Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

UWAGA... Pamiętajcie, że od dziś jest nowy rozkład SKM... lepiej sprawdzcie nowe połączenia do/z pracy bo rozkład tradycyjnie zmnienia się na gorszy...
bulimaxiu

11 lat temu

Może komuś się przyda rozkład gablotowy z Redy do Gdańska i z Gdyni do Wejherowa.
Załączniki
SKM_Gdynia_Wejherowo.pdf.zip
Gablotowy rozkład SKM Gdynia -> Wejherowo
(125,04 KiB) Pobrany 289 razy
SKM_Reda_Gdansk.pdf.zip
Gablotowy rozkład SKM Reda -> Gdańsk
(133,56 KiB) Pobrany 353 razy
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Redzianin od urodzenia
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Naprawdę nie mogli wstrzymać się tych 3 tygodni i przesunąć remontu na okres wakacyjno-urlopowy, gdy ruch do Trójmiasta będzie zdecydowanie mniejszy?
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

wydaje mi się że robią to PRZED sezonem. Własnie teraz ruch jest mniejszy. Ale ja jestem ludność napływowa. Może sie nie znam.
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

wydaje mi się że robią to PRZED sezonem. Własnie teraz ruch jest mniejszy. Ale ja jestem ludność napływowa. Może sie nie znam.
ceń dzień
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Teraz ruch jest zdecydowanie większy niż w wakacje, bo masa ludzi dojeżdża z MTK do Trójmiasta do pracy, do szkół, na uczelnie. W wakacje ruch nie ma od czego wzrosnąć, bo turystów w MTK jest jak na lekarstwo (o ile w ogóle jacyś bywają). A już tym bardziej jeżdżących SKMką.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Owszem, niewielu przyjeżdża do Redy lub Wejherowa jako miejsca docelowego, ale sporo turystów, głównie młodzieży przejeżdża tranzytem w drodze na wybrzeże morskie, korzystając m.in. z SKM. Z moich obserwacji wynika, że nie jest to wcale mała liczba. Co nie oznacza, że podoba mi się termin remontu. Może decydenci doszli do wniosku, że miejscowi, jako bardziej obcykani jakoś sobie poradzą. Ale czy słusznie ?
bulimaxiu

10 lat temu

A pro po nowego rozkładu jazdy - wersja gablotowa ze stacji Reda do Gdańska do wydruku na A4. Rozkład niby tylko na te dni, jednak niczym się nie różni od dni pozostałych (w kierunku Gdańska oczywiście).

Pozdrawiam.
Załączniki
Reda-)Gdansk.zip
(238,01 KiB) Pobrany 264 razy
rekowianka
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Od jutra do 24 czerwca, mieszkańcy Małego Trójmiasta korzystający z SKM'ki muszą się spodziewać utrudnień w podróży. Z powodu wyłączenia jednego toru dalekobieżnego linii nr 202 między Redą a Wejherowem, ruch pociągów odbywał się będzie tylko po jednym torze.

- Musimy wymienić ok. 5 km szyn, które osiągnęły graniczne zużycie - powiedział Leszek Lewiński, zastępca dyrektora gdyńskiego oddziału firmy PKP Polskie Linie Kolejowe SA.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

od 15 grudnia wraca w miarę normalny dzienny rozkład SKM.
Czyli kolejki rano co 7,5 minuty i część podstawianych w Redzie

http://www.skm.pkp.pl/centrum-informacy ... backPid]=1
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Pamiętajcie, że od dziś jest nowy - o dziwo lepszy - rozkład SKM.
Wracają między innymi kolejki rozpoczynające bieg z Redy, więc powinno być bardziej komfortowo.

Ci co korzystają z Przewozów Regionalnych też powinni zerknąć na nowy rozkład, bo rozkłady korygują wszyscy kolejowi przewoźnicy.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Hhehe śmiech na sali, dodatkowe kolejki startujące z Redy to pojedyncze składy. Dziś było tyle chętnych, że rano nie było szans wejść z wózkiem do środka Za takie składy to ja dziękuje.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

O tym już samo SKM mówiło, że co prawda będą częściej, ale krótsze, bo nie mają tyle wagonów, żeby utworzyć składy. Jak wiadomo od czasów Mieszka I trwa modernizacja wagonów przez różne bankrutujące firmy, stąd dość spore braki i raczej nie prędko się to zmieni (bo jeden ukończony chyba już od pół roku czeka na odpowiednie zaświadczenia...).
ODPOWIEDZ