Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyniki wyborów samorządowych 2010

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Gratuluję panu Romanowskiemu. Cieszę się, że do Rady Miasta wszedł "świeży" mieszkaniec Redy. To powinno ułatwić integrację mieszkańców, tych nowych i starych.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

gratulacje !
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a mi się wydaje, że pare osób dostało się przez nazwisko i przynależność do komitetu burmistrz.
Ostatnio zmieniony |23 Lis 2010|, o 23:52 przez partagas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

dorotka pisze:Zacięta walka była też w okręgu 13, gdzie Pan Kruszczyński miał 13 głosów mniej niż Pan Molak. Również i ja gratuluję Panu Marcinowi z okręgu 15! :)
Niestety Pan Molak wszedł do Rady, a niedużo zabrakło, aby wszedł młody, ambitny mieszkaniec mojej okolicy. Co do Pana Molaka, to słyszałem, że od dłuższego już czasu mieszka chyba w Kębłowie, tylko przed wyborami sprowadził się z powrotem do swojego mieszkania w Redzie. Jeżeli taka jest prawda i nie zostanie z-cą burmistrza, to co miało by go tu trzymać? Jeżeli faktycznie będzie mieszkał poza Redą, to raczej nie będzie miał takiego zacięcia do spraw dzielnicy, z której został wybrany do Rady, jakie miałby ktoś kto tu mieszka wśród nas. :(
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

aha jeszcze mi żal lui-ego i Ryszarda, wtedy rada byłaby kompletna i z osobami młodymi, które mają pomysły.
Ostatnio zmieniony |24 Lis 2010|, o 10:34 przez partagas, łącznie zmieniany 1 raz.
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Panie Adamie, też słyszałam o tej historii z Panem Molakiem, ale nie wnikam czy to prawda czy nie. Gratuluję Mu zwycięstwa, mam nadzieję że zdobyty swego rodzaju kredyt zaufania wykorzysta i przyczyni się do poprawienie sytuacji w Swoim / Naszym okręgu, czemu z pewnością mieszkańcy będą się przyglądać. Miałam również nadzieję na świeżą krew, ale cóż, oby udało się następnym razem. Panu Kruszczyńskiemu jak Pan powiedział, niedużo zabrakło :/. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony |22 Lis 2010|, o 22:20 przez dorotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

co do mojej kandydatury to cieszy mnie niezmiernie uzyskane poparcie 150 głosów, przy 194 głosach oddanych na Panią M. LEwińską i 57 głosach, które uzyskał p. Grzegorz Jankowski:)
lui
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dzięki partagas za dobre słowo,
podsumowując można powiedzieć, że walka była ostra ale niektórych murów nie da się łatwo przeskoczyć, pan Koska jest radnym od 12 lat i podjąłem się trudego zadania rywalizując z nim. Niestety frekwencja mimo świetnej pogody nie dopisała, czego bardzo żałuję.
Teraz musze odpocząc bo kampania dostarczyła mi sporo wrażeń. Przemyśle pare spraw i zastanowie się nad przyszłością, na pewno wykorzystam te najbliższe 4 lata na zdobycie doświadczenia, aby móc później realizować się w pracy dla dobra wspólnoty lokalnej.
Gloria victis - chwała zwyciężonym.
luk :wink:
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Chciałabym podziękować Wszystkim Wyborcom z okręgu nr 12 którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali swój głos..Gratuluję również Panu Łukaszowi dobrego wyniku! Pozdrawiam Teresa Tkaczyk.
Awatar użytkownika
hyron
Forumowicz
59 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Forum nadrabia za media oficjalne - na stronie Urzędu Miasta głucha cisza.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

aha jeszcze mi żal lui-ego i Ryszarda, wtedy rada byłaby kompletna i z osobami młodymi, które mają pomysły.
Też tak uważam.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mimo niewielkich rotacji w radzie mam nadzieję na zmiany - oczywiście na lepsze. Nie ma nic gorszego niż rutyna. 4 lata szybko mijają i chyba radni o tym będą pamiętać. Przyłączam się do gratulacji dla zwycięzców :)
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Lui i Ryszardzie, to było dopiero pierwsze podejście.Zaistnieliście publicznie. Przeżyliście kampanie wyborczą. Poznaliście starych samorządowych wyjadaczy. To jest wartość dodana. Za 4 lata będziecie starsi, co też będzie działało na waszą korzyść. Pozdrawiam!
lui
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dzięki za miłe słowa :wink:
szkoda tylko, że te 4 lata tak długo trwają.
luk
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

pi pisze:Lui i Ryszardzie, to było dopiero pierwsze podejście.Zaistnieliście publicznie. Przeżyliście kampanie wyborczą. Poznaliście starych samorządowych wyjadaczy. To jest wartość dodana. Za 4 lata będziecie starsi, co też będzie działało na waszą korzyść. Pozdrawiam!
tak też uważam, 7 lat obserwowałem kampanie wyborcze z roli "zbieracza podpisów", "roznosiciela ulotek" (nie mylić z roznoszeniem wirusów), czyli takiego młodzieńca co się nabiega, a po 2 miesiącach bardzo cieszy się z dobrze wykonanej roboty całego komitetu. Tak było dotychczas w Gdyni, przyszła pora na krok dalej i swój mały wkład w redzkie wybory:)

To też, pewnie i nieskromnie, ale jednak uważam, za swój mały sukces, bo zyskanie poparciu 150 wyborców jest dużym zaszczytem (piszę to z pełna powagą).
ODPOWIEDZ