Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a wiesz coś wiecej?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:a wiesz coś wiecej?
jeśli pytasz o awarie to:
nastąpiło zerwanie sieci trakcyjnej na wysokości przystanku Gdynia Stocznia
później (w trakcie naprawiania pierwszej awari - ale niezależnie od niej) na domiar złego na trasie Gdańsk - Sopot utknął jeden ze składów SKM

reakcje pasażerów można wyczytać w komentarzach pod artykułem na trójmiasto.pl (niektóre brzmią drastycznie jak np. wyskakiwanie z pociągów w zaspy)

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zer ... 44381.html
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no i niestety SKM nasze wspólne prośby i groźby olało i w nowym rozkładzie dalej część kursów w szczycie komunikacyjnym kończy i zaczyna bieg z Rumii... w zasadzie ja nie widze zmian...
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Czy pociąg o 7.15 z Redy kursuje, czy nie kursuje?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

czy ktoś korzysta z legitymacji znizkowych 33% (oferta głównie dla firm) ? czy jak co roku macie problem z załatwieniem umowy z SKM tak aby juz 1 stycznia móc z niej korzystać?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur75 pisze:Czy pociąg o 7.15 z Redy kursuje, czy nie kursuje?
nie kursuje :(

W strone Gdyni / Gdańska
kursują pociągi o 6.52; 7.06; 7.23

w strone Wejherowa
kursują pociągi o 6.57; 7.12; 7.27

pełen rozkład:
http://www.skm.pkp.pl/centrum-informacy ... backPid]=1
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ponoć SKM wprowadziła bilet na rower za 1 zł przez cały rok. To pewnie w razie awarii: dalej jedź rowerem :). A swoją drogą to wprowadzono, przynajmniej na bilety jednorazowe zniżkę dla studentów 51 %.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

dobre z tym rowerem, a ze zniżką poczekajmy przecież nawet Prezydent w wyborach obiecał, że się tym zajmie, co nie zmienia faktu, że już by mogli wprowadzić taką zniżkę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

partagas pisze:dobre z tym rowerem, a ze zniżką poczekajmy przecież nawet Prezydent w wyborach obiecał, że się tym zajmie, co nie zmienia faktu, że już by mogli wprowadzić taką zniżkę.
ale ona obowiązuje od 4 dni:)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Potwierdzam, zniżka obowiązuje. Pani w kasie SKM dba, by wszyscy wiedzieli, że teraz trzeba mówić wyraźnie, że chce się zniżkę studencką ;). Dla przykładu bilet miesięczny z Redy do Zaspy kosztuje teraz zamiast 63,24 zł to 64,19 :P. Dzięki zniżce podwyżka cen jest mniej dotkliwa :P ekhm
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ulga wzrosła z 37 do 51% czyli powinno płacić się mniej a nie więcej. co to za ulga??
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Bo ogólnie ceny biletów od nowego roku wzrosły ;). A w przypadku biletów miesięcznych zniżka dotąd wynosiła 49%, więc 51% nie robi aż tak wielkiej różnicy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

partagas pisze:ulga wzrosła z 37 do 51% czyli powinno płacić się mniej a nie więcej. co to za ulga??
7% podwyżka cen biletów w SKM
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

hmm ja płaciłem 51.00 zł z Redy do Sopotu teraz płace już 54.00 podobno( ja mam jeszcze stary bilet , kolega pokazywał)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

większa ulga o 2% z 49 do 51% to żadna ulga przy jednoczesnej podwyżce cen o 7% w SKM. ja myślałem, że ulga wzrośnie z 37% do tych 50% na bilety jednorazowe w całym PKP. studenci jeżdżą na biletach jednorazowych do domów jak mają gdzieś dalej i nie tylko.
ODPOWIEDZ