Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyniki wyborów samorządowych 2010

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
lui
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dziękuję za gratulacje pani Tereso, szczerze mówiąc to spodziewałem się, że to my będziemy walczyć o pierwsze miejsce w okręgu (gdyby frekwencja była wyższa o 10% to pewnie by tak było), no ale pan Koska zostawił nas w tyle.
pozdrawiam
luk
Lagerfeld

13 lat temu

witajcie.miło czytać wasze komentarze. tak się złożyło ze Pan Molak ponownie wszedł do RM. Szkoda, wielka szkoda bo 14 głosów wiecej i miał bym wiEcej powodów do radoSci. tym którzy oddali na mnie głos bardzo dziękuje. a tym którzy pozostali w domach chciałbym aby w końcu zrozumieli że to samorząd, radny decyduje o naszym podwórku a nie poseł czy prezydent. postawa obywatelska skromna jak na Rede. Tym bardziej dziekuje tym którz poszli do urn. tak dla waszej wiadomosci dostałem 246 głosów. był to 4 wynik w Redzie jako kandydata do RM jednak zbyt mały by wejsc do RM. a za 4 lata poprzyglądam sie z boku, nie planuje juz swojego startu. wybaczcie za błedy ale jestem po operacji ręki i tylko jedną reke mam sprawna.pozdrawiam.Dariusz Kruszczyński
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Lagerfeld pisze: a za 4 lata poprzyglądam sie z boku, nie planuje juz swojego startu.
Szkoda, ale...nigdy nie mów nigdy :wink:, czyli pożyjemy - zobaczymy.
sylwia-k.
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam. Chciałabym gorąco pogratulować Wszystkim Wygranym tych wyborów. Sama również kandydowałam w Okręgu Nr 5, niestety nie poszczęściło mi się, aczkolwiek w miarę możliwości różnież będę starała się zrobić coś dobrego dla Miasta. Mam nadzieję, że nasze Władze okażą się otwarte na współpracę i wyjdą z założenia, żeistotniejsze niż przynależność do poszczególnej opcji politycznej okażą się wspólne idee. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Wyborców!!! :)
dexrafi
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

w tych wyborach tylko jedno mnie martwiło: programy.

Wszystkie ulotki zaczynały się od:
dokończymy budowę drogi [ble ble ble]
szkoły
przedszkola
(...)
(...)
(...)
(...)
(...)
(...)
(...)
(...)
i w końcu na szarym końcu "będziemy promowali przedsiębiorczość" (i to tylko na jednej ulotce, która do mnie dotarła)

no ok ale z czego ma powstać budżet na te drogi, szkoły, przedszkola?
nawet jak chcemy więcej środków z unii to sami coś musimy dać albo się zadłużyć.

ps. ostatecznie głosowałem w wyborach ale nie z przekonaniem, że wybieram dobrze
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Chyba nikt nie wklejał wyników do Rady Powiatu:

Conradi Jerzy 15.18%
Kamiński Marek 13.82%
Jarmuż-Kąkol Mirosława Sabina 7.64%
Domański Jan 12.42%
Bach Ludwik 7.57%
Winczewski Leszek 6.94%
Król Jolanta 51 4.11%
Reclaf Witold Grzegorz 8.58%
Szalewski Grzegorz 8.07%
Klawiter Jan Andrzej 5.02%
Reszke Józef 16.53%
Szczygieł Wiesław 5.41%
Łukowicz Krzysztof 3.82%
Gaszta Grzegorz Marek 12.18%
Rybakowski Wojciech Janusz 2.96%
Lisius Gabriela Ewa 4.69%
Thiel Jacek Wojciech 5.20%
Seweryn Wacław 23.29%
Daleka Ewa 18.93%
Bujanowicz Stanisława 9.72%
Pelcer Piotr 12.58%
Hirsch Władysław Wojciech 7.70%
Słowi Genowefa 9.97%
Bistroń Kazimierz Jan 11.86%
Kuberna Mirosława 6.95%
Rytczak Dariusz 11.02%
Treder Zygmunt Antoni 11.14%
Szczypior Waldemar 6.33%
Dąbrowicz Anna Maria 5.58%
marcinromanowski.eu
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przepraszam że tak późno odpisuję ale nie zdążyłem jeszcze ochłonąć po wyborach a już od poniedziałku zaczęły się obowiązki.
Dziękuję za tak duże poparcie w wyborach. Jest to bardzo zobowiązujące, postaram się jak mogę realizować swoje założenia choć zdaję sobie sprawę że łatwo nie będzie. Mam zapewnienie od burmistrza że po takim wyniku wyborów mój głos będzie się liczył i będzie traktowany na równi z innym radnymi.
Dziękuję za gratulacje wszystkim (znajomym i nieznajomym), to bardzo miłe.
Pozdrawiam
P/S Forum będę śledził na bieżąco
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ja mam pytanie - mianowicie czemu nie ma w składzie Rady Miasta na stronie internetowej pana Molaka?;> Czyżby były rozpisane dodatkowe wybory a p. Janusz znów był wiceburmistrzem?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

J.Molak podobno został sekretarzem i w okręgu, w którym startował (moim) miała byc 2 tura, ale chyba jakoś się obeszło bez tego. Dlatego ja chciałem spytać co się stało z tym mandatem (okręg Poniatowskiego, Szkolna itd.)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wybory uzupełniające będą w styczniu.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Gajos a skąd masz taka informacje?
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a w innych okręgach też?? np. tam skąd wybrano wice burmistrz??
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Proszę mnie wyprostować jeśli się mylę, ale nie ma czegoś takiego w ordynacji że jak na skutek jakiś czynników mandat wygaśnie albo się randy go zrzeknie na korzyść innej funkcji to nie jest tak ze wskakuje na to miejsce kolejny kandydat z listy albo z okręgu?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

To kto jest wice-burmistrzem.
ODPOWIEDZ