Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mieszkańcy Redy "sławni" w Polsce

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

W Dominiku i u Konkola nie dali rady, to pojechali do Osowy :D
Link
Ostatnio zmieniony |4 Wrz 2010|, o 12:01 przez Gregory, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Gregory, jak już wstawiasz linki, to rób to tak, by nie rozwalać forum (już poprawiłem). No i jakiś komentarz by się przydał - nie wszystkim chce się klikać w linki ;)
Gregory
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Okey :) Nie ma problemu, poprawione
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

w jakim sensie sławni ?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tu chodzi o kryminalistów z Redy? Bezsensowny temat IMO, po co ronić swojemu miastu antyreklame? Złodzieje są w każdym mieście.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Banda złodziejaszków i tyle... Jest ich wielu w każdym mieście. Prawdziwi "kryminaliści", jak to nazwał Maximreality nie wpadają w takii głupi sposób.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jesteśmy bodajże jedynym krajem w UE, którego mieszkańcy pomimo posiadanej pracy mogą żyć w nędzy. Może to był powód? Swoją drogą ciekawe jak reagują sądy rodzinne na takich rodziców?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Jesteśmy bodajże jedynym krajem w UE, którego mieszkańcy pomimo posiadanej pracy mogą żyć w nędzy. Może to był powód? Swoją drogą ciekawe jak reagują sądy rodzinne na takich rodziców?
zapraszam do Rumunii
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:zapraszam do Rumunii
Myślałem o Rumunii dlatego napisałem - bodajże. W Bukareszcie byłem dwa lata temu. Jeżeli mam być aż tak dokładny to dodam jeszcze Grecję. Chociaż w Grecji nie jest to do końca nędza realna. W większości tworzona jest sztucznie.
Zagrożonych ubóstwem jest w sumie 17 proc. Polaków - tak wynika z raportu GUS. W biedzie żyje co dziesiąty Polak, który ma pracę.
Wskaźnik ubóstwa według unijnych wyliczeń to 750 zł na osobę w gospodarstwie domowym. Wiele osób musi przeżyć jednak w Polsce o zaledwie kilka złotych więcej ponad tę kwotę. Wtedy po opłaceniu rachunków muszą kupować najtańszą żywność i ubierać się w sklepach z odzieżą używaną. Problem dotyczy nie tylko niewykwalifikowanych robotników, ale także osób z wyższym wykształceniem. Z biedą borykają się najczęściej ludzie po 40. roku życia, ale także aż 23 procent młodych osób przed trzydziestką.
We Francji średnia płaca to 3021 euro, czyli ok. 12 tys. zł. W Polsce – 3650 zł. Tymczasem różnice w cenach nie są aż tak wielkie – za 1 kg mięsa we Francji zapłacimy 4 – 5 euro, czyli ok. 25 zł - podobnie jak w Polsce.
Pozdrawiam.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W Polsce w Pucku za obiad full/wypas zapłacę 50zł , w Holandii za podobny obiad zapłacę 60 ale euro. Porównanie cen mam z tych wakacji.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ArturB pisze:W Polsce w Pucku za obiad full/wypas zapłacę 50zł , w Holandii za podobny obiad zapłacę 60 ale euro. Porównanie cen mam z tych wakacji.
w centrum berlina za 3 daniową kolację w świetnej restauracji z 3 drinkami na osobę (3 osoby) płacę 50 do 60 euro. w Polsce za te same potrawy (jeśli już są) zapłacę bardzo podobnie.

Problem w tym, że ceny często mamy iście unijne, zarobki trochę pachnące wschodem
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W Edmonton za 10 can. dolarów Możesz jesc i pic poza alkoholem do oporu.Chyba ze pękniesz z przejedzenia.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Proponowałbym zamknąć temat. Nic nowego odnośnie kradzieży się już pewnie nie pojawi.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A ja jem u babci za darmo do oporu, ludzie jaki zwiazek mają te wasze rozważania z tematem??:P
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:A ja jem u babci za darmo do oporu, ludzie jaki zwiazek mają te wasze rozważania z tematem??:P
żaden :D
w sumie dobre pytanie zadałeś :lol:
Zablokowany