Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

od 3 dni nie można wejśc na stronę SKM. Może chodzi o wprowadzenie nowego rozkładu od 1 czerwca?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:od 3 dni nie można wejśc na stronę SKM. Może chodzi o wprowadzenie nowego rozkładu od 1 czerwca?
to się zdarza "często i gęsto", problemy z witryną to ich specjalność. Wejdź na trójmiasto.pl tam też mają aktualny
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Albo przez pkp.pl
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jest już nowy rozkład SKM (ważny od 1 września 2011 - zapewne do grudnia)
http://www.skm.pkp.pl/centrum-informacy ... backPid]=1

zmieniły się nieznacznie godziny odjazdu SKMek oraz o dziwo doszła rano jedna kolejka (o 6.38)

w porównaniu do obecnego (wakacyjnego) rozkładu jest posęp, bo będzie 70 kolejek z Gdyni do Redy (w tym 7 rozpocznie bieg w Gdyni) i z Redy do Gdyni (7 zakończy bieg w Gdyni), dla porównania teraz są 64 z Gdyni do Redy (5 startuje w Gdyni) i 63 z Redy do Gdyni (5 kończy w Gdyni)...
ale gdyby przyjrzeć się przed wakacyjnemu rozkładowi to zyskujemy tylko 1 kolejkę z Trójmiasta do Redy i 2 z Redy do Trójmiasta

Masakrycznie wygląda wg. mnie jednak nocny powrót z Redy do Gdyni... kolejka jest o 23.32 a następne o 2.58... trochę przegięcie z tak długa przerwą (brakuje jakiejś kolejki o 1.00)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jak co roku 11 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy
Od 11 grudnia w życie wejdzie nowy rozkład jazdy pociągów SKM, będzie on obowiązywał do 29 lutego 2012 roku. Przedstawiamy zmiany jakie planuje wprowadzić Szybka Kolej Miejska.

Ilość pociągów SKM typu SPRINTER wzrośnie o jeden pociąg w stosunku do obowiązującego rozkładu. Uruchomionych zostanie 12 SPRINTERÓW w dni powszednie na odcinku Gdynia Główna - Słupsk - Gdynia Główna i jeden na odcinku Lębork- Gdynia Główna, w soboty 5 pociągów tego typu w relacji Gdynia Główna - Słupsk i 4 pociągi na odcinku Słupsk - Gdynia Główna + 2 pociągi SPRINTER na odcinku Lębork - Gdynia Główna, w niedzielę w relacji Gdynia Główna - Słupsk- Gdynia Głowna 11 pociągów typu SPRINTER. Między Gdańskiem Głównym a Gdynią Główną pociągi typu SPRINTER nie będą kursować z uwagi na modernizację torów dalekobieżnych prowadzoną przez PKP PLK S.A. W dni robocze na odcinku Gdańsk Główny - Gdynia Główna od godziny 06:00 - 09:00 czyli w godzinach porannego szczytu SKM będzie jeździć co 7,5 minuty jak obecnie. W godzinach 09:00 - 13:30 na odcinku Gdańsk Główny - Gdynia Główna ruch będzie prowadzony w takcie co około 15 minut, od 13:30 do 18:00 powróci znów częstotliwość 7,5 minutowa.

Do Wejherowa w dni robocze pociągi pojadą co 15 minut od 06:30 do 09:00, w godzinach 09:00 - 14:00 w takcie co 30 minut, od 14:00 do 20:00 co 15 minut. W soboty i niedziele częstotliwość wyniesie 30 minut...

W dni powszednie pojawią się 3 nowe pociągi w relacji Wejherowo - Luzino i 3 pociągi w relacji Luzino – Wejherowo. Pociąg w relacji Rumia - Gdańsk Główny (odjazd z Rumii o 01:42) będzie jeździł w soboty, niedzielę i święta. Obecnie kursuje codziennie, ale zmiana jest podyktowana konieczną nocną przerwą technologiczną na przegląd i naprawy sieci trakcyjnej.

Pociąg 03:31 z Wejherowa do Gdańska Głównego w obecnym rozkładzie jazdy na odcinku Rumia - Gdańsk Główny kursuje codziennie natomiast na odcinku Wejherowo - Rumia kursuje tylko w dni robocze. W nowym rozkładzie jazdy na całej trasie trasie tego pociągu czyli Wejherowo - Gdańsk Główny będzie kursował codziennie.
artykuł
http://nadmorski24.pl/wiadomosci-5894/o ... d-skm.html

i link do rozkładu
http://www.skm.pkp.pl/centrum-informacy ... backPid]=1

wg mnie rozkład lepszy bo doszła kolejka o 6.59 (która do tej pory jeździła z Rumi)
Ostatnio zmieniony |21 Lis 2011|, o 21:11 przez Wicek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Do Wejherowa w dni robocze pociągi pojadą co 15 minut od 06:30 do 09:00, w godzinach 09:00 - 14:00 w takcie co 30 minut, od 14:00 do 20:00 co 15 minut.

A z Wejherowa :)? Też by się przydało zagęszczenie odjazdów w godzinach 6:00 - 9:00, bo teraz to jakaś masakra. Nie dość, że rzadko, nie dość, że te z Lęborka regularnie się spóźniają, to nie raz nie dwa zdarzyło się, że w ogóle wypadł z planu (a informacji o tym nie ma).
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

z Wejherowa też jest co 15 minut... a z Redy nawet częściej :)
między 6.51 a 7.22 to nawet co 8 minut pojadą :) a między 8.21 a 8.51 co 10 minut :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wicek pisze:z Wejherowa też jest co 15 minut... a z Redy nawet częściej :)
między 6.51 a 7.22 to nawet co 8 minut pojadą :) a między 8.21 a 8.51 co 10 minut :)
Kocham takie informacje :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
Wicek pisze:z Wejherowa też jest co 15 minut... a z Redy nawet częściej :)
między 6.51 a 7.22 to nawet co 8 minut pojadą :) a między 8.21 a 8.51 co 10 minut :)
Kocham takie informacje :D
Ja też! No i mamy pociąg ten z 1 peronu ok 7.15;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

7.15 z 1 peronu ?! wspaniale !:D
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mnie martwi bardziej fakt, że SKM o 21.00 z Gdańska Głównego jedzie tylko do Rumi, to sobie wymyślili... nie wiem czasem mam wrażenie, że ta cała SKM świadczy usługi z wielką łaską...
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dziś na naszemiasto.pl napisali o nocnych połączeniach SKM..
Toć z naszej Redy wieczorem/nocą się wydostać to jakaś masakra!
23:42 a następna o 3 w stronę Gdyni.. Są też dwa komentarze od tubylców :)
Link
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja dziś w nocy wracałem z Gdyni, o ok 12 w nocy jedzie pociąg 0:39 do Rumi, a potem 1:19 do Wejherowa, teraz opcja jest taka, że można siedzieć ponad godzinę czasu i marznąć na dworcu albo dojechać do Rumi i dalej na piechotkę do Redy... Pomimo strasznej zmarzliny która się zrobiła (chodniki i ulice to jedna tafla lodu była) w Redzie byłem równo z pociągiem, który wyruszył 1:19 z Gdyni.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ty to masz dobrze Huherko :wink: !
Nocne spacery po Redzie :D
reda29
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dziękuję bardzo, kilka razy orła wywinąłem na tych niefrezowanych kostkach, strach trochę tak się wyrżnąć w głowę po upadku w środku nocy ...
ODPOWIEDZ