Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

partagas a jak myślisz, że nowa ulga przyjęta przez parlament dotyczy tylko naszej SKMki?

Właśnie kwestia PKP jest tu największą ulgą... a wierz mi , że znam paredziesiąt osób, które zapłacą mniej za przejazdy
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no tak, ale właśnie podniesienie ulgi na bilety jednorazowe z 37 do tych 50% byłoby najlepsze dla studentów. nie wszyscy jeżdżą na miesięczne skmką. raczej jak ktoś mieszka np. w Słupsku albo dalej to jeździ na jednorazowych co tydzień do domu.

co nie zmienia faktu, że nowy rozkład jest do bani, szczególnie właśnie brak połączeń z Redy o 7.15 i innych.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Na jednorazowe też ulga wzrosła z 37% do 51% (na całej kolei, tak samo jak na miesięczne), co ja bardzo pozytywnie odczułem, nie mając jeszcze miesięcznego :)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

to pozytywnie i wszystko jasne;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

TEKST TROJMIASTO.pl
o i świetnie tylko nowe skm`ki z chyloni i do chyloni! Ja chcę kolejkę 7:15!
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

HarrY pisze:czy ktoś korzysta z legitymacji znizkowych 33% (oferta głównie dla firm) ? czy jak co roku macie problem z załatwieniem umowy z SKM tak aby juz 1 stycznia móc z niej korzystać?
Moża żona korzysta. Jej zakład pracy zdążył wszystko podpisać i załatwić na czas. Zniżka obowiązuje od 1 stycznia :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a jednak nas wysłuchali :)

w artykule "zmodernizują tabor i perony SKM" dostępnym pod linkiem
http://reda.naszemiasto.pl/artykul/7327 ... ,id,t.html

można przeczytać między innymi wypowieć Dyrektora ds przewozów o treści:
"Postaramy się też rozwiązać problem zgłaszany przez mieszkańców Redy, a dotyczący pociągu o godz. 7.15, choć to nie kwestia naszej dobrej woli, a możliwości technicznych"
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Świetnie! Dobrze, że się zmobilizowaliśmy ;)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Przez cały rok rowery jadą bez opłat.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ha! Cytując: Yes, we can!:)
To jak mieszkańcy Redy mają taką siłę oddziaływania to może czas na nowy peron, OPAT, połączenie Obwodowa Kosynierów?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

z nowym peronem to uderzalibyśmy do PKP a tu nawet by nie zrozumiano naszych maili... :)

ale Kosynierów... czemu nie:) w wakacje 200 osób na ulicę Gdanska, zrobimy piknik... i już:)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:Ha! Cytując: Yes, we can!:)
To jak mieszkańcy Redy mają taką siłę oddziaływania to może czas na nowy peron...
hehe Mówisz - masz :)

W temacie o dworcu (http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=25&pos ... &start=270) pisałem już o tym, że perony w Redzie będą modernizowane w ramach modernizacji lini Reda-Hel :).

Prace mają rozpocząć się w drugim kwartale tego roku, a cała trasa ma być zmodernizowana do końca trzeciego kwartału 2013 :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No tak ale to cały peron czy tylko ten pierwszy? Co do innych inwestycji - to przypomina mi się sytuacja jak mieszkańcy Kwidzyna - przez 20 lat walczyli o most przez Wisłę! Inwestycja ta była potrzebna nie wątpliwie, ale rząd zawsze mówił, że po co nie trzeba - po wybudowaniu tego mostu bodajrze w Gniewie droga Trójmiasto Kwidzyn będzie mozna pokonać w lekko ponad godzinę a nie prawie 2.5:) Kwidzynianie po prostu zablokowali krajową jedynkę na cały dzień i od razu rząd znalazł pieniądze.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:...No tak ale to cały peron czy tylko ten pierwszy? ...
Prawdopodobnie* dwa perony będą modernizowane (+Reda Rekowo)... ma być wymieniona nawierzchnia i postawione nowe wiaty :)

*prawdopodobnie, bo nigdzie dosłownie nie jest to napisane :) Napisano, że modernizowane będzie 19 peronów na trasie Reda-Hel... tymczasem stacji jest 14 (dlatego zakładam, że jak na stacji są dwa perony to oba będa modernizowane :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W nowym rozkładzie od 1 marca dalej nie mamy SKMki o 7.15! Piszemy maile dalej?
ODPOWIEDZ