Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyniki wyborów samorządowych 2010

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W chwili obecnej na stronie internetowej Urzędu Miasta jest jak byk:Janusz Molak-zastępca burmistrza,przeczytałem to 1min.temu
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

doktor.t pisze:Proszę mnie wyprostować jeśli się mylę, ale nie ma czegoś takiego w ordynacji że jak na skutek jakiś czynników mandat wygaśnie albo się randy go zrzeknie na korzyść innej funkcji to nie jest tak ze wskakuje na to miejsce kolejny kandydat z listy albo z okręgu?
No wlasnie nie wiem jak z tym jest 4 lata temu jak p. Molak został wiceburmistrzem to w okręgu 13 zrobili wybory uzupełniające i wygrał Pan Koska. Dlatego zastanawiam się jak to będzie w tym roku? Jak ktoś zauważył powinny być wybory w dwoch okręgach numer 13 i Pani Kania.
Eryk strona UM jest różnie aktualizowana i wg mnie do końca tego roku p. Molak jest wiceburmistrzem, a dopiero od 1.01.2011 będą jakieś zmiany.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

W piątek na zebraniu w przedszkolu na Łąkowej rodziców z burmistrzem, jako burmistrz przybył pan Molak, więc jak widać w urzędzie niewiele się zmieniło po wyborach
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Nie wchodzi kolejny kandydat, tylko sa ogloszone wybory uzupelniajace.
Teresa T.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Trochę to jest moim zdaniem przegięcie ze strony władz miasta. I tak te ustalenia kto bierze jaki stołek, powiem nieładnie, robi się z reguły przed wyborami, wiec nie wiem po co Ci "kandydaci" startowali do rady miejskiej. Z jednej strony winduje się cenę za pobyt dziecka w przedszkolu a z drugiej publiczna kasa idzie na wybory uzupełniające. Wiadomo że może to nie jest taki koszt, ale do końca poważne nie jest... Jakby "redzki establishment" nie mógł się dogadać parę tygodni wcześniej...
Lagerfeld

13 lat temu

jak widać sytuacja w Redzkim UM jest dynamiczna;);)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

To nie koalicja . To po prostu kpina z wyborców.Ja nie głosowałem na komitet p. M. A teraz zostaje wice burmistrzem czy sekretarzem.To kpina z wyborców.I jak tu wierzyć komitetowi p.K.
Lagerfeld

13 lat temu

Proszę mnie do tego nie mieszać. Kwestia podziału stanowisk należy do Burmistrza. Polecam w takich kwestiach udać się na spotkanie z Burmistrzem, przyjmuje Petentów chyba w poniedziałki. Jak widzicie to jednak nazwiska wygrywają, i tego nie da się zmienić. Może zostane nauczycielem hmmm to by gwarantowało sukces;);)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Względnie lekarzem - chociaż ten trend już chyba minął:P
Lagerfeld

13 lat temu

ahhhh szkoda:( to ja zostanę sobą ;) ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Osobiście, też mi się ta decyzja nie podoba (jeśli w ogóle taka decyzja jest), ale przyglądając się wynikom, widać, że pan Molak uzyskał całkiem niezłe poparcie - bodajże 3-ci wynik w Redzie. Domniemam, że tym kierował się pan burmistrz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tylko ze takie poczynania powodują ze ludzie przestają chodzić na wybory.Ale chyba o to chodzi.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zigi pisze:Osobiście, też mi się ta decyzja nie podoba (jeśli w ogóle taka decyzja jest), ale przyglądając się wynikom, widać, że pan Molak uzyskał całkiem niezłe poparcie - bodajże 3-ci wynik w Redzie. Domniemam, że tym kierował się pan burmistrz.
To tym gorzej, część ludzi nie tyle głosuje na kandydata co na jego program i pomysły. Inne zadania ma radny a inne sekretarz czy v-ce burmistrz. To trochę taki strzał w plecy dla wyborców...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

doktor.t pisze:Inne zadania ma radny a inne sekretarz czy v-ce burmistrz. To trochę taki strzał w plecy dla wyborców...
Jak najbardziej się z tym zgadzam. Ale nie mieliśmy wyborów na v-ce burmistrza.
Pytanie, kto inny miałby być zastępcą burmistrza, jeśli w ogóle? Pewnie byłoby kilkoro lepszych kandydatów (z mojego punktu widzenia), ale zarzuty mogłyby być analogiczne.
Lagerfeld

13 lat temu

Spokojnie:) Wyniki jakie są każdy widzi, czy to dobre czy nie takie wyborcy ustanowili. Mi tez z tym nie lekko jest mając 4 wynik w Redzie. Prawda jest że to Burmistrz mianuje swego zastępcę i ten(ta) osoba została już wskazana. Jest nią pani Teresa Kania, która startowała na radną. Pan Molak jest obecnie radnym i to jest fakt. A co będzie dalej nie roztrząsajcie tak bardzo. Wpływ na to mieliśmy w czasie wyborów. Ja szczerze wątpię że to program np takiego p.Molaka przyciągnął wyborców. Jak wiadomo bycie nauczycielem, dyrektorem szkoły bardzo pomaga nie tylko w Redzie ale w każdym mieście. Jeśli chcą wyborcy mieć szkołę w Radzie prosze bardzo. Przecież to redzka historia chyba juz 2 burmistrzów mieliśmy, którzy to byli nauczycielami:) ha ha ha widać tak ma byc ;);)
ODPOWIEDZ