrowej rowniez na chodniku nie mozna przejsc ani przejechac . Policja z Redy pare razy dziennie przejezdza i nie zwraca zadnej uwagi .Prosze nasza policje o reakcje.
Robin
Częsty Bywalec
469 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

4 lat temu

Nie reagują też na auta parkujące na samej 12 Marca na ścieżce rowerowej. UM pozwolił na połączenie powstających tam bloków (o zgrozo) z chodnikiem, co powoduje nagminne zatrzymywanie się aut (szczególnie rozjeżdżających wszystko kurierów). Zauważyłem, że powstaje sklep spożywczy. Wspaniale. Ciekawe jednak co będzie się działo ws. parkowania na ścieżce .....
ODPOWIEDZ